Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

    А дали се замисляте, как може да прекалявате с тия филми за зареждането?
    От 1000 зареждания 2 сте запомнили и "от тогаваааа с бренекето го пазим `га зарежда"
    Приемете, че човек прави грешки и се замислете следващия път. Предполагам не един път ви се е случвало да търчи момчето, за да ви обслужи възможно най-бързо.
    Или и тогава му плеснА един?

    Живеете в една мощна злоба и се чудите кой как ви го навира.... мъкооо

    Коментар


    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

      Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
      А дали се замисляте, как може да прекалявате с тия филми за зареждането?
      От 1000 зареждания 2 сте запомнили и "от тогаваааа с бренекето го пазим `га зарежда"
      Приемете, че човек прави грешки и се замислете следващия път. Предполагам не един път ви се е случвало да търчи момчето, за да ви обслужи възможно най-бързо.
      Или и тогава му плеснА един?

      Живеете в една мощна злоба и се чудите кой как ви го навира.... мъкооо
      Разни хора -разни идеали,интересно защо не видях в Германия някой да търчи да ми зарежда,май и в Австрия не съм виждал. Нали знаеш ,че парен каша духа. та...

      Коментар


      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

        Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
        Разни хора -разни идеали,интересно защо не видях в Германия някой да търчи да ми зарежда,май и в Австрия не съм виждал. Нали знаеш ,че парен каша духа. та...
        Ми не са услужливи германците и хаФстрийците, особено пък на некъв булгар-булгар да тичат да му зареждат, ама-ха ! Той да е благодарен, че са го пуснАле у бенДзиностанцията изобщо И ръчни хаФтомиФки нЕма, а у назе сигур ги има за да могат да тарашат колите докато ги мият.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

          Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
          А дали се замисляте, как може да прекалявате с тия филми за зареждането?
          От 1000 зареждания 2 сте запомнили и "от тогаваааа с бренекето го пазим `га зарежда"
          Приемете, че човек прави грешки и се замислете следващия път. Предполагам не един път ви се е случвало да търчи момчето, за да ви обслужи възможно най-бързо.
          Или и тогава му плеснА един?

          Живеете в една мощна злоба и се чудите кой как ви го навира.... мъкооо
          Може би щото помним лошото Два случая имам на една от нашите бензиностанции....преди години със служебен УАЗ ми бе заредена нафта , мина време вече карам служебна Тойота Хайлукс / дизел / и пак същата кака / руса е / докато се шматках да фане да ми набута бензин...та затова ще ги гледаме у ръцете докато зареждат.
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
            Може би щото помним лошото Два случая имам на една от нашите бензиностанции....преди години със служебен УАЗ ми бе заредена нафта , мина време вече карам служебна Тойота Хайлукс / дизел / и пак същата кака / руса е / докато се шматках да фане да ми набута бензин...та затова ще ги гледаме у ръцете докато зареждат.

            Магьосници има, доде ти сипят и фанат та откраднат крушката от левийо фар.


            п.п. Иначе по темата, най-хубавият дизел е Петролският, лошото е, че е по-скъп.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

              Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
              Магьосници има, доде ти сипят и фанат та откраднат крушката от левийо фар.


              п.п. Иначе по темата, най-хубавият дизел е Петролският, лошото е, че е по-скъп.
              Винаги може да те изненадат...http://www.offroad-bulgaria.com/show...137932&page=12
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                А дали се замисляте, как може да прекалявате с тия филми за зареждането?
                От 1000 зареждания 2 сте запомнили и "от тогаваааа с бренекето го пазим `га зарежда"
                Приемете, че човек прави грешки и се замислете следващия път. Предполагам не един път ви се е случвало да търчи момчето, за да ви обслужи възможно най-бързо.
                Или и тогава му плеснА един?

                Живеете в една мощна злоба и се чудите кой как ви го навира.... мъкооо
                Ти да не работиш на бензиностанция а ?като два пъти ти сипят с по 20литра нафта по малко и ти ще пазиш,хахаха.Аз зареждам по 300-400 литра предимно нощно време,тогава пътувам,и наще бензинджиичета взеха да попрекаляват.
                SUZUKI VITARA V6
                HONDA CBR 919RR
                MERCEDES ML
                MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                Коментар


                • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                  Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
                  Ти да не работиш на бензиностанция а ?като два пъти ти сипят с по 20литра нафта по малко и ти ще пазиш,хахаха.Аз зареждам по 300-400 литра предимно нощно време,тогава пътувам,и наще бензинджиичета взеха да попрекаляват.
                  Не, ама държа 10-тина.
                  Не мога да си представя например на оЕМвЪ как точно ще ти откраднат 20л. Ако зареждаш на бе`зиностанции ала.."БалдъзаОйл" там може всичко.
                  За самоковци или добро или нищо. Поздрави.

