Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Заедно да направим картата още по точна

    Първоначално публикуван от KamAZadjiq Преглед на мнение
    На посочения учатък от картата пътят, който е с пунктир /черен/ всъшност си е асвалтов.
    Благодаря за поправката, оправено е.

    Моля изпращайте поправките на е-мейл karta (мaймункa) offroad-bulgaria (tochka ) com
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

    Коментар


    • #77
      До: Заедно да направим картата още по точна

      Първоначално публикуван от chilko Преглед на мнение
      през празниците имах малко изненадващо преживяване с off-road картата - от сомовит трябваше да стигна до стежерово. изчисленият маршрут беше през санадиново, където се оказа че нормалният път просто преминава в черен такъв, който продължава няколко км до петокладенци. предложението ми е тази отсечка да се показва само в off-road за да няма и други изненадани
      Благодаря за поправката, оправено е.

      Моля изпращайте поправките на е-мейл karta (мaймункa) offroad-bulgaria (tochka ) com
      OFRM Team
      Отдел за Борба с Организираните Клиенти

      Коментар


      • #78
        До: проблем с няколко улички в софия

        Първоначално публикуван от tarambuka3500 Преглед на мнение
        Привет
        на прикачената картинка съм посочил 3 проблема от София, за версия 4.50
        1) улица Силистра е двупосочна: от уличката посочена като '2', та до другия край (вливането в Данаил Николаев)

        2) Тази малка уличка е наобратно. Демек, картата дава маршрут 'отляво - надясно', пък в действителност може само наобратно (от Евлоги Георгиев към ул Силистра).

        3) заградения "диагонален" участък съществува, но през него не може да се минава (и не е можело никога) - има бариера, кашпи и т.н.
        Та може би най добре да се изтрие направо.


        В тоя ред на мисли посочения от картата маршрут е хем неефективен хем неизпълним
        Благодаря за поправките, оправени са.

        Моля изпращайте поправките на е-мейл karta (мaймункa) offroad-bulgaria (tochka ) com
        OFRM Team
        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

        Коментар


        • #79
          До: Заедно да направим картата още по точна

          Здравейте, аз имам едно предложение, което ще влезне моментално в употреба на всички които използват специално офроуд картата. От тази година карам мотор по горите и се доверявам изцяло на картата и всеки път ми се разваля маршрута който съм направил, защото се стига до начало на пътека, която трябва да се изкачи а това е немислимо дори с бутане и носене, изпратил Ви я е някой, който я е спуснал което е по лесно, но само той знае че от там става само за спускане. Идеята ми е в началото на пътеката където пише (Вм-) примерно да има и означение дали може да се изкачи или е по лесно да се спусне(един вид еднопосочна)
          Като пример мога да дам означение за начало (Вh-)1 и за край (Вh-)2 и като видиш че си от страна та на двойката ще знаеш че от там не можеш да минеш и въобще няма да си губиш времето. Аз лично веднага мога да изпратя поне 15 места на които съм се забивал.
          [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

          Коментар


          • #80
            До: Заедно да направим картата още по точна

            Здравейте.Интересуваме следната информация.По идея на колегата Спарки_бг направих тест на Колорадо 300.При текущ трак и при запаметен трак/говорим за един и същ трак/, дава еднакъв брой точки,тоест не ги ограничава до 500.Това означава ли че мога да ви изпращам сейфнати тракове без това да е проблем.
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • #81
              До: Заедно да направим картата още по точна

              приемате ли тракове от туристи по пешеходни пътеки?

              Коментар


              • #82
                До: Заедно да направим картата още по точна

                Първоначално публикуван от burningice Преглед на мнение
                приемате ли тракове от туристи по пешеходни пътеки?
                Колега в тази тема май никой не отговаря на поставените въпроси.Моят е от 15.06.08год.Така че май ще трябва да питаме в друга тема или направо на имел адреса за изпращането на тракове.Поздрави.
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • #83
                  До: Заедно да направим картата още по точна

                  Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                  Колега в тази тема май никой не отговаря на поставените въпроси.Моят е от 15.06.08год.Така че май ще трябва да питаме в друга тема или направо на имел адреса за изпращането на тракове.Поздрави.
                  Да колега явно няма интерес картата да се прави по точна моят въпрос е малко по-нагоре и е от 12-05-08 , може би трябва да се затвори темата за да не си правят труда хората да пишат !!!
                  [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

