Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Заедно да направим картата още по точна

    Това ме интересуваше. Беше ми чудно как точно става. Това със запомняне на мястото и после с гугълеарч и на мен ми мина през акъла,но не бях сигурен дали ще уцеля точните координати.Благодаря.За камерите в Европа е лесно виж тази тема http://www.volvoclub-bg.com/forum/vi...hp?f=36&t=9297
    0,1литра-demo/0.25литра-trial version/0.5литра-personal edition/0.7литра-professional edition/1.0литра-network edition/
    Оплачи се.[url]http://www.armenskipop.net/[/url]

    Коментар


    • До: Заедно да направим картата още по точна

      Пращам корекция. Често ходя до Софийска математическа гимназия. Nuvi ми я дава на левия тротоар на ул. Искър, а тя е на десния всъщност. С OFRM 4.90 съм.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Заедно да направим картата още по точна

        Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
        Пращам корекция. Често ходя до Софийска математическа гимназия. Nuvi ми я дава на левия тротоар на ул. Искър, а тя е на десния всъщност. С OFRM 4.90 съм.
        Корекциите ги пращайте на мейла за поддръжка. Тук никой няма да ги вземе предвид.
        Светът на Владо

        Коментар


        • До: Заедно да направим картата още по точна

          Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
          Корекциите ги пращайте на мейла за поддръжка. Тук никой няма да ги вземе предвид.
          Първо пробвах там да пратя, авма ми каза, еч няма такъв адрес!

          Коментар


          • До: Заедно да направим картата още по точна

            Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
            Първо пробвах там да пратя, авма ми каза, еч няма такъв адрес!
            Сигурно си го обърка. Има такъв адрес
            Светът на Владо

            Коментар


            • До: Заедно да направим картата още по точна

              Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
              Първо пробвах там да пратя, авма ми каза, еч няма такъв адрес!
              karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com
              Последно редактирано от OFRM_Team; 20-09-09, 17:32.

              Коментар


              • До: Заедно да направим картата още по точна

                Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                Свързваш машинката към ПЦ-то в мапсорс даваш Трансфер/Ресив фром Дивайс, даваш отмерка на уейпоинтс и си говот. По същия начин сваляш и тракове, ако има такива в уреда, само че избираш и опцията трак от същото меню.
                Здравейте.Направих горното но ми излиза това.Къде бъркам?Благодаря.
                Прикачени файлове
                0,1литра-demo/0.25литра-trial version/0.5литра-personal edition/0.7литра-professional edition/1.0литра-network edition/
                Оплачи се.[url]http://www.armenskipop.net/[/url]

                Коментар


                • До: Заедно да направим картата още по точна

                  Първоначално публикуван от bingobongo Преглед на мнение
                  Здравейте.Направих горното но ми излиза това.Къде бъркам?Благодаря.
                  Е, хайде да погледнем името на темата и да се ориентираме къде бихме могли да зададем този въпрос, но на подходящото място?
                  LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                  Коментар


                  • До: Заедно да направим картата още по точна

                    Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
                    karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com
                    Само че не с копи и пейст и добавяне на маймунско а и точка, а с саморъчно исписване на адреса.
                    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                    Коментар


                    • До: Заедно да направим картата още по точна

                      Извинявам се за грешката.Оправих се и без /MapSource/.Намерих файла /Current.gpx/в навигацията и го отворих с /Microsoft Word/ще извадя координатите само на нужните точки и ги изпращам на мейла /karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com/с описание към тях.
                      Последно редактирано от OFRM_Team; 09-10-09, 10:57.
                      0,1литра-demo/0.25литра-trial version/0.5литра-personal edition/0.7литра-professional edition/1.0литра-network edition/
                      Оплачи се.[url]http://www.armenskipop.net/[/url]

                      Коментар


                      • До: Заедно да направим картата още по точна

                        Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                        Само че не с копи и пейст и добавяне на маймунско а и точка, а с саморъчно исписване на адреса.
                        бях го пуснал правилно но админите са ми го сменили

                        Коментар


                        • До: Заедно да направим картата още по точна

                          цитат от пресата:

                          "Ново кръгово кръстовище улеснява от днес трафика между три града.Кръговото кръстовище, което вече е в експлоатация се намира на територията на община Ивайловград, съобщават от областното пътно управление.
                          На него се пресичат пътищата Любимец-Ивайловград и Крумовград-Ивайловград. Новото съоръжение е било изградено за 4 месеца, като е положен нов асфалт и е изцяло подновена хоризонталната и вертикална маркировка, съобщават още от пътното управление."


                          това трябва да се намира в тези координати: N41.52989 E26.09546
                          моля колеги от района да дадат по-точна инфо
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • И в Благоевград има две новопостроени кръгови кръстовища. Да давам ли кординати или на карта от гугъл мап да ги маркирам?

                            Писах на мейла.
                            Последно редактирано от Pacific; 05-11-09, 10:37.

                            Коментар


                            • До: Заедно да направим картата още по точна

                              В Сливен също има ново кръгово което го няма в новата версия. Пращам снимка на мейла за подръжка

                              Коментар


                              • До: Заедно да направим картата още по точна

                                Прави ми впечатление следното нещо. Скоростите, които ми показва уреда за улиците доста се рзличават от истинските ограничения. Не че е много голям проблем, но е досадно.
                                Не знам как е в 5.1, но като пример в 4.9 на Цариградско шосе в София скоростта беше 90км/час. Скоро не съм минавал по него с включено устройство и не знам дали все още е така, но по други улици в София разминавката е сериозна.
                                Garmin nuvi 765

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X