Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    При мен на Note 5 не иска да тръгне въобще

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      При мен също не тръгна, пробвах го на 2 различни уреда с различна версия на Андроид.
      При
      стартиране на програмата плюе съобщение че има по-нова версия и отдолу да/не дали искам да се обнови.
      Като
      се съглася се обновява и гърми, ако откажа обновяването програмата ме изхвърля.
      Рестартирах,
      деинсталирах, всичко наново и засега не става.
      Може
      да е нещо временно, тия дни ще се пробвам пак.
      [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Има си проблем на някой устройства, разследва се случая и до няколко дни ще има нова версия.

        Що се отнася до разрешенията, това е стар андроид, ще тестваме и там. На новите (поне на нашите) иска само изброените от мен.

        Почвам да си мисля, че при тези андроиди няма две еднакви устройства

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Стигам до тук и какво правим?
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-09-20-21-59-16.jpg
Прегледи:1
Размер:62.0 КБ
ID:5767185

          Та отворих настройки, изключих наслагването за приложението и пак същото?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Стигам до тук и какво правим?
            [ATTACH=CONFIG]930403[/ATTACH]

            Та отворих настройки, изключих наслагването за приложението и пак същото?
            Това опита ли да рестартираш телефона?

            Едно време го правеше този номер на моя самсунг таб 7 и докато не му направих хард ресет не се оправи. Програмистите загубиха една седмица да търсят проблема а се оказа скапана операционна система.

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              Ще тествам утре с рестарт.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
                При мен също не тръгна, пробвах го на 2 различни уреда с различна версия на Андроид.
                При
                стартиране на програмата плюе съобщение че има по-нова версия и отдолу да/не дали искам да се обнови.
                Като
                се съглася се обновява и гърми, ако откажа обновяването програмата ме изхвърля.
                Рестартирах,
                деинсталирах, всичко наново и засега не става.
                Може
                да е нещо временно, тия дни ще се пробвам пак.
                И при мен е същото. Ползвам андроид телефон Lenovo P2 със свободна вътрешна памет около 16 гигабайта и 4 гигабайта оперативна памет. Операционната система е версия 7.0 След разпакетирането на картата ме изхвърля директно или ми изписва, че е WildMaps спря и ми предлага три решения, които на практика не помагат. След няколко поредни преинсталации на приложението на моя телефон и на два други се отказах, защото и там се оказа същата работа - просто не тръгва. Дано да е някакъв софтуерен бъг и до няколко дни да се отстрани проблема. Това приложение много ми допада поне от инфото, което видях и прочетох до тук!

                Коментар


                • От: Карта OFRM за Android и iOS

                  В Гuгле-то Play от Австрия и Германия излиза само WildMap на W.Knowledge Ltd. без S...

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    И при мен не излиза приложението.От Финландия пробвах.


                    Паджеро 2.8Д ,Ауди а3 1,9 куатро

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Това е защото е ограничено само за България. Както виждате има доста проблеми с различни устройства и по добре да не го дърпат чужденци докато не ги отстраним.

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Издънка!

                        Някакси сме успели да счупим картата

                        Затова в момента гърми на всякъде. Преинсталирах при мен и също гръмна. Ще го оправим спешно още днес.

                        Извинявайте за неудобството!!!

                        Ще пиша като го оправим. Не обновявайте и не инсталирайте.

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          Това е защото е ограничено само за България. Както виждате има доста проблеми с различни устройства и по добре да не го дърпат чужденци докато не ги отстраним.
                          Не е по темата ама това, че сме в чужбина не ни прави чужденци,като мен така и други колеги във форума,които също са зад граница.Що се отнася до приложението силно се надявам да го оправите,а ние "чужденците"ще го сваляме като се приберем. Успех от мен!


                          Паджеро 2.8Д ,Ауди а3 1,9 куатро

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Уффф, оправихме го проблема.

                            Ако не побелея сега с това пускане на WildMaps ще си умра с черна коса

                            Този проблем сме го създали вчера около 14-15 часа. За хора с проблеми преди този час си остават нерешени засега.

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Първоначално публикуван от iv4o1983 Преглед на мнение
                              Не е по темата ама това, че сме в чужбина не ни прави чужденци,като мен така и други колеги във форума,които също са зад граница.Що се отнася до приложението силно се надявам да го оправите,а ние "чужденците"ще го сваляме като се приберем. Успех от мен!
                              Разбира се!!!

                              Ще го пуснем скоро, само да се уверим, че работи безпроблемно.

                              Тука повечето хора са приятели и са търпеливи към нас, глобално не е така

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Уффф, оправихме го проблема.

                                Ако не побелея сега с това пускане на WildMaps ще си умра с черна коса

                                Този проблем сме го създали вчера около 14-15 часа. За хора с проблеми преди този час си остават нерешени засега.
                                Аз успях да инсталирам около 13.30 ч , снощи пробвах и на двете устройства , имам някои забележки ама като се оправите ще пиша ...
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X