Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се развали по Киата днес?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво се развали по Киата днес?

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    Само трябва да сменя долните шарнири.
    ...


    ... но няма да е и днес.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Какво се развали по Киата днес?

      е така ще кажеш, айде малко по сериозно. Вземете се организирайте за по бира.

      Коментар


      • От: Какво се развали по Киата днес?

        И при мен има вода но в багажника .Търсих два пъти и нищо не видях ,съмнявам се в уплътнението на страничното прозорче Но мокета върху подкалника е сух, а кичето на багажника мокро?Ако някой е имал подобен проблем да даде един акъл.
        Последно редактирано от nikyli; 12-06-18, 18:32.
        kia sportage 2000tdi 2001г.
        reno scenic 1,9dci 2001г.

        Коментар


        • От: Какво се развали по Киата днес?

          Първоначално публикуван от nikyli Преглед на мнение
          И при мен има вода но в багажника .Търсих два пъти и нищо не видях ,съмнявам се в уплътнението на страничното прозорче Но мокета върху подкалника е сух, а кичето на багажника мокро?Ако някой е имал подобен проблем да даде един акъл.
          Адаш, виж да няма боклуци горе, покрай уплътнителя на задния капак, като се натрупат в ъглите и има навика да тече.

          Втори вариант - пръскалката на задното стъкло, не помня как и от къде минаваше маркуча, но може да хвърлиш едно око.
          Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
          Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

          Коментар


          • От: Какво се развали по Киата днес?

            Първоначално публикуван от nikyli Преглед на мнение
            И при мен има вода но в багажника .Търсих два пъти и нищо не видях ,съмнявам се в уплътнението на страничното прозорче Но мокета върху подкалника е сух, а кичето на багажника мокро?Ако някой е имал подобен проблем да даде един акъл.
            Имам същия проблем.
            Оказа се, че тече от уплътнението на задната врата /багажника/
            И колкото и невероятно да изглежда - тече между перфектното на вид уплътнение и купето, а не между уплътнението и вратата. Тества се с бутилка вода при отворен багажник, и свалени пластмаси в долната част на купето. При мен тече като ракия от казан
            Само от дясно, а лявата страна е суха при всякакви проби. Не помогна и поставяне на почти цяла туба силикон вътре в уплътнението от дясно. Въобще е доста странно, как успява водата да се извърти и да заобиколи ламарината на която се нахлузва гуменото уплътнение. За момента аз нямам решение. Мислех да поръчам нов гумен уплътнител, като цената е около 70 лева май...
            А на стария видимо нищо му няма.
            Ако някой има идея - моля да сподели.
            Панайот Бърдарски
            0887 60 77 22

            Коментар


            • От: Какво се развали по Киата днес?

              Един път имах теч в багажника и аз. Беше от мястото където минава кабела за 3-я стоп, след като го понаместих повече не съм имал проблеми. Моя 3-и стоп е много вероятно да не беше отигинален.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • От: Какво се развали по Киата днес?

                Зер сте почнали да говорите за течове при мен при дъжд тече от предната лява колонка отгоре,явно се събира над тапицерията на тавана,набедил съм гредите,може да са разхлабени,наумил съм си да сваля седалките и тапицерията на тавана за пране и да видя откъде тече,и да измисля някаква шумоизолация на тавана че почна да дрънчи като варел или като стария ми вартбург
                Цената няма значение,стига да е евтино.

                Коментар


                • От: Какво се развали по Киата днес?

                  Първоначално публикуван от Geri75 Преглед на мнение
                  Зер сте почнали да говорите за течове при мен при дъжд тече от предната лява колонка отгоре,явно се събира над тапицерията на тавана,набедил съм гредите,може да са разхлабени,наумил съм си да сваля седалките и тапицерията на тавана за пране и да видя откъде тече,и да измисля някаква шумоизолация на тавана че почна да дрънчи като варел или като стария ми вартбург
                  Отлепено предно стъкло - и това от собствен опит!
                  Сваляй тавана и лепене...няма друго спасение.
                  За уплътнението на багажника, някой да сподели идея как да се справим с теча?
                  Панайот Бърдарски
                  0887 60 77 22

                  Коментар


                  • От: Какво се развали по Киата днес?

                    Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
                    Отлепено предно стъкло - и това от собствен опит!
                    Сваляй тавана и лепене...няма друго спасение.
                    За уплътнението на багажника, някой да сподели идея как да се справим с теча?
                    За лепене ясно,за уплътненията съм си мислил да вкарам някой тънко маркуче вътре да стане малко по дебело уплътнението и да спре това шумене като се кара на затворени прозорци.другия вариант смяна на уплътненията със някой модел от соцлагера.по непотвърдена информация за лада се продават на метър,не знам само профила какъв е.п.с.точно къде беше разлепено стъклото?
                    Последно редактирано от Geri75; 13-06-18, 20:42. Причина: Допълненение
                    Цената няма значение,стига да е евтино.

                    Коментар


                    • От: Какво се развали по Киата днес?

                      Първоначално публикуван от Geri75 Преглед на мнение
                      за уплътненията съм си мислил да вкарам някой тънко маркуче вътре да стане малко по дебело уплътнението и да спре това шумене като се кара на затворени прозорци.другия вариант смяна на уплътненията със някой модел от соцлагера.по непотвърдена информация за лада се продават на метър,не знам само профила какъв е.п.с.точно къде беше разлепено стъклото?
                      При мен НЕ шуми при движение, т.е. имаме уплътняване на вратата, но тече между уплътнението и ламарината върху която се нахлузва.
                      Стъклото бе разлепено горе дясно.
                      Панайот Бърдарски
                      0887 60 77 22

                      Коментар


                      • От: Какво се развали по Киата днес?

                        Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
                        При мен НЕ шуми при движение, т.е. имаме уплътняване на вратата, но тече между уплътнението и ламарината върху която се нахлузва.
                        Стъклото бе разлепено горе дясно.
                        О.К.
                        Цената няма значение,стига да е евтино.

                        Коментар


                        • От: Какво се развали по Киата днес?

                          Здравейте колеги моля помогнете да намеря воден радиатор за киа спортидж 99 година 2.0 tdi ръчни скорости 83 коня модела е с климатик
                          Не мога да намеря оставям тел само ми призвънете ако имате нещо напредвид 0898317505.

                          Коментар


                          • От: Какво се развали по Киата днес?

                            Съвсем наскоро Бат Гошо от Раднево купува и сменя.
                            Нека той каже.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Какво се развали по Киата днес?

                              Първоначално публикуван от stoikossk Преглед на мнение
                              Здравейте колеги моля помогнете да намеря воден радиатор за киа спортидж 99 година 2.0 tdi ръчни скорости 83 коня модела е с климатик
                              Не мога да намеря оставям тел само ми призвънете ако имате нещо напредвид 0898317505.
                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              Съвсем наскоро Бат Гошо от Раднево купува и сменя.
                              Нека той каже.
                              От мен го взе, имам.

                              0898 82 О1 82, но след 11:00.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Какво се развали по Киата днес?

                                Първоначално публикуван от Geri75 Преглед на мнение
                                ....на вниманието на тези колеги които им предстои смяна на кормилен вал има два модела,и двата са подвижни в средата за по-лесен монтаж и демонтаж според мен...
                                По добре да не разбираш защо са подвижни в средата.
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X