Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

    Смени филтъра на ГИ, който е преди рейката.
    HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

    Коментар


    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

      ПЛОВДИВ. Бензиностанций АПИД-2000. Поредно зареждане на газьол от колонката за ДГ. Утре колега ,който вече е направил лабораторна проба на горивото им,завежда дело срещу тях.

      Коментар


      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

        Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
        Смени филтъра на ГИ, който е преди рейката.
        Сменени са и двата на изпарителя и преди рейката и то преди 1000км

        Коментар


        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

          Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
          Тази зима газ-та е кофти. Зареждам вече от Няколко места. ОМВ, Топливо, ЕКО и все пада налягането и прехвърля на бензин.
          Нямам наблюдения да ми зареждат повече от нормалното, но определено колата не върви.
          придръпва, прекъсва, не държи стабилни обороти ......., дори и на газокара и Авенсиса ми е такова положението.
          Тази зима определено газ-та е кофти.
          Защо тогава моите всички вървят нормално палят на газ уверено при -20?
          Доколкото забелязах и на Ясен Ужазът.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

            Където и каквото да наливате в резервуара, пазете касовите бележки !!!
            GLK320CDI, GLC250d

            Коментар


            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

              Шел във Враца го закриха-защо ли...
              Зареждам само на лукойл и нямам проблеми дори при -26 градуса става въпрос за дизел

              Коментар


              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                ......... Виж - това че мотоциклетът ми побра доста повече бензин, отколкото всъщност побира е друга работа... Toва на Лукойла на бул. "Първа българска армия"
                И на мен са ми сипвали над 40 литра газ в бутилка от 37 литра. Нищо, че и дават 32 л. работен обем. Това на "Лукойл"- Червено знаме срещу Дунев. Иначе не виждам особена разлика в горивата. Може би дизела на "Ромпетрол" по едно време беше много добър.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                  Не зареждайте дизел на Лукойл след Пловдив, посока Бургас на магистралата - 153 км, това е последната бензиностанция на фирмата преди Бургас, след нея има само на ОМВ.
                  Дозаредих и започна едно придърпване начесто, бял пушек и ... мамата...При следващото зареждане всичко си дойде на място и Тераното пееше.
                  Не зареждайте там!

                  Коментар


                  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                    Последно зареждам дизел на Петрол и съм доста доволен от вървежа и разхода, но днес се наложи на ЛукОйл, еми спъна се магарето и само ръмжи.

                    Коментар


                    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                      Неколкократно зареждане на бензин на бензиностанция алекс на изхода на Овча Купел 2 точно преди светофара на околовръстен път допринесе за разлагането на всички гумени маркучи и компоненти по системата, което от своя страна пък запуши инжекторите. Така че .............
                      ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                      Коментар


                      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                        Потвърждавам по-горния пост за Ромпетрол , нафтата им наистина я бива .
                        GL420, G500

                        Коментар


                        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                          Нещо уцели гредата , колега, ама сам си я намери.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                            Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                            Неколкократно зареждане на бензин на бензиностанция алекс на изхода на Овча Купел 2 точно преди светофара на околовръстен път допринесе за разлагането на всички гумени маркучи и компоненти по системата, което от своя страна пък запуши инжекторите. Така че .............
                            Преди като карах на газ там ми вдигаше разхода с литър до два в сравнение с Лукойл , но продължавам да си пълня туристическите бутилки там , защото просто няма къде другаде ! Бензина го мешам веднъж от там и веднъж от Лукойл ма той ми е само за палене и не повече от 20 лв. на месец . Веднъж миналата зима нещя да запали сутринта , но на обяд си запали нормално като я напече слънцето и веднага му турих 1 литър спирт за горене и повече ядове не съм имал .

                            Коментар


                            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                              Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                              Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                              Неколкократно зареждане на бензин на бензиностанция алекс на изхода на Овча Купел 2 точно преди светофара на околовръстен път допринесе за разлагането на всички гумени маркучи и компоненти по системата, което от своя страна пък запуши инжекторите. Така че .............
                              Преди като карах на газ там ми вдигаше разхода с литър до два в сравнение с Лукойл , но продължавам да си пълня туристическите бутилки там , защото просто няма къде другаде ! Бензина го мешам веднъж от там и веднъж от Лукойл ма той ми е само за палене и не повече от 20 лв. на месец . Веднъж миналата зима нещя да запали сутринта , но на обяд си запали нормално като я напече слънцето и веднага му турих 1 литър спирт за горене и повече ядове не съм имал .
                              Синът ми две години зарежда бензин само оттам, че бил по-евтин бензинът с някакви стотинки. "Пасат Б3" 1991 г. пълен инжекцион. Минал е около 20 000 км.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Синът ми две години зарежда бензин само оттам, че бил по-евтин бензинът с някакви стотинки. "Пасат Б3" 1991 г. пълен инжекцион. Минал е около 20 000 км.
                                Пасата му нема нищо, ама с Хемито недей!!! От няколко дни са пуснали карти с намаления от едноименната трибуквена австрийска верига...вземете си и ще сипвате на същата цена като на ментак-бензиностанциите...
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X