Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Карта OFRM за Android и iOS

    Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
    По-скоро е до версията на Андроид-а. Самото приложение се казва коя му е минималната версия на която работи и play store-а не ти позволява да инсталираш приложения които няма да работят при теб.
    По-горе споменах, че версията на устройството ми е Android 5.0, а минималната версия, която приложението, съгласно допълнителната информация, изисква е Android 4.0, т.е. би трябвало да отговарям на изискването за версия на Android. Затова питам дали има и някакви други изисквания. Явно има.
    --------------------------------------

    Коментар


    • #62
      От: Карта OFRM за Android и iOS

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Картата е отдавна доказал се продукт.
      Картата да но тук говорим за нов продукт ,който аз за да го купя искам да разбера с какво е по добър от другите...

      Коментар


      • #63
        От: Карта OFRM за Android и iOS

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Картата е отдавна доказал се продукт.
        Правиш се на неразбрал? Ясно е че се промотира продукт, който не работи ако не си купиш функциите е него.... За картата никой не спори...
        Според мен, без да съм бизнес планировчик, трябваше да се направи този софтуер с една базова карта да може да те навигира, пък вътре нека се продават разни екстри коя от коя по-полезни. Нека се продава и Топо картата. Но аз не бих си купил продукт, който е нищо, и ако искаш да работи, ще трябва да си платиш всяка една опция, която подобни софтуери предлагат от години насам....

        Cherokee WJ 4.0L- NP242
        Honda Africa Twin XRV 750

        Коментар


        • #64
          От: Карта OFRM за Android и iOS

          Не се правя на неразбрал. Това не е стартъп, нищо че прилича.

          Коментар


          • #65
            От: Карта OFRM за Android и iOS

            Аз за това не полз(у)вам Макдоналдс, щото сосовете са ми по-скъпи от сандвичите, които пък са безвкусни без тях, и се разпадат като изстинат.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #66
              От: Карта OFRM за Android и iOS

              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
              8 ГБ , не е до паметта ... Предишните свалени файлове вече ги няма и сега при отварянето на приложението отново ги свалих ...
              Продължавам да се боря ...
              Важно е да има памет на самото устройство. СД-картата не я ползваме засега.

              Коментар


              • #67
                От: Карта OFRM за Android и iOS

                Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                Правиш се на неразбрал? Ясно е че се промотира продукт, който не работи ако не си купиш функциите е него.... За картата никой не спори...
                Според мен, без да съм бизнес планировчик, трябваше да се направи този софтуер с една базова карта да може да те навигира, пък вътре нека се продават разни екстри коя от коя по-полезни. Нека се продава и Топо картата. Но аз не бих си купил продукт, който е нищо, и ако искаш да работи, ще трябва да си платиш всяка една опция, която подобни софтуери предлагат от години насам....
                Благодаря колега за мнението, което изказваш вече няколко пъти.

                Не че и аз разбирам от продажби, но защо да правим нещо което има 10 алтернативи? Да сме 11-ти?

                Направихме нещо различно, не защото се чудехме какво да направим, а защото това което го има на пазара, та дори и платено, не ни вършеше работа за нестандартните ни хобита.
                Преди да се захвана да правя този софтуер се свързах с Сиджик и айГо за да видя какви условия могат да предложат ЗА СТАНДАРТНИ функции и условията бяха абсурдни за нашия пазар! Искаха над 800 хиляди евро оборот на година! Отделно за тези екстри, които изброих в пост номер 55, които явно си пропуснал, и дума не може да става.

                Така че това е положението засега, направили сме каквото сме направили и го продаваме. Всякакви промени не стават с магическа пръчка а изискват много време, пари и тестване затова трябва добре да се обмислят и дори и да променим нещо няма да е скоро.

                Промо период засега няма да има, но ще помислим и за това, благодаря за предложението.
                Последно редактирано от Валери Недялков; 25-09-17, 20:54.