                  Коментар


                  • #84
                    До: Заедно да направим картата още по точна

                    Първоначално публикуван от toni_03 Преглед на мнение
                    Да колега явно няма интерес картата да се прави по точна моят въпрос е малко по-нагоре и е от 12-05-08 , може би трябва да се затвори темата за да не си правят труда хората да пишат !!!
                    и аз стигам до този извод и за това повече няма да разпитва, но поне между нас на имейлите можем да си разменяме тракове.
                    4 колесните са хубаво нещо но имат една капачка, която на мен никак не ми харесва, за това много често прибягвам до 2 колесно (0,3к.с.) ;-)

                    Коментар


                    • #85
                      До: Заедно да направим картата още по точна

                      Първоначално публикуван от burningice Преглед на мнение
                      и аз стигам до този извод и за това повече няма да разпитва, но поне между нас на имейлите можем да си разменяме тракове.
                      4 колесните са хубаво нещо но имат една капачка, която на мен никак не ми харесва, за това много често прибягвам до 2 колесно (0,3к.с.) ;-)
                      Ами вижте аз съм прибягнал до практиката,в репортажа от поредната разходка да пускам и трака от нея.Това е най-лесното нещо ,за да помогнеш на колегите да се възползват от твоя маршрут .Поздрави.
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • #86
                        До: Заедно да направим картата още по точна

                        Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                        Благодаря за поправката, оправено е.

                        Моля изпращайте поправките на е-мейл karta (мaймункa) offroad-bulgaria (tochka ) com
                        Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                        Благодаря за поправката, оправено е.

                        Моля изпращайте поправките на е-мейл karta (мaймункa) offroad-bulgaria (tochka ) com
                        Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                        Благодаря за поправките, оправени са.

                        Моля изпращайте поправките на е-мейл karta (мaймункa) offroad-bulgaria (tochka ) com
                        Ми те хората са го написали
                        Точно преди поста на toni_03 от 12-05-08...
                        Изпращайте поправките и на мейла. А това, че неточностите се дискутират и тука, мисля, е от полза за всички.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Заедно да направим картата още по точна

                          Съжалявам, но в момента нямаме физическа възможност да отговаряме на въпросите във форума. Слез като пуснем темата обещавам да отговоря на всичките ви въпроси. В момента сме съсредоточени към изваждането на новата версия на време, че иначе ще трябва да отговарям и на въпроси като "какво става нали щеше да излезе версията преди 2 седмици"

                          Коментар


                          • #88
                            До: Заедно да направим картата още по точна

                            Първоначално публикуван от SCVR6 Преглед на мнение
                            Искам да питам Събин, дали ако му дам детаилна информация за град Ямбол с всички забранени улици и пешеходни зони, къде свършва дадена улица и пресечни и други подобни ще има полза. Само като имена мога да ти ги кажа, не мога да записвам тракове. Ако ги искаш ми кажи ще се постарая доста, защото има доста неточности в картата на Ямбол
                            Разбира се че има интерес!

                            Обмислям система за обработка на подобна информация. Ще пусна тема по въпроса, дори ще има и не лоши парични възнаграждения за хора подали и обработили цял град. Ямбол предстои да бъде оправен за 4.70.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Заедно да направим картата още по точна

                              Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                              Здравейте.Интересуваме следната информация.По идея на колегата Спарки_бг направих тест на Колорадо 300.При текущ трак и при запаметен трак/говорим за един и същ трак/, дава еднакъв брой точки,тоест не ги ограничава до 500.Това означава ли че мога да ви изпращам сейфнати тракове без това да е проблем.
                              Да, Колорадото не обобщава траковете при записване.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Заедно да направим картата още по точна

                                Първоначално публикуван от toni_03 Преглед на мнение
                                Здравейте, аз имам едно предложение, което ще влезне моментално в употреба на всички които използват специално офроуд картата. От тази година карам мотор по горите и се доверявам изцяло на картата и всеки път ми се разваля маршрута който съм направил, защото се стига до начало на пътека, която трябва да се изкачи а това е немислимо дори с бутане и носене, изпратил Ви я е някой, който я е спуснал което е по лесно, но само той знае че от там става само за спускане. Идеята ми е в началото на пътеката където пише (Вм-) примерно да има и означение дали може да се изкачи или е по лесно да се спусне(един вид еднопосочна)
                                Като пример мога да дам означение за начало (Вh-)1 и за край (Вh-)2 и като видиш че си от страна та на двойката ще знаеш че от там не можеш да минеш и въобще няма да си губиш времето. Аз лично веднага мога да изпратя поне 15 места на които съм се забивал.
                                Има идея, дай местата ще ги въведем. Принципно (BH) трак не бих планирал да качвам (нещо което може да се види по топо линийте), още повече с твоя мотор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X