Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Републиканската пътна мрежа е около 20 000 км.
    Ако се минават по 200-300 на ден, за една година ще може да се обиколят по два пъти, че и да остане време за други пътища.
    Малка кола на газ няма да прави повече от 30 лева дневно за гориво.
    ...не е толкова трудно и скъпо .
    Колата има шофьор. Той взима заплата, семейство храни. 30 лева дневно за гориво, ами останалото? Сметка без кръчмар е това.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
      Здравейте. Вчера имах път към ул."Гурко"и се отбих до офиса ви по повод проблемите, които споделих в пост 163, но за съжаление и там не успяха да ми помогнат, така че оставам в очакване за някакво решение, за което ще ви бъда благодарен.
      Здравейте, няма как да помогнат защото това е грешка в кода, която заедно с други грешки ще бъде оправена в следващото обновление на софтуера, което се надява до седмица да пуснем. Извинявам се за неудобството!

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
        При мен ситуацията в същата - гърми при опит за рутиране и понякога при стартиране. Преинсталацията не помогна. Днес изтрих приложението от телефона.
        А какъв е телефона на който има тези проблеми?

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          А какъв е телефона на който има тези проблеми?
          Galaxy S3 Neo.

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
            Колата има шофьор. Той взима заплата, семейство храни. 30 лева дневно за гориво, ами останалото? Сметка без кръчмар е това.
            Ако е толкова малък бизнеса и не може да си позволи да наеме още един работник , може да си направи пътешествието сам
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Ако е толкова малък бизнеса и не може да си позволи да наеме още един работник , може да си направи пътешествието сам
              Как си го представяш събирането на данни за карта чрез обикаляне по улиците на съответните населени места?!?
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                Ако е толкова малък бизнеса и не може да си позволи да наеме още един работник , може да си направи пътешествието сам
                Не си наясно колко струва една командировка. Също не си наясно колко струва един работник. Наясно си колко струва поддръжката на един автомобил, но кой знае защо не го калкулираш.
                С 30 кинта за газ при разход 6/100 ще минеш 500 км от София до Варна и после какво правим? Спим на палатка (пари за палатката?), караме на фотосинтеза - щото няма кинти за храна?
                Кажи ми, че сам не си вярваш за 30-те лева, та да се успокоя
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Здравейте, съфорумци. След третия опит на преинсталация на програмата същата работи и навигира вече добре на Lenovo P2 - 4 Gb рам и свободна около 16 Gb вътрешна памет. При сложена външна карта не знам дали ще тръгне на другите телефони. Леново имат автоматичната функция за разпознаване на външната карта като вътрешна! Програмата вече открива зададените адреси и ме води към тях. Явно проблема при мен е бил от някаква грешка при качването на картите и данните към програмата, както каза в по-горен пост Събин. Така, че ако имате такъв проблем, какъвто беше и при мен пробвайте преинсталация и то при хубав нет и през wi-fi по възможност.
                  Имам запитване към Събин като разработчик на навигационната програма дали има възможност при зададен малршрут да ни навигира при преминаване през или покрай кръстовища, пресечни пътища и други малко по-подробно за посоката на движение, приближавайки такива кръстовища, разклонения или напречни пътища и да показва ограниченията на скоростта дори при незададен маршрут, както и да предупреждава гласово зо камери, радари, стоянки и други примерно като гармин или айго. Ако има такава възможност ще бъде много удобно и хубаво за всички нас. Например тази сутрин при зададен маршрут до работата ми ме навигира добре, но гласа беше малко тих. Настроил съм до край звука - знам как и от къде. При навигирането в началото ми каза след 22 км да завия надясно по пътя, а преди това минах през няколко населени места и покрай доста разклонния и пътища и никакви указания освен начертания маршрут по картата. Не може да се гледа постоянно картата накъде да се свие ... Знам, че тепърва ще се работи и то много по това приложение, но нека се вземе моя коментар предвид, моля.
                  Последно редактирано от poj160ar; 28-09-17, 13:36.