                Коментар


                • #68
                  От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Според мен първото нещо което трябваше да направите е промо период,след време няма да има смисъл защото сте изпуснали момента...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Сабине,прочел съм всичко много хубаво,даже няколко пъти.Сигурен съм,че сте проучили с какво за захващате и се опитвате да правите някакъв продукт,за който да има пазар....
                    Но това,че водим дискусията във форума на който ти си супер-мупер модерато,както и Ясен,не може да ме накара да застана като Матросов на амбразурата и да защитавам нещо,което за мен има много минуси.Екстрите,които си изброил в пост 55 са факт и съм сигурен,че без подобни екстри в навигацията нямаше да можеш да се прибереш от пътуването ти до Мароко например
                    Но ако очакваш промотирайки този продукт,тук да усетиш само потупване по рамото и аплодисмети-излъгал си се....трябва да можеш да понасяш и критиката-нека всеки си има мнение-както ти,така и аз и другите хора.Такава е реалността и човек трябва да се научи да приема критиките (дори понякога и провокативни) нормално,че и да си взима бележка от това.
                    Ясен по-горе е написал,че това не е стартъп,нищо че прилича на такова
                    Е пожелавам му да не прилича на стартъп ,пък и платен.......
                    Дано да е успешен продукта,аз няма да си го купя на този етап,но това не е фатално.И тези неща ги пиша,като човек който ползва подобни софтуери от времето WM вече не помня коя версия.
                    Успех!!!
                    Cherokee WJ 4.0L- NP242
                    Honda Africa Twin XRV 750

                    Коментар


                    • #70
                      От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Свалих си го. Това, което пробвах работи. Благодаря.
                      LZ1AIV

                      Коментар


                      • #71
                        От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                        Важно е да има памет на самото устройство. СД-картата не я ползваме засега.
                        За устройството говоря , 8 ГБ свободно пространство ... приложението е инсталирано , но при всеки опит са го отворя ми излиза прозореца със съобщение че има следното " Нова версия(1.19) на картовата БД е налична . Сваляне ? " При кликване върху бутона ДА започва изтегляне на файлове ( 2.44 МБ , 27 МБ и 155 МБ ) изтеглят се на устройството и повече нищо не се случва . При кликване върху бутона НЕ си остава само апликацията на приложението , така е при всеки опит за отваряне ... Довечера ще пробвам на по силен нет , ще деинсталирам приложението и ще кача отново , дано този път тръгне ...
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • #72
                          От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Събине Успех.... радвам се че най накрая си се решил да направиш собствено приложение ...... Купих си пълния пакет и почвам да тествам....

                          Коментар


                          • #73
                            От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
                            Свалих си го. Това, което пробвах работи. Благодаря.
                            Първоначално публикуван от edobg Преглед на мнение
                            Събине Успех.... радвам се че най накрая си се решил да направиш собствено приложение ...... Купих си пълния пакет и почвам да тествам....
                            Благодаря ви!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              За устройството говоря , 8 ГБ свободно пространство ... приложението е инсталирано , но при всеки опит са го отворя ми излиза прозореца със съобщение че има следното " Нова версия(1.19) на картовата БД е налична . Сваляне ? " При кликване върху бутона ДА започва изтегляне на файлове ( 2.44 МБ , 27 МБ и 155 МБ ) изтеглят се на устройството и повече нищо не се случва . При кликване върху бутона НЕ си остава само апликацията на приложението , така е при всеки опит за отваряне ... Довечера ще пробвам на по силен нет , ще деинсталирам приложението и ще кача отново , дано този път тръгне ...
                              Имам едно старо S3 мини и с него има подобен проблем. След свалянето забива. Утре ще го дам на програмистите да тестват, може и да намерим къде е проблема. Явно има нещо. Съжалявам за разправията и благодаря за търпението!

                              Коментар


                              • #75
                                От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Имам едно старо S3 мини и с него има подобен проблем. След свалянето забива. Утре ще го дам на програмистите да тестват, може и да намерим къде е проблема. Явно има нещо. Съжалявам за разправията и благодаря за търпението!
                                Току що приложението тръгна , купих си пълният пакет и в момента го инсталирам . Нямам представа защо се получи така , явно софта на телефона си правеше шеги . Следват тестове , ще пиша ако нещо ми направи впечатление
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X