Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Ами прочетох ти още веднъж поста и въпрос не видях. Видях само някаква странна логика, че щом gmail са ти поискали телефон и някакъв авер с winphone не е могъл да се логне в чужбина, то безусловно следва, че ти ще си монтираш wildmaps, веднага щом се появи пълната версия безплатно някъде.

    Не ме разбирай погрешно - аз не съм светец, даже никак. През живота ми съм инсталирал безчет кракнати (платени) приложения, често за значително по-голяма стойност от 50 лева, изгледал съм десетки филми и сериали от тракерите, но никога не съм се гордял с това, дори ако случайно аз собственоръчно съм си кракнал някое приложение. Все още намирам за нормално или поне приемливо да ползваш пиратска версия на софтуер за оценявана или обучение. Обаче логика от типа на "щом windows не е open source то счетоводните програми за него трябва да са кракват" ми идва малко странна. Сигурно остарявам.
    Последно редактирано от bokomo; 01-10-17, 23:29.

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      ... но никога не съм се гордял с това, дори ако случайно аз собственоръчно съм си кракнал някое приложение. ...
      Не писах заради оправдание. Нито съжалявам, нито искам да се оправдавам, още по-малко пък да се гордея.
      Писах за друго, и съжалявам, че не го разбра.

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Бих те разбрал на секундата, ако не беше това:

        и офроудската карта ми липсваше. Трябва да утрепя още ден-два, че да рутвам, че да хаквам, че да не съм капо из горите.
        Нещата са прости - не те устройват условията - не купуваш, но и не ползваш. Същото е и с gmail. Винаги имаш алтернатива да си купиш домейн, сертификати и хостинг и да си сетнеш поща по твой си калъп и да си ползваш на воля. Ама тия действия без въвеждане на платежна карта са доста сложни, отделно сетването на читав мейл сървър въобще не е майтап работа. Както и в крайна сметка, имаш пълното право да не ползваш въобще електронна поща.

        P.S. Мен, примерно, условията за ползване на wildmaps ама въобще не ме устройват.
        Последно редактирано от bokomo; 02-10-17, 00:09.

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          ...
          Нещата са прости - не те устройват условията - не купуваш, но и не ползваш. Същото е и с gmail. Винаги имаш алтернатива да си купиш домейн, сертификати и хостинг и да си сетнеш поща по твой си калъп и да си ползваш на воля. Ама тия действия без въвеждане на платежна карта са доста сложни, отделно сетването на читав мейл сървър въобще не е майтап работа.
          ...
          Гмаил ми направиха циганския номер да ми обещаят едно, и после като хората свикнаха с тая ми поща и Гугъл почнаха да злоупотребяват с мен.
          Изнудване мисля че е най-точната дума.
          И пак не разбра, че аз дали ползвам картата си е мой проблем. Съвсем за друго си хортувахме тука.
          Сетване на мейл сървър съм правил, и пак не е в контекст. Има хиляди други безплатни пощи, ама Гугъл решиха да оберат пазарната ниша и после да извиват ръце!
          Няма да я бъде тяхната, поне при мен. Не знам за какво ги оправдаваш...

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Имаше ли 18 години, когато си регистрира gmail акаунта? Вярваше ли, че има дядо Коледа тогава?

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
              Имаше ли 18 години, когато си регистрира gmail акаунта? Вярваше ли, че има дядо Коледа тогава?
              Изнудването си е изнудване, както и да го въртиш и сучеш!
              Ако знаех какви хватки ще почнат - през ум нямаше да ми мине да ги ползвам!
              Или казваш - жертвите сами са си виновни, че са се доверили?
              Много модерно стана напоследък.

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Мисля, че е време да откриете тема за шпионските програми и да дискутирате там.

                Изпратено от моят F8331 с помощта на Tapatalk

                Коментар


                • От: Re: От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  Ясене рома ти е къстъм. Гугъл сървис също, може да е от там.
                  Тва и баба го предполага. Любопитно ми беше какви условия точно са разписани.

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Защо като няма гсм сигнал стартира със скоростта на умрял кон?
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Re: От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                      Ами друго ако се сещаш - предлагай!
                      НЯМА да се поддам на изнудването на големите. И с мен и без мен - светът ще продължи да оцелява. Няма и да ме забележат! Един или трима в темата или почти всички в обкръжението ми - дали ще си купят картата или няма - все тая!
                      Малцинство сме.
                      Поставих въпрос извън плоскостта на моята скромна персона. Жалко, че не ме разбра. Другия път и да не се цензурираш - няма да се разсърдя.

                      За пиратлък не са нужни оправдания. Продуктът на Сабин е един от малкото, които искам и които заслужават да си купя. Иначе щях да си кротувам както съм практикувал години досега, и нямаше да ги пишем тия неща.
                      Първо,цитирал си мнение което не е мое.Второ,дадох ти решение,което е най-сигурно и безболезнено не знам защо се нервиш за глупости.Ако си имаш бегла представа как държавните институции,банки и прочее които със сигурност ползваш без да гъкнеш у нас ти подмятат данните,Гугъл и Епъл ще ти се сторят направо сигурни.

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Защо като няма гсм сигнал стартира със скоростта на умрял кон?
                        Какви са ти настройките на GPS-а на телефона , като ползвам приложението включвам само GPS-а на телефона за да не се опитва да хване сигнал от клетката и за по голяма точност
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          ... като ползвам приложението включвам само GPS-а на телефона за да не се опитва да хване сигнал от клетката и за по голяма точност
                          Нещо си в грешка за по-голямата точност само с GPS. Смартфоните обикновено използват мобилната мрежа за да си дръпнат данни за A-GPS, с което се ускорява позиционирането.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Нещо си в грешка за по-голямата точност само с GPS. Смартфоните обикновено използват мобилната мрежа за да си дръпнат данни за A-GPS, с което се ускорява позиционирането.
                            По скоро имат приоритет , най напред използват клетъчната мрежа , след това Wi-FI , и накрая вградения GPS . В случай че няма клетъчна мрежа , позиционирането се бави заради търсенето на такава , а и GPS на телефона не блести с нещо кой знае какво ... Направих няколко опита режим на клетъчни мрежи и в режим само GPS на устройството , приложението зарежда доста по бързо на места където няма покритие на клетъчната мрежа , когато е в режим само GPS . Телефона ми поддържа и двата стандарта - GPS и GLONASS
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              По скоро имат приоритет , най напред използват клетъчната мрежа , след това Wi-FI , и накрая вградения GPS . В случай че няма клетъчна мрежа , позиционирането се бави заради търсенето на такава , а и GPS на телефона не блести с нещо кой знае какво ... Направих няколко опита режим на клетъчни мрежи и в режим само GPS на устройството , приложението зарежда доста по бързо на места където няма покритие на клетъчната мрежа , когато е в режим само GPS . Телефона ми поддържа и двата стандарта - GPS и GLONASS
                              Това ок.
                              Ама самото зареждане на програмата става отвратително бавно.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                [ATTACH=CONFIG]932786[/ATTACH
                                При заплатен пълен пакет добавката "Градски транспорт" включена ли е?
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X