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Как си го представяш събирането на данни за карта чрез обикаляне по улиците на съответните населени места?!?
                    Случайно съм го правил и не ми трябва да си го представям


                    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                    Не си наясно колко струва една командировка. Също не си наясно колко струва един работник. Наясно си колко струва поддръжката на един автомобил, но кой знае защо не го калкулираш.
                    С 30 кинта за газ при разход 6/100 ще минеш 500 км от София до Варна и после какво правим? Спим на палатка (пари за палатката?), караме на фотосинтеза - щото няма кинти за храна?
                    Кажи ми, че сам не си вярваш за 30-те лева, та да се успокоя
                    Не съм казал, че разхода прилкючва с 30-те лева.
                    На водачите на автобуси , плащат ли се командировки ?
                    Също така , един работник струва толкова, колкото си спазари труда. Аз примерно , като геодезист в България , ще се хвана на работа за 10 лева на час, но пак аз, в България може и да работя нещо за 3 лева на час, ако ме разбираш
                    Съвсем грубо, без да навлизам в подробности разхода ще е максимум 30 000 лева за 1 година. Ще са обходени всички асфалтови пътища в страна.Даже може да се намерят и спонсори докато се обикаля.
                    Та успокой се
                    Нахвърлям идеи просто, защото човек когато е под напрежение , понякога не вижда елементарните решения.
                    Разбира се аз може и да греша
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Случайно съм го правил и не ми трябва да си го представям ...
                      За всяко едно от населените места в страната, които трябва да са нанесени на една карта?!?
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Поздравления на целия екип за приложението! От години го чакахме.
                        Имам проблем с изтеглянето на платената карта. Изглежда, че приложението не може да се свърже с интернет и всички екстри за покупка са неактивни в сиво. Иначе Wi-fi е включен, с 4G също опитвах, дебитната карта е свързана с Гугъл плей и в нея има достатъчна наличност.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-09-29-13-07-03-910_com.wildmaps.jpg
Прегледи:1
Размер:61.1 КБ
ID:5768039Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-09-29-13-06-50-831_com.wildmaps.jpg
Прегледи:1
Размер:49.6 КБ
ID:5768040

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Много е добре, че картата вече я има и за телефони и таблети.
                          Но...
                          Аз май ще остана без нея, защото не желая да си дам на Гугъл данните на банковата карта, а тъпия МТел разрешава покупки само до 25 лв. Което е налудничаво, при положение че кредитният ми лимит е над 50 лв.
                          И ако не успея да се разбера с тях и да ми променят ограничението, ще си остана само с картата в Гармина.
                          Не знам дали наистина няма да се намери възможност такива като мене да могат да купят приложението и да си обновяват абонамента, без да дават нежелани данни на Гугъл.
                          За тези, които казват, че е пълно с безплатни карти - от собствен опит знам, че понякога се налага да се ползват навигации с различни карти, за да се оправи човек. В Албания на няколко пъти платената и ъпдейтната карта на Гармин ни направи на маймуни и ни спасяваше офлайн навигацията на Гугъл.

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Първоначално публикуван от bgrali Преглед на мнение
                            Много е добре, че картата вече я има и за телефони и таблети.
                            Но...
                            Аз май ще остана без нея, защото не желая да си дам на Гугъл данните на банковата карта, а тъпия МТел разрешава покупки само до 25 лв. Което е налудничаво, при положение че кредитният ми лимит е над 50 лв.
                            И ако не успея да се разбера с тях и да ми променят ограничението, ще си остана само с картата в Гармина.
                            ...
                            Дотук сме трима само в тази тема. Повечето народ в обкръжението ми си пазят личните данни, особено пък от мастодонтите като Гугъл и Фейсбук. Имам проблем с мейла им, защото без телефон е неизползваем в чужбина. Точно кога най ти трябва ти го спират, заради тъпата си политика, която ми натресоха в последствие.
                            А с Мтел не знам, защото ползвам само предплатени карти.

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Има ли развитие с версията за iOS?

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Да, има развитие, но ще я пуснем като се закрепят нещата с андроида. Не можем да си позволим две бъгави версии заедно.


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X