Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с предното на КIA Sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колега "Ванко 4х4", къде я предлагат тази част?

    Соти, благодаря за информацията. Беше ми много полезна!!!!!!
    Последно редактирано от CarTest™; 18-02-10, 13:45.

    Коментар


    • До: Проблем с предното на КIA Sportage

      Въпрос към Нинджа!
      Колега би ли споделил опита си със зегерката на карето понеже при мен постоянно изкача.
      Възможно ли е да е от някакъв луфт които немога да видя или!

      Пък по темата за двойното да ви кажа Ако ви работи все още сменяите семеринги и игления лагер много важен е.

      Коментар


      • До: Проблем с предното на КIA Sportage

        Някой ще ми даде ли телефон на майстор да ми оправи предните карета с тези зегерки, че съм решил да си купя ръчни хъбове на АВМ, но имам луфтове на карето в главините и в двете.
        От Ямбол съм и ако може да е по-близо.
        Благодара ви предварително!

        Коментар


        • Първоначално публикуван от hunter76 Преглед на мнение
          невиждам как да снимам при условие, че вътре несмея да оварям защото досега си работи нормално.

          Майстора е в Ямбол и до сега е направил на 2бр. Кия хъбовете от механични на ръчни. Моята и още една.
          Да ама как да пиша вьв форума като сьм нов потребител потребителското ми име е станоев моля помогнете.

          Първоначално публикуван от hunter76 Преглед на мнение
          невиждам как да снимам при условие, че вътре несмея да оварям защото досега си работи нормално.

          Майстора е в Ямбол и до сега е направил на 2бр. Кия хъбовете от механични на ръчни. Моята и още една.
          От станоев ама моята киа е 97 ма година и качих нови хьбове защото старите бяха износени и се счупиха но сега пак единият-десният прескача при натоварване даите ми сьвети как да отстраня проблема за да не се счупят и тези новите

          запитване от /станоев/ значи тези с трите крачета са здрави и пак се чува прескачане Киата ми е 1997 мога ли да и монтирам ръчни и каква цена са помогнете ми имеила ми е ivailo_stanoev@mail.bg.
          Последно редактирано от Злой; 26-03-10, 07:02.

          Коментар


          • До: Проблем с предното на КIA Sportage

            може вече да ти са износени вътрешните шлици на малката полуоска или шлиците на карето ти.

            Коментар


            • До: Проблем с предното на КIA Sportage

              Хайде да се включа и аз. Имам КИА 2000г 2000тд, към момента съм с вакуумни хъбове с които нямам проблем,НО след изключване на предното се чува яко стържене и румолене след около 100 метра нещо прещраква и положението е ок. МОЛЯ съвет. Благодаря предварително

              Коментар


              • До: Проблем с предното на КIA Sportage

                Първоначално публикуван от Usein_ST Преглед на мнение
                Хайде да се включа и аз. Имам КИА 2000г 2000тд, към момента съм с вакуумни хъбове с които нямам проблем,НО след изключване на предното се чува яко стържене и румолене след около 100 метра нещо прещраква и положението е ок. МОЛЯ съвет. Благодаря предварително
                Я опиши,как ги изключваш? Винаги се дава,няколко метра назад след като си ги изключил(като усетиш прещракването) и тогава даваш напред ...от тва по- просто незнам
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • До: Проблем с предното на КIA Sportage

                  Първоначално публикуван от Usein_ST Преглед на мнение
                  Хайде да се включа и аз. Имам КИА 2000г 2000тд, към момента съм с вакуумни хъбове с които нямам проблем,НО след изключване на предното се чува яко стържене и румолене след около 100 метра нещо прещраква и положението е ок. МОЛЯ съвет. Благодаря предварително
                  Отвори хъбовете. Почисти. Смажи леко. Затвори и си карай.

                  Коментар


                  • До: Проблем с предното на КIA Sportage

                    Първоначално публикуван от vanko4x4 Преглед на мнение
                    Я опиши,как ги изключваш? Винаги се дава,няколко метра назад след като си ги изключил(като усетиш прещракването) и тогава даваш напред ...от тва по- просто незнам
                    Това, с връщането назад, при хъбове управлявани с вакуум, въобще не е необходимо!
                    Личен опит от години.

                    Коментар


                    • До: Проблем с предното на КIA Sportage

                      Благодаря на ПЕНЧО , и аз предполагам, че ще се разглабя но като намеря време. Може да ти звъннем едно телефонче.А до колкото до изключването бутам лоста напред, отнемам газта и задницата започва да танцува.Ако бъркам поправете ме.БЛагодаря.

                      Коментар


                      • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                        колега Калоян от Ямбол може ли да дадеш тел. номер на майстора от Ямбол да ми преправи и моите инерционни хъбове телефона ми е:0899847007 Жоро Даскалов от Пловдив

                        Коментар


                        • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                          Първоначално публикуван от joro_daskalov Преглед на мнение
                          колега Калоян от Ямбол може ли да дадеш тел. номер на майстора от Ямбол да ми преправи и моите инерционни хъбове телефона ми е:0899847007 Жоро Даскалов от Пловдив
                          Щом си от Пловдив,ръчните хъбове са ти на една ръка разстояние

                          Коментар


                          • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                            Колега слагай ръчни хъбове и си решаваш въпроса.

                            Коментар


                            • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                              Колеги дайте телефон на магазин от който купувате тези прословути ПерчаткИ.Благодаря.

                              Коментар


                              • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                                Здравей колега. Фирмата се казва "Гладиатор" и е в гр.Пловдив. Чукни в "Гугъл" и ще научиш всичко. Успех!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X