Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на ресори за фероза

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на ресори за фероза

    Здравейте колеги,

    Ако не е късно и аз мога да се включа в поръчката с комплект ресори 4+1, U-болтове, шенкели и втулки. Имам Feroza F300/1991 г.
    Дайте само информация каква е организацията, кой ще прави поръчката и как ще поддържаме връзка.

    Коментар


    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

      Организацията е опасна. Гледам има доста хора с интерес да си купят, но организация няма и някой пише и изчезва. За поръчката е ясно и ленсо, гледам вече са го правили имало е 2 поръчки до момента мисля.
      Един списък трябва и някой да събира парите и да се пише, кой и колко и така, примерно.
      Само трябва да се изкажат желаещите, сериозно да купят аз ще се включа,но не знам ресори дали да зимам, но ще поръчам някоя друга дрънкулка със сигурност. Аз мога да се нагърбя да се свържа с милнер (вече се свързах за един въпрос) и да ги питам за еди колко си и колко неща, какви пари и доставката колко ще ни излезе и да предвижим нещата, но трябва сериозно отношение.

      скайпа ми е : teodor_botsin
      Последно редактирано от snowblind; 28-11-11, 20:43.

      Коментар


      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

        Здравеите.Ако някои има стари ресори за фероза иги продава нека да пише.Благодаря ви предварително.

        Коментар


        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

          Аз имам два комплекта още ставащи. Звънни ми да се доразбере 0887 69 72 09

          Коментар


          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

            Моля някой да премери задните си ресори с рулетка и да ми каже дължина от болт до болт и ширината.
            Благодаря предварително.

            Коментар


            • От: Групова поръчка на ресори за фероза

              Някъде по-нагоре в темата, колегата Делчо, ако не се лъжа, беше снимал и дал подробни размери на ресорите.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                Да вярно , че имаше. Гледам на широчина ще стане, но нещо дължината ме притеснява от ухо до ухо ги мерих 117см.,а колегите са писали по 180/200мм.

                Коментар


                • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                  Здравейте колеги,някой получил ли е ресори от Милнер? Много ми харесват техните комплекти и искам да си поръчам и аз.

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                    Всичките до тук внесени, без моя първи комплект, са от Милнер.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                      Не знам за модела 3+1, но 4+1 са доста твърдички. Мойте поулегнаха малко, но пак си носят една камара товар, преди да се изправят.
                      4+1, забрави да ги караш със щатните амортисьори. Трябват по-дълги, или доработката с планката. Иначе е свръх ужас возията.
                      Други забележки нямам, освен факта че нямат подложки между листовете и трябва да ги смазваш от време на време. Иначе почват да поскърцват.
                      Като цяло съм доволен, предвид моя начин на ползване.


                      ...с 620 литра вода отзад в туби, в покой стояха на един сантиметър от моста тампоните.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                        Ето снимки на милнеровите 4+1. Хеви дюти, както им викам аз.
                        Карам камъни от реката и я товаря до стъклата. Тампоните са на около 1-1,5 см от моста, а ресора стои изправен с лек уклон към обратна дъга.
                        В нормално положение, тампоните са на поне 10-12см от моста.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00656.jpg
Прегледи:1
Размер:193.6 КБ
ID:5387303 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00657.jpg
Прегледи:2
Размер:206.6 КБ
ID:5387304 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00655.jpg
Прегледи:1
Размер:205.3 КБ
ID:5387301
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                          Още снимки на Комацуто в действие
                          Днес за пръв път ме хвана страх, да не строша някой ресор, но не би. Зверски натоварен и пак тампоните бяха на 1 см в покой. В това състояние форсирах и реката, но нямам снимки, щото карах.


                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00661.jpg
Прегледи:1
Размер:220.1 КБ
ID:5390340Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00662.jpg
Прегледи:2
Размер:226.0 КБ
ID:5390341Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00663.jpg
Прегледи:1
Размер:239.3 КБ
ID:5390342Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00665.jpg
Прегледи:1
Размер:198.1 КБ
ID:5390343Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00666.jpg
Прегледи:2
Размер:249.5 КБ
ID:5390344
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                            Ти мрънкаше че ти били твърди, ама на тебе по-меки твърдо не ти трябват.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                              Шо си манал стъпенките бе.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                                Ба, не съм мрънкал. Сега с планките на амовете е друга история, ресорите поулегнаха, а гумите ги карам на 1,6-1,8.
                                Преди ги карах на 2 атм и наистина беше кошмар. Сега возията е коренно различна.

                                Щот' са батък, Петьо. Така сякаш повече ме кефи. Ако реша да правя нови, ще е само заради джек.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X