Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
    Пасата му нема нищо, ама с Хемито недей!!! От няколко дни са пуснали карти с намаления от едноименната трибуквена австрийска верига...вземете си и ще сипвате на същата цена като на ментак-бензиностанциите...
    Какви са условията за получаване на такава карта?

    Коментар


    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Какви са условията за получаване на такава карта?
      Доколкото разбрах да заредиш 60 литра или три пъти по двайсе, за да събереш три точки, но били ограничени бройките..Верно е стагнация щом най-накрая и те се решиха на отстъпки...
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
        Пасата му нема нищо, ама с Хемито недей!!! От няколко дни са пуснали карти с намаления от едноименната трибуквена австрийска верига...вземете си и ще сипвате на същата цена като на ментак-бензиностанциите...
        Тя веригата у нас е толкова австрийска, колкото... да кажем ... всичко друго ни е оригиналдЪ, друг въпрос е, че и дружеството-майка отдавна не е хафстрийско, ама и емиратско вече почти не е, а най-било преимуществено на едни "в дружба от векове за векове" познати ни... братушки, ама не е здравословно май да ги коментираме тия работи, че...
        Иначе, водим от ... вероятно заблудата, че така не спонсорирам "др.В.Злат.", от години сипвам само при гърците, румънците и при тия по-горе, и то от най-скъпия им бензин, с илюзията, че може би случайно не е "лукойлски", а "вносен".
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Тя веригата у нас е толкова австрийска, колкото... да кажем ... всичко друго ни е оригиналдЪ, друг въпрос е, че и дружеството-майка отдавна не е хафстрийско, ама и емиратско вече почти не е, а най-било преимуществено на едни "в дружба от векове за векове" познати ни... братушки, ама не е здравословно май да ги коментираме тия работи, че...
          Иначе, водим от ... вероятно заблудата, че така не спонсорирам "др.В.Злат.", от години сипвам само при гърците, румънците и при тия по-горе, и то от най-скъпия им бензин, с илюзията, че може би случайно не е "лукойлски", а "вносен".
          E 100-октановия и аз от него само наливам и разликата с 95 е голяма. Субаруто един единствен път му сипах в началото 95 и ме псува чрез светване на чек-а, а да не говорим, че ти излиза и по-евтино в конце канцов!
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Доколкото разбрах да заредиш 60 литра или три пъти по двайсе, за да събереш три точки, но били ограничени бройките..Верно е стагнация щом най-накрая и те се решиха на отстъпки...
            Защото Ви дава възможност да участвате в различни промоции и маркетингови кампании от програмата S***&D***, в рамките на които да използвате различни отстъпки.
            Та, така. 100 000 са картите, ма май за нищо не служат. Не и като другите вериги с директни о​тстъпки.

            Коментар


            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

              Абе чакайте прИмоция от унгарския клон на “Sowjetischen Mineralоlverwaltung” (SMV)
              OMV (OMV as it was known then) originated in 1956 as a joint-stock company formed out of ...
              Нещо като смарт-картите на "Черупката", дълго ръководена у нас от Халил Халдун Гювенир-ага
              Имам (то синът ми се снабдил с нея) карта за "отстъпки" от гърчолята, ама отстъпката докарва цената като такава без отстъпка по другите станциЙ.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Абе чакайте прИмоция от унгарския клон на “Sowjetischen Mineralоlverwaltung” (SMV)

                Нещо като смарт-картите на "Черупката", дълго ръководена у нас от Халил Халдун Гювенир-ага
                Имам (то синът ми се снабдил с нея) карта за "отстъпки" от гърчолята, ама отстъпката докарва цената като такава без отстъпка по другите станциЙ.
                Абе четох сега, че ще дават някаква РЕАЛНА отстъпка за бензин и дизел, а иначе и сега четвъртък и петък им е по-ниска цената на 100-октановия в сравнение със гръцкия БАРАБАР с отстъпката..., ама виж при византииците автомивката е два-три лева на валяците , в зависимост от "екстрите".
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                  Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                  Абе четох сега, че ще дават някаква РЕАЛНА отстъпка за бензин и дизел, а иначе и сега четвъртък и петък им е по-ниска цената на 100-октановия в сравнение със гръцкия БАРАБАР с отстъпката..., ама виж при византииците автомивката е два-три лева на валяците , в зависимост от "екстрите".
                  Това е интересно. Забелязал си "константно" практикувано понижение (макар и символично) на цените в ОМВ всеки четвъртък и петък ? Сравнявал ли си по същото време цените при другите ?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                    То го пише на таблата. Четвъртък и Петък по-ниски цени.

                    Коментар


                    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                      Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                      То го пише на таблата. Четвъртък и Петък по-ниски цени.
                      Брях, не съм забелязал. Ама да не е като в едно време популярна верига магазини - продавачките седят и на всеки етикет до цената пишат втора цена с 20 % по-висока, задраскват я, а отвън слагат голяма табела "Намалениееееее !!!!"
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                        За огромно наше съжаление тази тема ще е все актуална и няма да дава гаранция,че където преди седмица, или месец горивото е било читаво ще е пак такова.
                        И така ще е, докато държавната политика е да няма контрол на горивата-сещате се защо, нали?
                        Аз затова си "имам" няколко бензиностанции, на които давам по 2лв. на момчетата, като зареждам и всеки път ги питам-как е нафтата?Често ми казват-не става!И пак им давам 2 лв.!И пак ми излиза по-евтино!
                        много автомати-слаби резултати!

                        Коментар


                        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Брях, не съм забелязал. Ама да не е като в едно време популярна верига магазини - продавачките седят и на всеки етикет до цената пишат втора цена с 20 % по-висока, задраскват я, а отвън слагат голяма табела "Намалениееееее !!!!"
                          С 14 стотинки разлика е Боголюбе, това си е разлика...
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                            Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                            Не зареждайте дизел на Лукойл след Пловдив, посока Бургас на магистралата - 153 км, това е последната бензиностанция на фирмата преди Бургас, след нея има само на ОМВ.
                            Дозаредих и започна едно придърпване начесто, бял пушек и ... мамата...При следващото зареждане всичко си дойде на място и Тераното пееше.
                            Не зареждайте там!
                            Това лято на въпросната бензиностанция чаках 45мин за да сипя газ. Сипах и след 147км газта свърши..... ;( До сега винаги съм сипвал само на лукойл газ и нафта, но на връщане от морето реших да сипя на ОМВ. Пътя към софия е баир и със закачена каравана 900кг колата с цяла бутилка газ пак мина 150км, НО най важното бях с караваната !!! Така че един "-" за този лукойл. Сипвам на лукойл, защото имам една хубава карта на превозвачите която събота/неделя дава доста приятна отстъпка.... (към 12-13ст на бенз и газ и 8ст на газ - май такива бяха)
                            Последно редактирано от bestbg; 03-10-13, 07:48. Причина: обърках цитата
                            LR Discovery 300Tdi 1996
                            Subaru Outback 2.5 1998
                            Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                            Коментар


                            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                              http://www.dnes.bg/slideshow.php?mre...6676&pid=52886

                              ... още...

                              Коментар


                              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                                Е, този с Пежото от статията явно не е запознат, че в каталожните данни не са включили 5л. резерва - реално резервоара му е 65л. - имам Ситроен и съм го пробвал единствен път - карах до изгасване, сипах 5л., до Шел имаше 1км. и долях 60л. - в конкретния Шел никога не съм имал основания да се съмнявам в колонките.....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X