Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]932786[/ATTACH
    При заплатен пълен пакет добавката "Градски транспорт" включена ли е?
    Здравейте, и при мен показва същото. При опит да настроя за пешеходец ми дава, че нямам абонаменти за градска среда или нещо подобно беше, а съм платил пълния пакет с услугите. Моля Събин да даде мнение!

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      Първоначално публикуван от poj160ar Преглед на мнение
      Здравейте, и при мен показва същото. При опит да настроя за пешеходец ми дава, че нямам абонаменти за градска среда или нещо подобно беше, а съм платил пълния пакет с услугите. Моля Събин да даде мнение!
      Да добавя само, че това се получи след като преди два или три дни ми предложи нов вариант на картата, изтеглих го, инсталира се и се получи това.

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        И при мен след ъпдейта - заплатен "Пълен пакет" City и Topo, не мога да пусна:

        1. Градска карта и навигиране за 1 година
        2. Разширена топо карта и навигиране за 1 година
        3. Навигация с градски транспорт в София
        LZ1AIV

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Поздрави на целия екип разработил приложението. Инсталирах го, платих 50 лева и съм малко разочарован. Според мен още е рано това приложение да е платено, или Ок, да е платено, но цената да е символична. Замисъла е добър, но не работи безпроблемно и ако някой го интересуват факти, мога да ги споделя, сега няма да спамя темата. Моето мнение е, че ако имаше демо версия, щях да я деинсталирам и да потърся приложението след 6 месеца.
          Последно редактирано от rocky; 03-10-17, 13:54.
          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Ще направим проверка каква е причината при закупен пълен пакет да не са достъпни всички налични функции и ще коригираме проблема колкото е възможно по-скоро. Молим да ни извините за причиненото неудобство и ви благодарим за проявеното разбиране и търпение!
            OFRM Team
            Отдел за Борба с Организираните Клиенти

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
              Ще направим проверка каква е причината при закупен пълен пакет да не са достъпни всички налични функции и ще коригираме проблема колкото е възможно по-скоро. Молим да ни извините за причиненото неудобство и ви благодарим за проявеното разбиране и търпение!


              Ще изчакам. Така или иначе ползвам картата от 2006 год. на гармински уреди. Предрочитам я в андроидски вариант, така че ще изчакам. Всяко ново нещо си върви с проблемите.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Защо като няма гсм сигнал стартира със скоростта на умрял кон?
                Какво означава това? Колко по бавно стартира спрямо когато има гсм сигнал на вашия телефон?

                Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]932786[/ATTACH
                При заплатен пълен пакет добавката "Градски транспорт" включена ли е?

                Ще е включен, като го пуснем. Засега не работи добре и сме го изключили. Закупилите пълен пакет ще го получат без да плащат допълнително.

                Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
                И при мен след ъпдейта - заплатен "Пълен пакет" City и Topo, не мога да пусна:

                1. Градска карта и навигиране за 1 година
                2. Разширена топо карта и навигиране за 1 година
                3. Навигация с градски транспорт в София
                1 и 2 е направено така за да не си купите нещо което вече имате.

                3 какво вече писах ще го отключим скоро.

                Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                Поздрави на целия екип разработил приложението. Инсталирах го, платих 50 лева и съм малко разочарован. Според мен още е рано това приложение да е платено, или Ок, да е платено, но цената да е символична. Замисъла е добър, но не работи безпроблемно и ако някой го интересуват факти, мога да ги споделя, сега няма да спамя темата. Моето мнение е, че ако имаше демо версия, щях да я деинсталирам и да потърся приложението след 6 месеца.
                Разбирам, не е проблем да върнем парите при това положение. Поне с Гугъл имаме такава опция. Пишете ми на лично съобщение код-а на плащане за да знам коя транзакция да върна. Ще се радвам ако споделите и подробности за да си знаем къде да наблегнем
                Последно редактирано от sabin; 05-10-17, 15:10.

                Коментар


                • От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Около 2 минути зарежда без гсм обхват.
                  Хуйвей л21
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Около 2 минути зарежда без гсм обхват.
                    Хуйвей л21
                    Не трябва да е така, ще го оправим, благодаря.

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Здрасти!
                      И аз закупих пълния пакет... Не може да се записва следа (записва, че е с 0 м.), а това ми е от важните неща. Къде по подразбиране се запазват следите, в коя директория? Има проблем с дневен и нощен режим на картата, ако го оставя на - авто, винаги след някое време отива в нощен.
                      Поздрави!
                      Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
                      Toyota RAV4 XA10 3S-FE
                      Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Нещо аз не мога да се оправя с азимута , има такъв бутон и при опит за вкарване на градуси и разстояние , ме праща някъде , но не и поне близо до проектирания азимут (азимута съм го изчислил на МапСоурс ) ... Освен това не можах да намеря опцията да ме води директно към проектираната точка , винаги се опитва да ме прекара по съществуващи пътища на картата . Не че ми е толкова важно проекцията на азимут , но ми стана интересно - при Гармина при проекция на азимут , ти дава или посока с курсор или ти "бие" една права линия до точката за край на азимута , тук защо не мога да го схвана не ми ясно ...
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от demiro Преглед на мнение
                          Здрасти!
                          И аз закупих пълния пакет... Не може да се записва следа (записва, че е с 0 м.), а това ми е от важните неща. Къде по подразбиране се запазват следите, в коя директория? Има проблем с дневен и нощен режим на картата, ако го оставя на - авто, винаги след някое време отива в нощен.
                          Поздрави!
                          Записва я, но казва грешна дължина, поне при мен. Ще го оправим за следващия ъпдейт, благодаря.

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Нещо аз не мога да се оправя с азимута , има такъв бутон и при опит за вкарване на градуси и разстояние , ме праща някъде , но не и поне близо до проектирания азимут (азимута съм го изчислил на МапСоурс ) ... Освен това не можах да намеря опцията да ме води директно към проектираната точка , винаги се опитва да ме прекара по съществуващи пътища на картата . Не че ми е толкова важно проекцията на азимут , но ми стана интересно - при Гармина при проекция на азимут , ти дава или посока с курсор или ти "бие" една права линия до точката за край на азимута , тук защо не мога да го схвана не ми ясно ...
                          Мдаа, това работеше някога но сме го счупили, ще го погледнем, благодаря.

                          Иначе трябва да прави точка от моментната ти позиция на разстояние и азимут какъвто кажеш.

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            ТПИ-тата не могат да се подреждат според разстоянието до тях. Тоест отгоре да излизат най-близките. При опит да маркирам всичките си 1700 ТПИ приложението се затваря.

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Първоначално публикуван от sotk Преглед на мнение
                              ТПИ-тата не могат да се подреждат според разстоянието до тях. Тоест отгоре да излизат най-близките. При опит да маркирам всичките си 1700 ТПИ приложението се затваря.
                              Добра идея, благодаря! Записвам я в списъка с неща които трябва да оправим.

                              Можеш ли да ни изпратиш файла с тези точки ако не са ти лични или да търся от някъде файл с много точки за да се опитам да възпроизведа проблема? И-мейла ми е sabin мaймyнkа karta.bg ако решиш да го изпратиш, няма да го ползвам за друго.

                              Мерси.

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Дали вече има решение за проблемите посочени в постове 163, 176 и 240?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X