Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
    В Гuгле-то Play от Австрия и Германия излиза само WildMap на W.Knowledge Ltd. без S...
    Само да вметна, че това положение се наблюдава и при опит да се тегли от България, но при мен това най-вероятно се дължи на факта, че устройството ми е несъвместимо с приложението, а това го констатирах, като го потърсих в https://play.google.com/store/apps?hl=bg , чрез Google Chrome, разбира се през телефона.
    --------------------------------------

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      Не съм тествал приложението, но не обичам да държа в телефона си приложения с едно и също предназначение. На Татко а съм много доволен от картата и определено бих го закупил ако се добави опция да се свалят и карти за други държави дори и без черни пътища. Предвижда ли се като опция?

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Аз да драсна и едно обобщено мнение което се оформи и с хора които не са, а и никога няма да напишат и ред във Форума, но само четат, и с такива които внимават как им изглеждат мненията, и никога не биха написали нещо дори и само с критичен отенък.

        Всички с които обсъдихме новото приложение биха си купили пълният пакет, но не искат всяка година да го плащат още веднъж, въпреки че това са пари които не притесняват никой от тях, включително и мен.
        Коментирахме доживотните абонаменти, които както стана ясно в темата, няма да ги бъде за приложението.

        И да попитам/предложа:

        Защо не се помисли, за всички които си купят пълният пакет на приложението, ако го продължат и следващата година да има такса поддръжка различна от цената на нов пакет ?

        ... щото всички знаят, че е по-добре да си стрижеш и доиш офцете, отколкото да ги заколиш.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          ...
          Защо не се помисли, за всички които си купят пълният пакет на приложението, ако го продължат и следващата година да има такса поддръжка различна от цената на нов пакет ?
          Мислиш с цяла година напред.

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Мислиш с цяла година напред.
            Надявам се, че приложението няма да е балон.

            ... а и мен ме интересува само черното, но го няма като отделна опция.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              Аз да задам едно въпросче.
              Защо след като съм задал че съм 4х4 продължава да ме рутира през мотоциклетни пътеки и АТВ такива? Не трябва ли да ме направлява само по такива маркирани като червени и черно-бели
              Последно редактирано от sabin; 21-09-17, 16:04. Причина: грешка, без да искам

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                Аз да драсна и едно обобщено мнение което се оформи и с хора които не са, а и никога няма да напишат и ред във Форума, но само четат, и с такива които внимават как им изглеждат мненията, и никога не биха написали нещо дори и само с критичен отенък.

                Всички с които обсъдихме новото приложение биха си купили пълният пакет, но не искат всяка година да го плащат още веднъж, въпреки че това са пари които не притесняват никой от тях, включително и мен.
                Коментирахме доживотните абонаменти, които както стана ясно в темата, няма да ги бъде за приложението.

                И да попитам/предложа:

                Защо не се помисли, за всички които си купят пълният пакет на приложението, ако го продължат и следващата година да има такса поддръжка различна от цената на нов пакет ?

                ... щото всички знаят, че е по-добре да си стрижеш и доиш офцете, отколкото да ги заколиш.
                Не е проблем. След като поизчистим бъговете и всичко работи прилично, може да пуснем приложение без обновления на фиксирана цена. Плащаш цената еднократно и това е, твое си е за винаги. Това устройва ли те? Може да пускаме по едно такова всяка година, ако искате го купувате ако искате карате със старото.
                Между другото то и сега е горе долу така, стига да не сменяш телефона. Веднъж като се абонираш, махаш абонамента и край, повече няма да ти се взимат пари а приложението ще работи и след изтичането на абонамента, но не и ако го преинсталираш.

                Иначе продажбите на абонаментен принцип, не могат да имат различни цени за първата година - винаги са еднакви. Това е ограничение от Гъгъл и Епъл, не е нещо което ние сме си решили. Първоначалния ми план беше точно такъв, както е при Гармин, абонаментите да са по евтини, но трябваше да го променим и намалихме първоначалната цена да е еднаква с следващите.

                ... от овце не разбирам и не мога да дам съвет

                Коментар


                • От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Сабине, имаш ли накаква приблизителна идея, кога ще бъде достъпно и за iPhone?
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Това опита ли да рестартираш телефона?

