Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на ресори за фероза

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Групова поръчка на ресори за фероза

    С Жоро сме писали заедно.

    Мойте и оригиналните си скърцат. А колко е останало от тефлона - не знам.

    Остави тефлона - той не е проблем. Мен ме дразни циганския номер, и че на снимката е едно, а се продава друго, при това по-скъпо.

    Както и да е. Това че са различни не означава че са лоши. Може дори по-добри да са. Знае ли човек?!
    Последно редактирано от sparkybg; 05-10-09, 15:04.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #62
      До: Групова поръчка на ресори за фероза

      Забравих да отбележа - полиуретановите втулки изглеждат читави, дори и на пипане, като сравнявам с други. Щото има някои, дето са твърди като камък, от които един приятел не беше очарован.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #63
        До: Групова поръчка на ресори за фероза

        Mен ме устройват идеално , Спарки. Отказах се да търся , да преправям и да подлагам листове и т.н.
        Не се обвинявай, все пак са чисто нови ресори
        Поздрави!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #64
          До: Групова поръчка на ресори за фероза

          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
          Mен ме устройват идеално , Спарки. Отказах се да търся , да преправям и да подлагам листове и т.н.
          Не се обвинявай, все пак са чисто нови ресори
          Поздрави!
          Ааа, цирка е налице. Понеже казах на немеца че съм разочарован и се чувствам измамен, все да смотляви и да предлага какво ли не, например ресори, от другите (след седмица щял да има), на супер специална цена...

          Аз не казвам че тия са лоши. Няма как да знам, преди да ги сложа. Въпроса е че излизат едни 100-120 лева по-скъпи отколкото от Milner, а са си същите - затова ме е яд.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #65
            До: Групова поръчка на ресори за фероза

            ако немеца се навие да ги смени
            поръчайте и един допълнително за мен
            ако има такава възможност де

            Коментар


            • #66
              До: Групова поръчка на ресори за фероза

              Първоначално публикуван от Georgi Rudy Преглед на мнение
              ако немеца се навие да ги смени
              поръчайте и един допълнително за мен
              ако има такава възможност де
              Няма сми. Ще стане още по-скъпо. Пък ако тия излязат добри - по нататък ако се съберете няколко човека ще ви поръчам от Milner. На тоя му нямам доверие вече.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #67
                До: Групова поръчка на ресори за фероза

                Sparky,
                какво точно те безпокои в доставените ресори? Аз гледах картинката в ибей и твоята снимка, но ти все пак си ги виждал на живо и по-добре можеш да кажеш.
                Оператор на италиански реактивен жребец

                Коментар


                • #68
                  До: Групова поръчка на ресори за фероза

                  Първоначално публикуван от Jr. Преглед на мнение
                  Sparky,
                  какво точно те безпокои в доставените ресори? Аз гледах картинката в ибей и твоята снимка, но ти все пак си ги виждал на живо и по-добре можеш да кажеш.
                  Нищо не ме безпокои. Както казах - купувал съм от тоя преди повече от година, и ресорите бяха други. Вече са и тествани и доказано добри. Избора беше между него и Milner, и избрахме него, понеже вече сме пробвали ресорите, които продава, макар че излизат по-скъпо.

                  А получихме същото, което продават и Milner, само че с едни 20-30 процента по-скъпо. Пълен комплект, 2 ресора, 2 шекела, всички тампони, U болтове и други болтове, от Milner излизат 450лв (+/-30), а от тоя 510лв са само ресорите. Другите неща са още около 100-120. Тоест вместо 450, ще ни излязат 600 и кусур, за абсолюто едни и същи неща. Цената си я знаехме предварително, но очаквах да получа ресори, същите като предния път. Дори разликата между двата вида ресори да е никаква и да се държат еднакво, факта си е факт.

                  Това ме притеснява. Че съм подведен. Ама остави ме мен - поръчах и за още двама колеги. Сигурно ще кажат че няма проблем, обаче горчилката си остава. Аз не се чувствам добре така. Не съм търговец и не си вадя парите с това. Опитах да направя услуга и на себе си, и на другите, понеже така доставката е по-евтина, а ще излезе мечешка такава.

                  Дано излязат читави. Друго не мога да кажа. Възможно най-бързо ще гледам да сменя мойте, та поне да се разбере що за стока са. В крайна сметка от цялото може и да произлезе нещо добро - ако ресорите на Milner са читави - други колеги ще могат да поръчват без да се притесняват за качеството. А цената на Milner определено е най-ниската, която можах да открия.
                  Последно редактирано от sparkybg; 06-10-09, 11:02.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Групова поръчка на ресори за фероза

                    А би ли споделил ако помниш разбира се в какво се различават сегашните ресори с тези от преди година? Благодаря предварително.
                    Оператор на италиански реактивен жребец

                    Коментар


                    • #70
                      До: Групова поръчка на ресори за фероза

                      Първоначално публикуван от Jr. Преглед на мнение
                      А би ли споделил ако помниш разбира се в какво се различават сегашните ресори с тези от преди година? Благодаря предварително.
                      Ето ги предните:


                      А ето ги въпросните:



                      Пак казвам - може и всичко да е наред с качествата им. Иначе самите разлики си се виждат на снимките. Предните изглеждаха досъщ като мойте оригинални. При тия има някои разлики в чакащия лист и няколкото допълнителни джиджавки с неясна функция. Предните са с гумени тампони, а тия изцяло с полиуретанови - поне това е в клюс, понеже с настоящите всичко отзад по окачването ще е полиуретан.
                      Последно редактирано от sparkybg; 06-10-09, 11:14.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Групова поръчка на ресори за фероза

                        Спарки
                        не се обвинявай
                        аз не съм от списъка на щасливците
                        но ако бях щях да съм доволен от това което си направил
                        а нямаше да ти се сърдя че са те излъгали теб ( нас )
                        въпрос на човечност ти се стараеш да направиш едно добро
                        а ти се връща едно немско л...о
                        закоето ти не си виновен според мен
                        а пък и хората от клубът мисла че не ти се сърдятза това че теб са те излъгали

                        Така от сега казвам ако има следваща поръчка
                        да съм записън на първият ред за един комплект
                        да подскочи Ферозата по нагоре от сегашното състояние

                        Коментар


                        • #72
                          До: Групова поръчка на ресори за фероза

                          Както съм писал по-горе , въобще не обвинявам Спарки за нищо. Аз лично съм доволен и съм му благодарен , че свърши една работа в която аз съм много бос , а пък и не ми се занимаваше.
                          Никак не ми се вярва да остана разочарован , като знам в какво състояние са настоящите ми ресори.
                          Спарки ми спести една камара разправии и ходене по мъките.
                          Респект!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Групова поръчка на ресори за фероза

                            Не съм тръгнал да се тръшкам - да не ме разберете погрешно.

                            Просто пиша всичко това за да са наясно всички за какво иде реч. Стремя се "скрито-покрито" при мен да няма.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Групова поръчка на ресори за фероза

                              Респект и от мен

                              Коментар


                              • #75
                                До: Групова поръчка на ресори за фероза

                                Днес ми се обади още един човек да пита. Казах му да пише в темата. Ако се съберете двама - внасяме.

                                Иначе, вчера дойде и пратката от Milner, така че всичко вече е тук.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X