Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

    Нисан Патрол 2,8ТД 1994 - градско 15+ литра/100км (не мога му хвана края) извънградско 15 литра/100км

    и само да подразня камионистите:
    Мерседес 200CE 2.0 метан - 5,50 лв. /100 км. - смесен цикъл градско/извънградско...

    Коментар


    • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

      Nissan Pathfinder 2488 cm дизел 171 hp
      5 степенна автоматична кутия
      градско 16-17/100 км.
      извън градско 10-13/100 км.
      Последно редактирано от mikluho; 30-12-07, 14:53.
      [SIZE=3][FONT=Arial Black][IMG]http://i199.photobucket.com/albums/aa290/BoomMudRacer/th11731.gif[/IMG]
      [SIZE=4]
      [/SIZE] [/FONT][/SIZE]

      Коментар


      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Вече и моето Grand Ch 4.7 l 17-18/100 бензин на дълго скорост 100-120km/h,
        Послушах един колега и изключих за половин час акумолатора, за да се нулира компютъра.
        После покарах около 150 км. джипа. Проверих за грешки-няма.
        Заредих до капачката и изминах 469 км. само извън града със скорост 100-120km/h, и заредих 75.7 л. Среден разход 16.2 л. на 100 км. БК отчете 14.8-пак лъже мамака му. Явно разхода не пада, карам много спокойно, а всичко на джипа уж си е наред.
        Сега тръгнах да посрещам Новата година и пак карам споко, но движението бе много натоварено. БК показва 15.8л. Не знам какво ще покаже, като заредя.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

          Да нямаш някой катализатор запушен. Или мръсен въздушен филтър. Или да смуче от някъде въздух по всмукателния колектор. На това ми прилича. И разбира се нови свещи му трябват.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

            мисля че темата е за заключване
            колко защо и там подобни въпроси са си само чешане на езиците.
            незнам какво ще ни стопли ако разберем колко му харчи на колегата джипа. Колкото толкова .


            Давайте да си мериме "криковете"
            - на кой колко му е
            - дига ли бързо
            - изпуска ли
            [SIZE=3][FONT=Arial Black][IMG]http://i199.photobucket.com/albums/aa290/BoomMudRacer/th11731.gif[/IMG]
            [SIZE=4]
            [/SIZE] [/FONT][/SIZE]

            Коментар


            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

              Тя е за заключване доста отдавна, ама все чакаме да се появи някой нов непознат на науката екземпляр и да се запише и той тук.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                Хайде, аз съм последния .
                [SIZE=3][FONT=Arial Black][IMG]http://i199.photobucket.com/albums/aa290/BoomMudRacer/th11731.gif[/IMG]
                [SIZE=4]
                [/SIZE] [/FONT][/SIZE]

                Коментар


                • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                  Първоначално публикуван от mikluho Преглед на мнение
                  мисля че темата е за заключване
                  колко защо и там подобни въпроси са си само чешане на езиците.
                  незнам какво ще ни стопли ако разберем колко му харчи на колегата джипа. Колкото толкова .


                  Давайте да си мериме "криковете"
                  - на кой колко му е
                  - дига ли бързо
                  - изпуска ли
                  Темата не е за заключване според мен, т.к. дава идея на хората колко реално (а не по каталог) е разхода на даден модел. Поне приблизително.

                  И като погледнеш таблицата с разхода и видиш, че разхода ти е с 5л/100км над всички останали може да се замислиш дали нещо не ти е запушено нали

                  Коментар


                  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                    Как не съм се сетил , сега като се замисля ми не е. Върви си с 200 няма грижи а и е на 5000 км.
                    [SIZE=3][FONT=Arial Black][IMG]http://i199.photobucket.com/albums/aa290/BoomMudRacer/th11731.gif[/IMG]
                    [SIZE=4]
                    [/SIZE] [/FONT][/SIZE]

                    Коментар


                    • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                      ладаНИВА 1.6 15/18 градско/ливадско
                      Където Бирата, Там и Аз...

                      Коментар


                      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                        Колеги паджерото ми е 3000 v6 и гори на гаэ 30 на 100 нормално каране беэ даго натискам ,това нормалноли е ,и на какво се дължи тоэи голям раэход

                        Коментар


                        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                          Дайхацу Фероза 1,6 16V 92 година

                          градско 10/100
                          извънградско 8/100 при 90 км/ч.

                          зимата с литър нагоре

                          Коментар


                          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                            Първоначално публикуван от NIKOLAI NM Преглед на мнение
                            Колеги паджерото ми е 3000 v6 и гори на гаэ 30 на 100 нормално каране беэ даго натискам ,това нормалноли е ,и на какво се дължи тоэи голям раэход
                            Като вземем в предвид факта, че ГАЗ 53А 4.2 литра мотор, осмак при това руски има разход от 24/100 със сигурност има нещо, което не е както трябва, за да лапа 30 та било то и газ

                            Коментар


                            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                              Да нямаш някой катализатор запушен. Или мръсен въздушен филтър. Или да смуче от някъде въздух по всмукателния колектор. На това ми прилича. И разбира се нови свещи му трябват.
                              Катализаторите уж са наред. Така ми казаха в сервиз, но искаха да ги махнат. По-добре било. Аз не дадох да не скапим нещо. Свещите уж са добре, развиха ми само двете, но бих ги сменил но не знам с какви. А филтъра ми е чисто нов K&N.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                                Първоначално публикуван от NIKOLAI NM Преглед на мнение
                                Колеги паджерото ми е 3000 v6 и гори на гаэ 30 на 100 нормално каране беэ даго натискам ,това нормалноли е ,и на какво се дължи тоэи голям раэход
                                Докъто мислех какъв джип да си взема говорих с мой познат, който се занимава със сеч на дърва. Има паджер ми е 3000 v 6 къса база и на газ смесено му гори 20-22 л./100 км.
                                Така, че твоя разход си е множко, а на мен и 20/100 ми се виждат много, ама не може едно кубче да се движи без нужната енергия.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X