                    Едно време го правеше този номер на моя самсунг таб 7 и докато не му направих хард ресет не се оправи. Програмистите загубиха една седмица да търсят проблема а се оказа скапана операционна система.
                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Ще тествам утре с рестарт.
                    Добре, след рестарт на телефона тръгна, изтегли си карти и работи.
                    Остава да си избера пакет - градския не ми трябва, но пък топо с изо линии е пак толкова пари

                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Има ли вариант да дойда в офис и да платя кеш? Вариант през някаква платформа, различна от Гугълската - пак ме устройва. В Гугъл не съм давал данни от реалния свят, и нямам намерение. Сега, това колко подслушват е друга тема.
                      Линкът от инсталатора не работи.
                      Все още иска данни за личните ми контакти. В конкретния случай не ми е проблем, в този таблет нямам такива.
                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Логиката е че всичко трябва някой да го плати. Иначе парите трябва да се вземат от другаде - хем не е казано че има откъде, хем всъщност е нечестно към потребителите.
                      Гледам някакви яки европрограми в сайта на картата.

                      п.с. демото тръгна!
                      Последно редактирано от Ivan Terziev; 21-09-17, 16:15.

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
                        Аз да задам едно въпросче.
                        Защо след като съм задал че съм 4х4 продължава да ме рутира през мотоциклетни пътеки и АТВ такива? Не трябва ли да ме направлява само по такива маркирани като червени и черно-бели
                        Вместо да отговоря съм редактирал съобщението, извинявам се.


                        ето и отговора, който бях написал:

                        Това е бъг, не трябва да е така. Ще тествам.

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                          Има ли вариант да дойда в офис и да платя кеш? Вариант през някаква платформа, различна от Гугълската - пак ме устройва. В Гугъл не съм давал данни от реалния свят, и нямам намерение. Сега, това колко подслушват е друга тема.
                          Линкът от инсталатора не работи.
                          Все още иска данни за личните ми контакти. В конкретния случай не ми е проблем, в този таблет нямам такива.
                          Не, няма такъв вариант, съжалявам. Дори като бета-тестър, пак всичко се дърпа от PlayStore и дори трябва да се сложи кредитна карта, въпреки че не взима пари. Така са го измислили от гугъл (защо ли )

                          Гледам някакви яки европрограми в сайта на картата.
                          Да, първата версия от приложението беше частично платено от евро-помощ. Дадоха едни скромни пари за една огромна работа и все пак сме благодарни. Това по никакъв начин обаче няма общо с цената и условията. Като отидете в хотел на село с табелка за европрограма да не спите без пари?
                          Като всяко пазарно нещо ако ти харесва и ти изнася - купуваш ако не, не купуваш. Така се регулира пазара.

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                            Сабине, имаш ли накаква приблизителна идея, кога ще бъде достъпно и за iPhone?
                            Не. Надяваме се другата седмица, но не е сигурно.

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Прощавайте за двойния пост, ама много добре рендва на Леново Йога. Харесва ми на 5 звездички. Едни 50 лева са ваши, само че досега не съм вкарвал кредитна карта в Гугъл, и нямам намерение! Мислете някакъв друг вариант на плащане, щото много хора се дистанцират от вездесъщия Гугъл. Дори минават на XDA версия на Андроид. Вре си мръсната зурла навсякъде, където може, и затова не си вкарваме данни от реалния свят.
                              Не, няма такъв вариант, съжалявам.
                              Ами няма сделка! Оставаме си на хакнатия вариант! 50 лева щяха да ми спестят 2 дни ровене и току се зарадвах, ама като не може - нека да не може! Имам и дебитна, и кредитна, и виртуална карта. ОК съм да ви ги изпратя по някаква ваша сметка, директно.
                              Като отидете в хотел на село с табелка за европрограма да не спите без пари?
                              Като всяко пазарно нещо ако ти харесва и ти изнася - купуваш ако не, не купуваш. Така се регулира пазара.
                              По-скоро беше към Ясен. Имам идея как се взема по европрограма.

                              Огромен респект към труда ви!
                              Последно редактирано от Ivan Terziev; 21-09-17, 16:37.

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
                                Аз да задам едно въпросче.
                                Защо след като съм задал че съм 4х4 продължава да ме рутира през мотоциклетни пътеки и АТВ такива? Не трябва ли да ме направлява само по такива маркирани като червени и черно-бели
                                Разгадах проблем. Има пропуск с картовите данни, ще го коригирам и ще пусна нова карта, но няма да стане тази вечер. Ще пробвам за утре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X