Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на ресори за фероза

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на ресори за фероза

    Здравейте колеги,да не пускам нова тема -търся основен лист за фероза.

    Коментар


    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

      Само основен лист за фероза /84лв. с ДДС/ взех от фирма Нити на Ботевградско шосе в София.Фирмата е Варненска и може да имат и на други места.Листа е без тампони и с различни отвори.Тампоните взех от Евро07/в склада на Цариградско шосе в София записаха си номерата и ги имат/ и са от други марки джипове като задния болт на обицата е по-малък и се наложи да сменя болта.

      Коментар


      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

        Оргинални тампони правят в Пловдив, колегата gogo16 си поръча от тях. Питай го за кординати ако не ти свършат работа твойте.

        Коментар


        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

          Понеже виждам че последната поръчка е била доста отдавна , а моето Феро се нуждае от нови ресори , намерих един сайт където изработват , мисля че някъде в София ! Някой има ли представа за какво става въпрос ? И дали има други ново-желаещи за групова поръчка ?

          Коментар


          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

            Намерих си нови ресори утре ми предстои да ги сменя ! Някой може ли да ми каже относно натягането на торсионите това ли е съответният болт при ферозата който се натяга за увеличаване на височината на жипката :

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Torsion springs.png
Прегледи:1
Размер:29.5 КБ
ID:5586700

            Коментар


            • От: Групова поръчка на ресори за фероза

              Това е.
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                Днеска смених ресорите и понатегнах малко левият торсион понеже десният беше по натегнат ! Интересното е че старите ми ресори са от 5 листа !

                Коментар


                • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                  Стандартния ресор за Ферозата си е пет листов доколкото помня.
                  Оператор на италиански реактивен жребец

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                    Първоначално публикуван от Jr. Преглед на мнение
                    Стандартния ресор за Ферозата си е пет листов доколкото помня.
                    Единия от стандартните. Другия е с по-малко, май 3.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                      Лека острилка е отпред , но ще поизчакам да поолегнат и ако пак е така ще понатегна торсионите ! Днеска видях има още мегдан за натягане около 20мм свободна резба !

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                        Първоначално публикуван от Kollety Преглед на мнение
                        Лека острилка е отпред , но ще поизчакам да поолегнат и ако пак е така ще понатегна торсионите ! Днеска видях има още мегдан за натягане около 20мм свободна резба !
                        Не чакай, а повдигай! Моята я чакам вече четвърта година да Улегнат, че да разхлабя торсионите и още не е Улегнала.
                        Последно редактирано от sparkybg; 10-05-14, 21:21.
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                          Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                          Не чакай, а повдигай! Моята я чакам вече четвърта година да олегнат, че да разхлабя торсионите и още не е олегнала.
                          Дали ? На тях пише маде ин Жермани , може ли само да си пише така , а да са от родината на всичко ?! А горе долу колко 10 мм резба на болта на колко см отговаря като повдигане ?

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                            Моите поулегнаха, но доста време отмина, а и доста товар пренесе.
                            Едва ли има някой да я товари като мойта.
                            Та, не чакай да поулегнат в кратки срокове.
                            Аз бих бил особено внимателен с натягането на торсионите.
                            започва да друса ужасно.
                            По-скоро я бих карал като острилка.
                            Два или три пъти ги охлабвах.
                            Дори и сега предницата ми е с около 2-3 см по-ниска, но возията се подобри.

                            ПП: На последния въпрос, едва ли има кой да ти отговори.
                            Няма точни стойности.
                            Проба-грешка е.
                            Гледай да е на равно, и ако не ти виси някоя страна, натягай еднакво от двете страни като обороти на гайката.
                            Имай предвид, че след разклащане, или като покараш малко, се наместват.
                            Т.е. улягат малко.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                              Като цяло сега возията ми се подобри , даже днеска и малко в калта я покарах по добре стои сякаш отпреди !
                              Не е много заострена ама си личи и не ми радва окото !

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                Едва ли има някой да я товари като мойта.
                                Има, има. Баща ми я товари до тавана с квото се сетиш - я плодове за ракия, я дърва, я други подобни. Разправя че натоварена возела като кораб. Смятай, щом и тия ресори изправя като я натовари, за какво иде реч.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X