Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на ресори за фероза

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на ресори за фероза

    Първоначално публикуван от tomisagledva4a Преглед на мнение
    Днес Taran ми монтира новите ресори.Като цяло задника на ферозата се вдигна с около 2-3 сантиметра,но и возията не я усещам кой знае колко по твърда.Снимки очаквайте от него,че си забравих техниката в къщи.
    Еми явно който иска мека возия (до колкото такава може да се очаква от фероза де ) - 3+1 листа, вместо 4+1.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

      Нещо друго ми направи впечатление и то е някакво пружиниране,но още не съм сигурен.Ще покарам пък да видим дали амовете са за смяна.
      Тома Томов
      Вече с Kia Sportage.

      Коментар


      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

        Първоначално публикуван от tomisagledva4a Преглед на мнение
        Нещо друго ми направи впечатление и то е някакво пружиниране,но още не съм сигурен.Ще покарам пък да видим дали амовете са за смяна.

        Е, ако са на над 5-6 години и над 50-60000км, вероятно не са в цветущо здраве.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

          Хайде дано издържат до на пролет,че и маншоните на каретата се оказа,че са се скъсали буквално току що.
          Тома Томов
          Вече с Kia Sportage.

          Коментар


          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

            За съжеление,току що изтрих всички снимки от картата на фотоапарата-не е лесно да си ПРОС...Монтажа мина безпроблемно,де да бяха всички ремонти такива.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • От: Групова поръчка на ресори за фероза

              Първоначално публикуван от tomisagledva4a Преглед на мнение
              Хайде дано издържат до на пролет,че и маншоните на каретата се оказа,че са се скъсали буквално току що.
              Маншоните ги сменяй незабавно. Свали целите полуоски изчисти всичко и измий с нафта. После нови маншони с нова молибденова грес.

              Една песъчинка да влезе на правилното място, и на каретата им се разкатава играта, а иначе изкарват по много, еле пък на машина с парт тайм 4х4. А скапят ли се, цената е перверзна и боли много.

              Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
              За съжеление,току що изтрих всички снимки от картата на фотоапарата-не е лесно да си ПРОС...Монтажа мина безпроблемно,де да бяха всички ремонти такива.
              И аз заблязах че май са променили някои дребни неща, например едните тампони на обеците са с леко по-друга дължина, май правилната. А иначе си е направо екстра когато няма нужда да правиш сметка дали някой си болт няма да се скъса, понеже го нямаш наличен и не е стандартен детайл.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                Още утре ги сменяме с Taran,направо и двата комплекта.
                Тома Томов
                Вече с Kia Sportage.

                Коментар


                • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                  Днес смених външния маншон.Става от форд фиеста,но най-добре с карето в магазина,че изхвърлих кутията и забравих да прочета точния модел.

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                    Така ми казаха и в магазина,сваляй и идвай да мерим.
                    Тома Томов
                    Вече с Kia Sportage.

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                      Привет,
                      както някои от вас знаят преди около половин година станах горд собственик на една Ферозка. Задните ресори са доста поизправени. Все още държат, но не знам до кога и по този повод имам желание да ги сменя. Има ли и други колеги, които евентуално планират подобна смяна за да си поръчаме заедно?Мен ме интересуват 3+1 ресори с останалите дреболии към тях.
                      Оператор на италиански реактивен жребец

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                        Здравейте! Отскоро /месец и нещо/ и аз съм собственик на Ферозка, но още се опознаваме. Мога ли да се включа в поръчка за ресори?

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                          Ами да , разбира се. Бързаш ли с поръчката? Аз не съм супер спешен и мога да поизчакам ако още някой иска да се включи.
                          Оператор на италиански реактивен жребец

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                            Разбира се че мога да изчакам. Както писах сега се опознаваме с ферозката. Ремонти и интервенции - кат се стопли!

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                              Моята идея е да видим още 2-3 седмици дали няма още някой да се присъедини към нас и след това евентуално да действаме. Хубаво е, че положението не е спешно - счупени ресори , та не е нужно да се бърза много.
                              Оператор на италиански реактивен жребец

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                                Бройте и мен с един комплект 3+1 - пълния комплект с болтове, шекели, тампони ...
                                Обичам я тази планета! Много съм щастлив откакто съм тук.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X