Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

    Първоначално публикуван от Благо Преглед на мнение
    Здравейте собсвеник съм на Нисан Терано 3.0л разход градско 9л извънградко -7.5л
    Леле... как го правиш тоя разход, колега? Карам Терано, верно по-старото - 99г., 2,7ТДИ, верно автомат, ама ти направо утепа рибата... Ква нафта сипваш?
    Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал.
    WSBO

    Коментар


    • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

      ТЛК 80,92год,4.2 ТД-градско 17/100,извънградско-13,7-14/100

      Коментар


      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

        Знаех Че звучи невероятно но това е самата истина приятели.За извън градското- 7.5л говорим за скорост неповече от -120км Надявам се някои който кара същото Терано 3.0 2002г да сподели.

        Коментар


        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

          Първоначално публикуван от loveca Преглед на мнение
          feroza 1.6 безнзин карбуратор,харчи 15 газ на 100 кл извънградско накой ако има подобна джипка да каже колко му харчи ,предварително благодаря
          Колега ти изби рибата, сега карам Чероки 4 литрово, бензин, автоматик и на дълъг път пада под 14-15 лв/литра на газ / 100 КМ...

          Май трябва да си попрегледаш колата, преди имах Фероза и свалих до 8,3 бензин, караше жена ми, доста над 100 км/час, на моменти с над 140 км/ч...

          Поздрави,
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

            Suzuki Vitara 2.0 TDI
            с гуми 215/65/16
            Градско - 10
            изванградско до 120 - 8
            в гората незнам още
            Suzuki VITARA 2.0TDI

            Коментар


            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

              Колеги някой от администраторите на форума беше направил едно файлче със събрана информация кой джип колко харчи някой знае ли го къде е,че немога да го открия
              Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм

              Коментар


              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                Първоначално публикуван от TRANSPORTIOR Преглед на мнение
                Колеги някой от администраторите на форума беше направил едно файлче със събрана информация кой джип колко харчи някой знае ли го къде е,че немога да го открия
                Сигурно говориш за това
                Разход - по марки/модели
                LZ1PER

                Коментар


                • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                  Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                  Сигурно говориш за това
                  Разход - по марки/модели
                  Благодаря ти много
                  Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм

                  Коментар


                  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                    Daihatsu Feroza 1,6 16V EFI Full Time - карам я само от месец, но не бях засичал разхода.Сега по празниците изминах 385км с 40л.бензин т.е. - 10,5л/100км. смесено каране - градско и магистрала. Мисля, че като сменя някои елементи по запалването и като сложа гуми за асфалт (в момента съсипвам "калните") ще падне още.

                    Коментар


                    • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Прочетох поста ти и си мислех да питам що за 4х4 е това, добре че колегата от горния пост е дал линк, но ми е невероятно този автомобил да се движи със 150-180 км/ч. и да гори 10-12л/100 км. Прекалено малко ми се вижда, а и според този сайт от линка макс. скорост е 150 км/ч.
                      http://www.youtube.com/watch?v=ptDGqPQPcPU виж това !!!

                      Коментар


                      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                        Имах приятел-грък-син на гръцки партизани-имаше полска кола(по руски лиценз на ПОБЕДА)Варшава и казваше-:мойта Варсава гори само цетири на сто,цетири купувам-другото крада.Няма джипове от по-истинските да горят малко-все пак са си 2 коли на едно място-ТЛК-120 3.0 Д4-Д 10.5-11,Патрол 3.3ТД-10-11.ТЛК 80 4.2ТД-13,5-14.(без да крада)

                        Коментар


                        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                          Първоначално публикуван от Emo_-_ Преглед на мнение
                          Дайхацу Фероза 1,6 16V 92 година

                          градско 10/100
                          извънградско 8/100 при 90 км/ч.

                          зимата с литър нагоре
                          колега това на бензин или газ моята пущина е като твоята и ми гори 15 до 16 извън града газ ,,днес ще ходи на майстор да и сменям масла филтри свещи и кабели и ремонт на газовото явно има проблем колицата

                          Коментар


                          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                            Daihatsu Rocky 2.8TD - покрай Варненското състезание навъртях общо 1137 километра (от тях 950 извънградски, около 100 във Варна останалото по черно) - 162лв при средна цена 2.35 лв/литър. Равносметката е малко над 6 л/100км.
                            “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                            Walter Rohrl
                            GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                            Коментар


                            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                              Сузуки Витара дълга база -
                              10.5-смесен с леко каране
                              9.5 -извън градско с леко каране зависи от карането стига до 13
                              обикновено почти няма разлика дали се кара в града или извън всичко зависи от начина на каране обикновено средния разход ми варира около 10.5-11.
                              Джипа е с газов инжекцион,който превключва на 30 градуса и като е студен работи около 3 мин на бензин, разликамежду зима и лято в газта няма , но се налива по-често бензин, когато е много студено.Данните са за газ на бензин не съм го засичал.
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                                Първоначално публикуван от ivangun Преглед на мнение
                                Гледах го и наистина видях, че километража показва 160 км/ч. Но вероятността да показва повече километража /стрелката за скоростто/ е много голяма. Поне така е било на всички немски автомобили, които съм карал до сега.
                                Също така не вярвам при пълно натоварване да гори само 10-12л./100км.
                                Защото Тойота Хайлукс с двг. 2.2 дизел, която имам в много дълъг период ми даваше разход около 8л./100км., но ми се наложи да я карам на пълна газ от Варна до София и при насрещен вятър, където макс. скорост достигната беше под 130км/ч. и разхода ми беше много малко под 14л./100км.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X