                  Коментар


                  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                    Не, ама държа 10-тина.
                    Не мога да си представя например на оЕМвЪ как точно ще ти откраднат 20л. Ако зареждаш на бе`зиностанции ала.."БалдъзаОйл" там може всичко.
                    За самоковци или добро или нищо. Поздрави.
                    Разкажи тогава малко нещица от кухнята-откъде идва горивото ,къде се сипват добавките, защо нашето гориво е по лошо от отвъд калотинското , как му се мери октана и все такива дребни, но интересни нещица.

                    Коментар


                    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                      Като човек занимаващ се от много години с едрова търговия на горива мога да кажа, че в момента всяка една работеща бензиностанция в страната с "обзаведена" с нивомерна система, директна връзка с НАП и всяка една доставка се следи в реално време от митница и НАП. Дори и в бензиностанциите в най-малките селца има такъв контрол. От май месец миналата година откакто Дянков въведе онлайн системата за контрол БАЦИЗ контролът е буквално железен. Санкциите са убийствени и на практика в бензиностанцията няма как да доливат или разреждат горивото. Доставките се следят онлайн и конкретните доставени литри се контролират онлайн от НАПчрез нивомерната система. Именно заради невъзможността за далавери за година са затворили около 1000 малки обекта. Факт е, че горивата у нас са скапани, но нали като всеки средноинтелигентен човек се сещаш, че бензиностанциите не си рафинират сами горивото. Проблема с качеството определено е в производителя, но нещо не им стиска на журналистите да разследват там. Друго е да вадиш нож на малките.. )) Така лесно правиш рейтинг и не настъпваш никого сериозно, а хората веднага захапват и започват коментарите колко са лоши бензиностанциите и как Лукойл прави чудесно гориво, а те го разреждат... Откъде идва реално горивото по бензиностанциите: На практика 80% от горивата по бензиностанциите са с произход ЛукойлБългария АД. От там зареждат веригите Лукойл, ОМВ, Шел, част от ЕКО и други. Друг доставчик е НафтексПетрол, но там качеството също няма да коментирам. От него зареждат предимно ПЕТРОЛ, Синергон и част от ЕКО. Петрол внасят готови горива от където намерят най-изгодно. Така че там постоянно качество няма. Като най-добър вариант са горивата от рафинерията на Ромпетрол и от рафинерията на ЕКО в Солун. И двете рафинерии са наскоро реновирани и качеството определено е по-добро. Ако искаш от гръжкото гориво ще трябва да зареждаш в ЕКО,но само в обектите и южна и западна България. Ромпетролско гориво има естествено в бензиностанциите на Ромпетрол. Навсякъде другаде по малките обекти горивата са предимно лукойлски със съответните добавки. Проблемът с добавките е, че се сипват на самите обекти и не насвякъде контролът е на ниво. Аз лично зареждам много малки и селски бензиностанции с гориво от Ромпетрол. На практика те имат по качествени горива понякога и от веригите. Ако имаш още въпросчета - питай!
                      0888 068 669

                      Коментар


                      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                        Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                        Не, ама държа 10-тина.
                        Не мога да си представя например на оЕМвЪ как точно ще ти откраднат 20л. Ако зареждаш на бе`зиностанции ала.."БалдъзаОйл" там може всичко.
                        За самоковци или добро или нищо. Поздрави.
                        Крадът бе,нее Австрииската ама е от Руските,играят с касиерката и крият шишета в кошчетата,почва да сипва ти влизаш вътре, тои си пълни неговото и продължава.Една сутрин почна да сипва от 30лв.изобретали сме когато сме гладни.
                        SUZUKI VITARA V6
                        HONDA CBR 919RR
                        MERCEDES ML
                        MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                        Коментар


                        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                          Първоначално публикуван от Dochef Преглед на мнение
                          ....май месец миналата година откакто Дянков въведе....
                          Дянков "беше" до февруари месец миналата година.....
                          WG 2.7 CRD

                          Коментар


                          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                            Вчера заредих бензин от OMV при Ст.град. От тогава при студен старт, колата започва да пуфти и пъшка.И вече не пали от раз, а от 2-3 път!!!

                            Коментар


                            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                              И аз от там заредих вчера към 19 часа - нищо по различно от по принцип - тази сутрин на -11 запали като при +11

                              Коментар


                              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                                Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                                Дянков "беше" до февруари месец миналата година.....
                                Дянков може вече да го няма, но въведената от него система за контрол БАЦИЗ си я има. Мина времето, когато лесно се 'кръщаваха" горива. Сега може персонала да се 'ушие", което също не е за пренебрегване!
                                0888 068 669

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X