Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Заедно да направим картата още по точна

    С коя версия на XT си? Инсталирай последната .
    П.П. Трябва да му дадеш и "EXPORT GPX" :
    http://www.malsingmaps.com/wiki/inde...or_Symbian_S60
    Последно редактирано от milstan; 09-03-08, 08:47.

    Коментар


    • #62
      До: Заедно да направим картата още по точна

      С 4.10.60 версия съм. По-нова май няма. Сега ще опитам да съдам тази директория може пък да "пъхне" нещо там.

      Edit: Получи се! Просто е липсвала тази директория в устройството ми. След създаване изкуствено и даване на Export там се появи файла с данните, които после без грижи се приеха от Мапсорса. Почвам да помагам когато мога! хех
      Последно редактирано от AirBog; 09-03-08, 11:51.

      Коментар


      • #63
        До: Заедно да направим картата още по точна

        Правиш ли всичко последователно както е описано в горния линк в точка "Contribution to Malsingmaps using GMXT"
        П.П. Не мога да си изтрия поста , с минутка си ме изпреварил , но важното е , че се е получило.

        Коментар


        • #64
          До: Заедно да направим картата още по точна

          Първоначално публикуван от AirBog Преглед на мнение
          С 4.10.60 версия съм. По-нова май няма...
          И аз съм със същата версия. Днес опитах да прехвърля записан тракт, за да ти обясня по-подробно как става и ......O УЖАС . При мен също не се получава, а преди съм го правил многократно . В момента не мога да кажа дали е от версията на Гармина или МапСорса, но явно при някой от ъпдейтите на програмите тази възможност е изчезнала.

          Мисля, че този проблем обаче не касае темата, в която пишем и сигурно трябва да отворим нова за прехвърлянето на тракове от Garmin Mobile XT!

          Коментар


          • #65
            До: Заедно да направим картата още по точна

            Даже повече от всичко. Както видя от една минута по-рано публикуванта ми редакция нещата се оправиха. Само се чудя след като я нямаше тази директория сливи ли имаше в устата тоя софтуер, че не ми каза, че нещо не е в ред. Сега когато ходя из Варненските пътища, знайни и незнайни, където има неточности ще ги Рекордвам.

            Коментар


            • #66
              До: Заедно да направим картата още по точна

              Искам да питам Събин, дали ако му дам детаилна информация за град Ямбол с всички забранени улици и пешеходни зони, къде свършва дадена улица и пресечни и други подобни ще има полза. Само като имена мога да ти ги кажа, не мога да записвам тракове. Ако ги искаш ми кажи ще се постарая доста, защото има доста неточности в картата на Ямбол

              Коментар


              • #67
                До: Заедно да направим картата още по точна

                Здравейте!
                Имам си NUVI 250. Разгледах доста подробно форума. Имам желание да помагам, обаче доколкото разбрах запис може да се прави с версия на софтуера 4.40, а моят е 4.60 и не можах да намеря тази опция. Какво да правя?

                Коментар


                • #68
                  До: Заедно да направим картата още по точна

                  Първоначално публикуван от gogotoooo Преглед на мнение
                  Здравейте!
                  Имам си NUVI 250. Разгледах доста подробно форума. Имам желание да помагам, обаче доколкото разбрах запис може да се прави с версия на софтуера 4.40, а моят е 4.60 и не можах да намеря тази опция. Какво да правя?
                  Моя грешка!!!
                  Версия 3.60

                  Коментар


                  • #69
                    До: Заедно да направим картата още по точна

                    Първоначално публикуван от gogotoooo Преглед на мнение
                    Здравейте!
                    Имам си NUVI 250. Разгледах доста подробно форума. Имам желание да помагам, обаче доколкото разбрах запис може да се прави с версия на софтуера 4.40, а моят е 4.60 и не можах да намеря тази опция. Какво да правя?
                    Не съм много в час със записващите възможности на този приемник, моля потърсете във форума, има много информация, даже и цяла тема по този въпрос.
                    OFRM Team
                    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                    Коментар


                    • #70
                      До: Заедно да направим картата още по точна

                      Първоначално публикуван от gogotoooo Преглед на мнение
                      Здравейте!
                      Имам си NUVI 250. Разгледах доста подробно форума. Имам желание да помагам, обаче доколкото разбрах запис може да се прави с версия на софтуера 4.40, а моят е 4.60 и не можах да намеря тази опция. Какво да правя?
                      Това дали ще помогне?
                      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                      Коментар


                      • #71
                        До: Заедно да направим картата още по точна

                        Здравейте,

                        Един проблем с неправилно рутиране

                        Идвам от бул. Сливница по Хр. Ботев и идеята е да тръгна в посока Младост. Е, узчисли се маршрут, според който трябваше да мина по бул. Т. Александров с ляв завой, който е забранен, а и не си спомням някога да е имало тази възможност. След като подминах булеварда, ме накара да завия отново на ляво по Ал. Стамболийски - също забранен ляв завой.

                        Ето и малко доказателства

                        Коментар


                        • #72
                          До: Заедно да направим картата още по точна

                          На посочения учатък от картата пътят, който е с пунктир /черен/ всъшност си е асвалтов.
                          Прикачени файлове
                          Танки грязи не боятся!

                          Коментар


                          • #73
                            през празниците имах малко изненадващо преживяване с off-road картата - от сомовит трябваше да стигна до стежерово. изчисленият маршрут беше през санадиново, където се оказа че нормалният път просто преминава в черен такъв, който продължава няколко км до петокладенци. предложението ми е тази отсечка да се показва само в off-road за да няма и други изненадани


                            ето къде е проблемния път
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от OFRM_Team; 11-05-08, 12:03.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Заедно да направим картата още по точна

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение

                              До: Заедно да направим картата още по точна
                              Цитат:
                              Мнение на tony553
                              Събине здравей, в тази връзка да те попитам има ли смисъл да пускам записани тракове от nuvi 7... , защото в този апарат нама опция за изключване на "lock on road" - т.е. винаги е в този режим, просто е предназначен предимно за автомобилна навигация, а записа на тракове става автоматично! ?

                              В никакъв случай, защото тракове с Lock On Road ще затвърдяват старият път като уж супер верен, а реално може да не е така.
                              Nuvi 760 има тип навигация off-road. Това не изключва ли придържането към пътя?

                              Коментар


                              • #75
                                проблем с няколко улички в софия

                                Привет
                                на прикачената картинка съм посочил 3 проблема от София, за версия 4.50
                                1) улица Силистра е двупосочна: от уличката посочена като '2', та до другия край (вливането в Данаил Николаев)

                                2) Тази малка уличка е наобратно. Демек, картата дава маршрут 'отляво - надясно', пък в действителност може само наобратно (от Евлоги Георгиев към ул Силистра).

                                3) заградения "диагонален" участък съществува, но през него не може да се минава (и не е можело никога) - има бариера, кашпи и т.н.
                                Та може би най добре да се изтрие направо.


                                В тоя ред на мисли посочения от картата маршрут е хем неефективен хем неизпълним
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от tarambuka3500; 10-05-08, 17:40.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X