Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на ресори за фероза

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на ресори за фероза

    Здравейте колеги!
    Има ли желаещи за нови ресьори 4+1 за F 300 ?
    Аз от миналата седмица се опитвам да получа оферта от Бирмингам, но не получавам.
    Ако се съберем няколко човека,може да помолим Спарки да използуваме неговата пътека.

    Коментар


    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

      Привет!Аз имам желание за нови задни ресори 3+1 за Роки. Писах преди няколко месеца, но досега нямаше други желаещи. Дано този път задвижим нещата по поръчката

      Коментар


      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

        И аз бих се включил за една бъдеща поръчка.

        Коментар


        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

          Извинявайте, че пиша в тази тема, но ми се счупи основния лист на левия ресьор и сега ми трябва. Днес свалихме стария и обиколихме всички морги и никъде не мога да намеря. Така че колеги моля някой ако има да свирка, да закърпим положението поне за сега. Пък догодина имам други планове. Благодаря предварително..
          [FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=Black][SIZE=4]Най-трудната борба е борбата със себе си, най-сладката победа е да пребориш себе си!![/SIZE][/COLOR][/B][/FONT]

          Коментар


          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

            искам да купя нови ресори за фероза

            Коментар


            • От: Групова поръчка на ресори за фероза

              Ако обичате някой ще ми каже ли дали има значение какви ресори да търся за бертоне 1, дали за роки ако гледам и търся ще пасне всичко, без да трябват някакви шайбички ако стандартните са по широки, че мисля бях видял за едно бертоне 2, че ферозовите са млако по тесни иначе стават. И всички ресори за роки ли са еднакви или трябва се гледа нещо по спецялно освен кои с колко листа е. Дано сте ме разбра ли какво питам. Благодаря предварително колеги!

              Коментар


              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                На бертонето, поне това еквивалнетното на фероза, ресорите са по-широки. Не знам с колко. А на роки и фероза задните са еднакви по широчина, значи и от роки няма да стане без побългаряване.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  На бертонето, поне това еквивалнетното на фероза, ресорите са по-широки. Не знам с колко. А на роки и фероза задните са еднакви по широчина, значи и от роки няма да стане без побългаряване.
                  Ми добре, благодаря за отговора. За тез мелези ресори не се правят, така и не намерих. Нмерих два задни ресора за роки на цена 80 лири със тампоните и мисля да ги взема,но още поровя ощя. Бях се срял на тези от милнер, но ще се помисля още.

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                    Едва ли ще намериш ресори за Бертоне. А и едва ли е толкова голям проблем да ползваш от Роки/Фероза.
                    По спомен дори са 70мм, а не 65...
                    За милнеровите надявам се си чел, че са по-дебели листата и са по-твърди.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                      Да, прочетох преди време цялата тема от до и се бях спрял на милнер, цял комплект за около 60 лири единияи още едни дреболии трябва да зема,но трябва да си направя сметката първо. та ще намера мой човек за транспорта, че иначе това "жилезо" тежи и на джоба.

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                        На моето Роки, което гледа преди месец са 60 мм. Сега ги премерих. И предните и задните. Модификацията по рама е F70.
                        Пусни един метър на твоите за да се види ширината.
                        Като друг вариант - да се направят тук по модел. Има няколко места по София, които правят ресори. Героги (iiiopo) си напраи усилени за Ферозата. Може да ти даде преки впечатления.
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                          да благодаря за отговорите, свързах се и с колегата с нашенските ресори.

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                            Обедих се, че ще е от Милнер, вчера ходих до софииските "майстори". Там просто на никой не препоръчвам да ходи. Повече за това място няма да говоря, вече съм пристрастен.
                            Милнер вече ми пратиха отговор за 60 лири доставка за два комплекта задни ресори. Ако има желаещи за поръчка, сигурно ще ни направят отстъпка за група.

                            Коментар


                            • на мен ми трябват ресори за фероза 3+1.колко струват

                              и ас се включвам
                              Последно редактирано от CarTest™; 22-11-11, 12:24.

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                                Първоначално публикуван от MKyurkchiev Преглед на мнение
                                на мен ми трябват ресори за фероза 3+1.колко струват

                                и ас се включвам
                                Ето за фероза ,ако са задни значи са еднакви, като това което търся и аз.
                                http://www.milneroffroad.com/index.p..._307_3064_3939

                                Като се съберем повече хора ще е по- оферта доставката и отделно милнер, ще направи някаква промоция мисля, за по- голямо количество продукти на преференцялна цена, но за това трябва да видим кой какво и колко иска и да ги питам.
                                Последно редактирано от snowblind; 22-11-11, 13:35.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X