Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с предното на КIA Sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Проблем с предното на КIA Sportage

    В Колос някога бяха по 38лв.Сега не знам.
    02 8218538-Колос.
    Питай ги...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #92
      До: Проблем с предното на КIA Sportage

      Това може да е полезно на по-некадърни от мен.

      Коментар


      • #93
        До: Проблем с предното на КIA Sportage

        Здравейте, колеги.
        Аз съм от гр.Русе и тук има много сняг. Карам "КИА Спортидж" от миналата година, производство 1997 год., бензин - 128 к.с. Вчера теглих закъсал автомобил в снега, като след това ми отказа предното. Разглобихме хъбовете, които са вакумни и установихме, че десния е счупено някакво колело. Имам нужда от информация и помощ!!!!

        Коментар


        • #94
          До: Проблем с предното на КIA Sportage

          Първоначално публикуван от plamenpetrov Преглед на мнение
          Здравейте, колеги.
          Аз съм от гр.Русе и тук има много сняг. Карам "КИА Спортидж" от миналата година, производство 1997 год., бензин - 128 к.с. Вчера теглих закъсал автомобил в снега, като след това ми отказа предното. Разглобихме хъбовете, които са вакумни и установихме, че десния е счупено някакво колело. Имам нужда от информация и помощ!!!!
          Здрасти,колега.По проблема има доста написано,даже май вече всичко е обединено в една тема.Просто ще трябва да попрочетеш.
          Успех.

          Коментар


          • #95
            До: Проблем с предното на КIA Sportage

            Проблемите с предното на КИАта май не са само от хъбовете,за да обеденявате темите , но така по-лесно щесе обменя информация за решаването им.

            Коментар


            • #96
              До: Проблем с предното на КIA Sportage

              Главно са хъбовете.По-рядко е каре или диф...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #97
                До: Проблем с предното на КIA Sportage

                Ок,сори пак се изложих , но исках да попитам тея перчатки дето са в по предните ми питания на снимки играят ли някаква роля при ръчните хъбове?Може ли без тях

                Коментар


                • #98
                  До: Проблем с предното на КIA Sportage

                  PLamenPetrov,
                  имам два вакумни хъба, които свалих, щото ми се бяха прецакали два пъти семерингите на главините /със сигурност ще разбереш какво имам предвид след някое време/, хъбовете са здрави, /изглеждат като нови/. Ако ги искаш двата, че да имаш резервен - обади се.
                  т
                  Няма! Свършиха.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Проблем с предното на КIA Sportage

                    Първоначално публикуван от gogo630722 Преглед на мнение
                    Ок,сори пак се изложих , но исках да попитам тея перчатки дето са в по предните ми питания на снимки играят ли някаква роля при ръчните хъбове?Може ли без тях
                    Перчатките служат за зацепване на автоматичните (инерционни)хъбове.При поставянето на ръчни се махат от там.
                    П.П.При вакуумните няма...
                    Последно редактирано от ninja_1; 11-02-10, 21:28.
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • До: Проблем с предното на КIA Sportage

                      И още по-точно: на вакумните има една шайба с широка периферия и дупки по нея, на нейно място е перчатката, която обсъждаме тук.
                      Няма! Свършиха.

                      Коментар


                      • До: Проблем с предното на КIA Sportage

                        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                        Перчатките служат за зацепване на автоматичните (инерционни)хъбове.При поставянето на ръчни се махат от там.
                        П.П.При вакуумните няма...
                        Май стигнах до извода , че мойте са били някога вакумни ,сменени с инеррционни , а сега ме съветвате да ги направя ръчни.

                        Коментар


                        • До: Проблем с предното на КIA Sportage

                          Първоначално публикуван от horazio Преглед на мнение
                          PLamenPetrov,
                          имам два вакумни хъба, които свалих, щото ми се бяха прецакали два пъти семерингите на главините /със сигурност ще разбереш какво имам предвид след някое време/, хъбовете са здрави, /изглеждат като нови/. Ако ги искаш двата, че да имаш резервен - обади се.
                          т
                          Ок-0888280745 / 0879280745 - иска връска.

                          Коментар


                          • До: Проблем с предното на КIA Sportage

                            Колега gogo.... Ще се чуем като се уговорихме.

                            Коментар


                            • До: Проблем с предното на КIA Sportage

                              Tърся перчатки във всички магазини и морги във Варна.В моргите -няма.Сервиза на КИА "доктор" ми искат номер на рама(за какво?) като че ли незнаят за какво говоря.В офиса на КИА МОТОРС ми говорят че само така могот да го намерят по каталог.Отивам в магазин за авточасти-Автоцентър(някакъв)-същата работа,Абе тия хара незнаят ли какво имат зад себеси на рафта?На тея некадърници кой балама плаща?В крайна сметка намерих продавач , който веднага ми даде същата част без да пита даже за каква кола я вземам-65лв.(без да се пазаря платих).Стана-сага съм на четири крака.
                              --------------------------------------------------------------------
                              И аз пия само ракия.
                              Препоръчвам да не се ядосвате като мен , защото ще ви трябват по-скъпи хапчета!

                              Коментар


                              • До: Проблем с предното на КIA Sportage

                                Утре ще видя моя човек(в Русе) за тея перчатки.
                                Че така ме наплашихте,че и аз като се прибера ще отворя и снимам....да видя на какво дерадже съм
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X