Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на ресори за фероза

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на ресори за фероза

    Наистина, натоварена се опитва да докара возията на Ситроена.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

      Сашето и Спарки товарят и за това са олегнали по-бързо. Моята я карам само в гората и понеже мога да регулирам амовете от купето в гората карам на най-твърдо, а по пътищата на най-меко. За това и не усещам толкова натягането на торсионите като Сашо например. Но .. ти ще си працениш, кога и колко.
      Последно редактирано от Жоро Танев; 10-05-14, 22:28.
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

        Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
        Сашето и Спарки товарят и за това са олегнали по-бързо. Моята я карам само в гората и понеже мога да регулирам амовете от купето в гората карам на най-твърдо, а по пътищата на най-меко. За това и не усещам толкова натягането на торсионите като Сашо на пример. Но .. ти ще си працениш, кога и колко.
        За сега така ще я покарам , но няма да издържа и скоро ще натягам

        Коментар


        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

          Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
          Сашето и Спарки товарят и за това са олегнали по-бързо. Моята я карам само в гората и понеже мога да регулирам амовете от купето в гората карам на най-твърдо, а по пътищата на най-меко. За това и не усещам толкова натягането на торсионите като Сашо например. Но .. ти ще си працениш, кога и колко.
          Твоята е и малко по-меки ресори, Жоре. Нали ти дадох мойте, пък после купих други, дето се оказаха по-дебели. Та нахоках продавача че снима едно, а продава друго. Пък то се оказа "всяко зло за добро".

          Мойте не са улегнали твърде. Тя се товари, но не всеки ден. И не стои натоварена повече от 3-4 часа. Впрочем, не помня да съм натягал торсиони изобщо. Като не е натоварена задницата си стърчи.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

            Малко да раздвижа темата . Спуках капака на клапаните от глупост ! Моля ако някой има ненужен или да продава джипка на части да пише на лични .

            Коментар


            • От: Групова поръчка на ресори за фероза

              В сайта на Милнер ресорите са 4+1, това означава ли, че вече не се предлагт 3+1?

              Коментар


              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                Тъй, да се похваля и аз. Последния уикенд от 3+1 пакет двата междинни ресорни листа са предали бого дух та си мисля да се оборудвам с 2х4+1 Милнери. Спарки, дали ще можеш да споделиш как точно и поръчваш от Милнер. Благодаря ти предварително.
                Оператор на италиански реактивен жребец

                Коментар


                • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                  Откакто аз поръчвах нещата са се променили. Сега като гледам ти трябва само кредитна/дебитна карта. Слагаш каквото искаш в кошницата, даваш checkout, после попълваш данните, дава ти шипинга до тук колко ще е, и после вероятно плащаш, ама чак до там не стигнах.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                    Много ти благодаря.
                    Оператор на италиански реактивен жребец

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                      Вчера най-накрая поръчах един чифт задни ресори от Милнър - ведно с болтгове, гайки и всички щуротийки.
                      С доставката излизат 412. кинта.
                      Сега настава чакането...
                      Някой с опит би ли ми казал горе-долу за колко време ще дойдат.
                      Пратката ми е със саттут "обработено" от днес сутринта - парите още не са ми взели....

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                        Едно време идваха за 3-5 дни, до вратата с куриер.

                        Интересно ми е обаче от какво стигна до 412 кинта? Аз ги смятам доста по-малко - по стечение на обстоятелствата преди няколко дни проверявах. Би ли дал подробности какво точно си купил и какъв транспорт ти съобщиха?
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                          Направо копирам от поръчката:
                          Product Name
                          Quantity Price Total
                          SUSPENSION LEAF SPRING KIT REAR PAIR (4+1 LEAF) 1 £92.00 £92.00
                          Sub-Total: £92.00
                          Payment Fee: £0.00
                          Bulgaria, Romania, Croatia (Weight: 35.66kg): £56.00
                          VAT (20%): £29.60
                          Total: £177.60
                          Транспорта е "мамата си трака".

                          Ако не е оффтопик да попитам...
                          Четох темата от-до и възникнаха някои въпроси.
                          Доколкото разбрах може да се наложи смяна на амортисьорите - какви ще ми препоръчате до около 100 лева бройката?
                          Какви да търся и от какъв модел и марка стават? Размери?
                          Варианта с подложки/или там каквото е - за да запазя старите амове, ако са изправни - как точно се прави?
                          Някой махал ли е лист от тези твърди 4+1 Милнъри и какъв е ефекта?

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                            http://www.milneroffroad.com/daihats...r-pair-41-leaf

                            Ето и линка към конкретната покупка - забравих да го постна - ако може да го добавите към предното мнение.

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                              Не знам за какви подложки говориш. Аз до преди година си бях със заводските амове, набор 1989г. Отпред още съм с тях. Сега отзад със стандартни за модела, май KYB, но лично не мога да говоря за возия - отдавна не съм я карал. Кара я само баща ми.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: До: Групова поръчка на ресори за фероза

                                Такааа...
                                Поради проблем с разплащанията на "Банка" ДеСеКъса, въпреки че 4 пъти правих опит да поръчам ресорите декември месец - не се получи.
                                След като се посгря времето на 10-ти март отново направих поръчка през сайта и о чудо - заявката и картата бяха одобрени.
                                След като на 14-ти март мина плащането /с дебитна карта/ получих СМС от куриер, че за 18-ти имам 2 пратки - комплекта ресори ги броят за две пратки.
                                Заедно с доставката 184.80 паунда или точно 415. 89 лева. 40 лева за смяна на майстора и резултата е на снимките по-долу.
                                От едната лявата страна /със счупения и лепен ресор повдигането е точно 10 см. /от 70,5 на 80,5/, а от дясната - 7,5 см. /от 74,0 на 81.5/.
                                От счупения и лепен ресор джипа беше наклонен на една страна доста, което не му пречеше да превозва от планината 550 кг. ябълки мерено на кантар.
                                Сега тази разлика от 1 см пак ме вкарва в размисли от какво може да е - ръждата ли ни е изяла... Може пък с улягането на ресорите да се поизравни,
                                но сега като я погледна отзад не си личи, а преди се виждаше от километър.
                                Най-важното! Ако щете вярвайте возията се подобри чувствително въпреки очакванията ми за обратното, четейки отзиви във форума. Стана по-мека.
                                Аз го отдавам на лепеният ресор.
                                Амортисьорите са си старите, не се наложиха никакви допълнителни промени - свалихме старите ресори и сложихме новите. Абе... напълни ми душата!
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0141.jpg
Прегледи:1
Размер:98.1 КБ
ID:5747797Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0231.jpg
Прегледи:1
Размер:103.2 КБ
ID:5747799Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0142.jpg
Прегледи:1
Размер:65.4 КБ
ID:5747798Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0232.jpg
Прегледи:1
Размер:89.8 КБ
ID:5747800Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0143.jpg
Прегледи:1
Размер:102.0 КБ
ID:5747802Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0234.jpg
Прегледи:1
Размер:106.8 КБ
ID:5747803Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0144.jpg
Прегледи:1
Размер:78.6 КБ
ID:5747804Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0235.jpg
Прегледи:1
Размер:95.8 КБ
ID:5747805
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от kiro_of_the_day; 28-03-17, 13:45.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X