Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с предното на КIA Sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Проблем с предното на КИЯ Sportage

    Първоначално публикуван от vanko4x4 Преглед на мнение
    Значи няма да има
    невиждам как да снимам при условие, че вътре несмея да оварям защото досега си работи нормално.

    Майстора е в Ямбол и до сега е направил на 2бр. Кия хъбовете от механични на ръчни. Моята и още една.

    Коментар


    • #62
      До: Проблем с предното на КИЯ Sportage

      Аз говорех за самия процес по-ремонта за снимки,но щом не сте снимали ок
      Безаварийно

      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #63
        До: Проблем с предното на КИЯ Sportage

        Първоначално публикуван от vanko4x4 Преглед на мнение
        Аз говорех за самия процес по-ремонта за снимки,но щом не сте снимали ок
        Безаварийно

        Пича който ми ги прави е майстор и си взима пари за ремонта. Нещо вътре се сменя и преправя и небях там.

        Коментар


        • #64
          До: Проблем с предното на КIA Sportage

          Установих че при мене проблема не е от хъбовете а от някъде при полуоската на едното колело изпуска вакума.Интересното е че като вдигна на крик не изпуска и си включва на като пусна издиша.Някой знае ли от къде минава и как се уплътнява този вакум,а най добре ако има някаква схема в упътванията които са публикувани тука не намерих нищо.

          Коментар


          • #65
            До: Проблем с предното на КIA Sportage

            Първоначално публикуван от kuuuuul Преглед на мнение
            Установих че при мене проблема не е от хъбовете а от някъде при полуоската на едното колело изпуска вакума.Интересното е че като вдигна на крик не изпуска и си включва на като пусна издиша.Някой знае ли от къде минава и как се уплътнява този вакум,а най добре ако има някаква схема в упътванията които са публикувани тука не намерих нищо.
            И да го оправиш,ще изкара до следобяда...Минавай на ръчни,не се занимавай,освен ако не си падаш по безмисления труд.
            Вакуума минава през главината,покрай лагера,като го оплътняват 2 семеринга...Най-малкото отклонение,като луфт,прах,вода и какво ли още не и почва да изпуска от някъде.Щом заводски го решават проблема с производсво на ръчни хъбове(по лиценз на УОРН,ама от говнолин),смЕтай...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #66
              До: Проблем с предното на КIA Sportage

              Първоначално публикуван от kuuuuul Преглед на мнение
              Установих че при мене проблема не е от хъбовете а от някъде при полуоската на едното колело изпуска вакума.Интересното е че като вдигна на крик не изпуска и си включва на като пусна издиша.Някой знае ли от къде минава и как се уплътнява този вакум,а най добре ако има някаква схема в упътванията които са публикувани тука не намерих нищо.
              Свали колелото и гледай. Не спирачния маркуч,а другия. Може малко Бишоп да е достатъчен.
              Последно редактирано от Пенчо; 29-01-10, 10:51. Причина: допълнение

              Коментар


              • #67
                Помощ за хъбове

                Смених миналата година вакумните хъбове, които спряха да рабатят като падна снега с механични - похарчих 1 000 лв разбира се за това. Тази година падна снега и новият ми “ляв" механичен хъб зе да вика "крът крът" и това беше.
                Разбира се веднага звъннах на Соте и той разбира се ми каза най-доброто решение - смени ги с ръчни!... но парите са проблем - пловдивчани искат 400 лв., които към момента нямям - някой да предложи една бройка механичен или два ръчни, моля!
                0887408242
                тони
                Няма! Свършиха.

                Коментар


                • #68
                  До: Помощ за хъбове

                  Не че нещо,но ако ме беше послучал тогава,преди година,да сложиш направо ръчни,този пост нямаше да е тука сега.
                  Забелязъл съм,че повечето колеги,с които съм говорил и препоръчал да минат направо на ръчни хъбове,прдпочитат да сложат автоматични(инерционни),с тезата,че няма да карат на по-тежки терени.Но автоматичните се чупят и от лашкане зимата,и от неправилно управление за вкл/изкл.
                  Конкретно в твоя случай,да счупиш кожуха на хъба-ми...бая зор е видял...Аз лично не успях...lol:
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #69
                    До: Помощ за хъбове

                    Хората са рекли слушай патило - ама на!
                    Само аз си знам колко ме е яд, че не купих ония дет ми ги предлагаше тогава.
                    Няма! Свършиха.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Помощ за хъбове

                      Колега,имам един инерционен.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Помощ за хъбове

                        Ха де ха де - дай телефон за връзка или ми звънни 0887408242 тони.
                        Няма! Свършиха.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Помощ за хъбове

                          Дай го да отложа поне малко големите пари за ръчен, ако дръннеш до половин час няма да се лягам да се разберем за цена и среща.
                          Няма! Свършиха.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Помощ за хъбове

                            Do6ko каде си?
                            Няма! Свършиха.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Помощ за хъбове

                              Искам да благодаря на Т. за абсолютната коректност: обади ми си, че има хъб, изпрати ми го и потвърди по телефона, на всичко отгоре ми го бе изпратил за 5 лв.!!!
                              Има още свестни хора в това място! ...у нас де.
                              ПП - Do6ko, изпратил съм ти парите днес.
                              Благодаря!
                              тони
                              Последно редактирано от horazio; 03-02-10, 22:20.
                              Няма! Свършиха.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Помощ за хъбове

                                Браво,Do6ko.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X