Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се развали по Киата днес?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво се развали по Киата днес?

    Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
    Адаши, какъв е тоя карък къде ви гони? Я да вземете да направите по едно осветяване на колите, та да изгоните уроките.
    абе имам познат поп,може и да я осветя,пък може и да я запръстя някъде
    Последно редактирано от Geri75; 09-07-18, 20:18. Причина: Корекция
    Цената няма значение,стига да е евтино.

    Коментар


    • От: Какво се развали по Киата днес?

      Първоначално публикуван от Geri75 Преглед на мнение
      абе имам познат поп,може и да я осветя,пък може и да я запръстя някъде
      Не ще поп,иска 4000/4500 оборота и няма уроки.
      Моята,така я лекувам.
      ПП:Знам къде има евтини,предни стъкла.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • От: Какво се развали по Киата днес?

        Мойта повече от 3500 об. не е виждала. Имам чувството, че след това ще се разпадне.

        Коментар


        • От: Какво се развали по Киата днес?

          На сорентото по пътя за вилата нещо ми замириса на феродо и се оказа, че има някакво триене в задно дясно колело. Целия диск беше супер горещ + цялата главина и джанта. От другата страна нямаше нищо горещо освен диска. Гледахме с един селски майстор но каза, че трябвало да се отваря цялата главина, можело да е на ръчната накладките в барабана (имало освен дисковите спирачки отзад и барабанни за ръчната ) Докарах я до София на почивки през 15 км да се охлажда и ще търся проблема. Отделно губи антифриз 5 литра за 6 000км -дано е капчака или нещо дребно, течове не се виждат, не пуши, маслото си е черно и еднакво по консистенция от както съм я взел...
          Kia Sorento 2.5 CRDI EX - now
          Suzuki Samurai 1.3 - липсва ми как друска и къде ходи

          Коментар


          • От: Какво се развали по Киата днес?

            Първоначално публикуван от Rat Fink Преглед на мнение
            На сорентото по пътя за вилата нещо ми замириса на феродо и се оказа, че има някакво триене в задно дясно колело. Целия диск беше супер горещ + цялата главина и джанта. От другата страна нямаше нищо горещо освен диска. Гледахме с един селски майстор но каза, че трябвало да се отваря цялата главина, можело да е на ръчната накладките в барабана (имало освен дисковите спирачки отзад и барабанни за ръчната ) Докарах я до София на почивки през 15 км да се охлажда и ще търся проблема. Отделно губи антифриз 5 литра за 6 000км -дано е капчака или нещо дребно, течове не се виждат, не пуши, маслото си е черно и еднакво по консистенция от както съм я взел...
            Има отделни накладки за ръчната.
            От капачката не разбирам как може да се губи такова количество. Търси пукнат маркуч, или нещо недозатегнато по маркучите, или пукнат радиатор.

            Коментар


            • От: Какво се развали по Киата днес?

              Губенето на антифриз се оказа повредена и течаща водна помпа - нова + леко изпускаща капачка на разширителния съд - нова, спирачния апарат беше блокирал - ново цилиндърче и ремонтен комплект като се ревизира основно. 135 лв за части
              Kia Sorento 2.5 CRDI EX - now
              Suzuki Samurai 1.3 - липсва ми как друска и къде ходи

              Коментар


              • От: Какво се развали по Киата днес?

                Първоначално публикуван от Rat Fink Преглед на мнение
                Губенето на антифриз се оказа повредена и течаща водна помпа - нова + леко изпускаща капачка на разширителния съд - нова, спирачния апарат беше блокирал - ново цилиндърче и ремонтен комплект като се ревизира основно. 135 лв за части
                А късметлия! На мен ми светна чека и не гасне! Грешка 1188! Мирише ми на ремонт на дюзи или някоя друга гадост. Не смея да я закарам на майстор!
                Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                Коментар


                • От: Какво се развали по Киата днес?

                  Някой ползвал ли е услуги на сервиз за комън рейл системи във Варна , че Кията има нужда от специализирана помощ?
                  Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                  Коментар


                  • От: Какво се развали по Киата днес?

                    Ще ти препоръчам първо да отидеш при Жоро Попов, гаражите под седма гимназия.
                    Bertone freeclimber 1.8 115hp

                    Коментар


                    • От: Какво се развали по Киата днес?

                      Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
                      Ще ти препоръчам първо да отидеш при Жоро Попов, гаражите под седма гимназия.
                      Благодаря колега! Ама като работя до 17.00 до пароцентралата как да стигна до завод Дружба преди да му свърши работното време на човека! Това е шегичка! Ако може и имаш телефон прати го на лично.
                      Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                      Коментар


                      • От: Какво се развали по Киата днес?

                        До тук две дюзи за основен ремонт! За другите не посмях да питам! В момента ги правят!
                        Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                        Коментар


                        • От: Какво се развали по Киата днес?

                          Излекувана е вече! Пълен ремонт на двете дюзи . Другите били добре. За сметка на това турбото е на умиране! Другия месец то е наред.
                          Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                          Коментар


                          • От: Какво се развали по Киата днес?

                            Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
                            [ATTACH=CONFIG]957291[/ATTACH]
                            Някой да я има в излишък тази шайба, стои между пистовата и ангренажната шайба. При мен липсва и пистовата шайба ми хапва ремъка.
                            Все още ми трябва.
                            Bertone freeclimber 1.8 115hp

                            Коментар


                            • От: Какво се развали по Киата днес?

                              Здравейте колеги реших да си сменя хъбовете на кията 2.0 TDI 83 кс.

                              Трябват ли шайбите които служат за законтряне на гайката която държи лагера.
                              Също така искам да попитам докато намеря шайбата мога ли да карам със сегашните оригиналните защото не можах да ги развия.

                              Благодаря предварително.

                              Ще дам линк но предполагам се сещате за какво говоря.

                              https://www.kolos-ms.net/bg/item/886...0k01133195.htm

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sss.jpg
Прегледи:2
Размер:28.0 КБ
ID:5802154

                              Коментар


                              • От: Какво се развали по Киата днес?

                                Здравей те,колеги

                                Имам проблем с ключалката или със скоростната кутия(автоматик),не знам точно и се надявам някой от тук да ми помогне.
                                Колата е Кия Соренто 3.5 бензин,а самия проблем е,че мога да изгася колата в което и да е положение скоростния лост,а същевремемнно не може да запали ако не е на паркинг!
                                Не че не може да се кара така,но вече два пъти е гоня на бензиноцтанцията,а горката доста често и се случва да я зареждам

                                П.п....пробваха се 2-3-ма майстори да поставят диагностика,но всички на различно мнение и никой нищо не направи.

                                Ще съм благодарен на всякакъв вид полезна ми информация.
                                Кой каквото си надроби,това ще сърба!!!

                                Kia Sorento 3.5 V6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X