Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Заедно да направим картата още по точна

    Във Варна направиха кръгово до гарата(43.19841868534828,27.91450023651123). Гледам и на гугъл го няма още но там снимките са много стари. Мойто нюви не успях да му подкарам записа на трак иначе щях да ви пратя.
    Гледайте да вкарате всички градове в България защото картата иначе е несериозна, комична и на нея не може да се разчита. Все пак това е навигационна карта а не офроад. В Събота реших да ходя от Варна до Тутракан и на няколко пъти ми идеше да изхвърля гпс-а от прозореца. В Дулово ме вкара в един обор на едно текезесе казвайки ми че от там е пътя за Тутракан, а в силистра ме прекара през центара на пазара. Чуствах се много странно карайки между сергиите с портокали и банани В България има 250 града и всичките трябва да присъстват. Мисля че това трябва да е приоритет номер 1. Не мосля че е кой знай какъв труд а и все пак тая карта струва пари.
    Garmin nüvi® 205 (Денка)
    Nissan X-trail

    Коментар


    • До: Заедно да направим картата още по точна

      Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
      В България има 250 града и всичките трябва да присъстват. Мисля че това трябва да е приоритет номер 1. Не мосля че е кой знай какъв труд а и все пак тая карта струва пари.
      Така е, N1 приоритет ни е!

      Коментар


      • До: Заедно да направим картата още по точна

        Жалко , че с моя ГПС не мога да ви помогна с нищо. Не успях да му подкарам записа на трак , как и ли не го мъчих, а и фабричния запис не е толкова точен.
        Garmin nüvi® 205 (Денка)
        Nissan X-trail

        Коментар


        • До: Заедно да направим картата още по точна

          Здравейте, ако желаете мога да ви дам кординати на хотелите в Трявна, понеже много малко са вкарани, все пак е туристически град, също така каде чакат полицайте в Трявна и Габрово и някой еднопосочни, защото постоянно в насрещното ме насочва

          Коментар


          • До: Заедно да направим картата още по точна

            Първоначално публикуван от Volt3r Преглед на мнение
            Здравейте, ако желаете мога да ви дам координати ... къде чакат полицаите в Трявна и Габрово ...

            За това - в ТАЗИ тема. За останалото пиши на karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com.
            Последно редактирано от OFRM_Team; 14-12-09, 10:59.

            Коментар


            • Заедно да направим картата още по точна КАЛОТИНА

              В ОФРМ 4-60 пътя на Граничен пункт Калотина не беше стикован със сръбския и като казах Белград НУВИто ме прати да ходя някъде по видинско да минавам границата.
              Не знам как е в последната версия-сега ще се регистрирам да я друпна.
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар


              • До: Заедно да направим картата още по точна

                това не е новина. по принцип ползвай съответната карта за съответната страна, избягвай рутиране от една страна в друга. пътищата по границите обикновено /да не кажа винаги/ не се засичат.

                Коментар


                • До: Заедно да направим картата още по точна

                  Регионалните карти не стават за рутиране извън (между) тях. Дори да се направи във OFRM външна точка на граничния пункт, която да съвпада точно с тази от другата карта (примерно Гърция), не е сигурно дали гръцката (в случая) карта има зададена такава точка за връзка. В някои случаи може би ще работи но никога не е сигурно.

                  За това има Сити навигатор. Или си смятайте маршрутите от граница до граница, включително и с малко мислене и помощ от хартиена карта.
                  "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

                  Коментар


                  • До: Заедно да направим картата още по точна

                    Първоначално публикуван от dhv Преглед на мнение
                    Регионалните карти не стават за рутиране извън (между) тях. Дори да се направи във OFRM външна точка на граничния пункт, която да съвпада точно с тази от другата карта (примерно Гърция), не е сигурно дали гръцката (в случая) карта има зададена такава точка за връзка. В някои случаи може би ще работи но никога не е сигурно.

                    За това има Сити навигатор. Или си смятайте маршрутите от граница до граница, включително и с малко мислене и помощ от хартиена карта.
                    Съгласен.
                    Комбинирането на няколко карти в общ img file не прави ЕДНА карта за тези страни. Те си остават отделни карти и затова "напасване" между тях няма. Удобството е единствено че се държат на един носител, а не сменяме SD картите на всяка граница.

                    Коментар


                    • До: Заедно да направим картата още по точна

                      Първоначално публикуван от dhv Преглед на мнение
                      За това има Сити навигатор. Или си смятайте маршрутите от граница до граница, включително и с малко мислене и помощ от хартиена карта.
                      Това със City Navigator-а е само принципно пояснение. В съседнита нам държави за съжаление той е доста "постен". А смяната на картата на всяка граница не е чак толкова досадна операция. Колко граници минаваме на ден?
                      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                      Коментар


                      • До: Заедно да направим картата още по точна

                        Здравите,може въпросът да ми е малко не уместен,все пак да попитам искате ли една две по-преки пътеки до хижа Ехо,от към село Розино

                        Коментар


                        • До: Заедно да направим картата още по точна

                          Първоначално публикуван от niki_88 Преглед на мнение
                          Здравите,може въпросът да ми е малко не уместен,все пак да попитам искате ли една две по-преки пътеки до хижа Ехо,от към село Розино
                          Благодарим Ви за желанието да подпомогнете прецизирането на картата! В т.7 от правилата за раздел ОФРМ е описано какво да направите, ако желаете да изпратите данни за картата.
                          OFRM Team
                          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                          Коментар


                          • До: Заедно да направим картата още по точна

                            Първоначално публикуван от niki_88 Преглед на мнение
                            Здравите,може въпросът да ми е малко не уместен,все пак да попитам искате ли една две по-преки пътеки до хижа Ехо,от към село Розино
                            Виж във файла от темата за Стара планина какви тракове има и ако имаш нещо различно можеш да го изпратиш на екипа на картата. Съществуващите във файла за Стара планина тракове вече са изпратени и ще се появят в следващата версия на картата.
                            Ако не ти се занимава просто качи траковете в темата за Стара планина,а аз ще ги изпратя на ОФРМ екипа. Поздрави!

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...409#post984409

                            П.П. Видях,че си от Карлово. Ще ти бъда благодарен,ако имаш трак на пътеката от черния път тръгващ от Христо Даново до хижа Козя стена(от юг).
                            Последно редактирано от Валери Недялков; 14-01-10, 15:16.
                            Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                            Коментар


                            • До: Заедно да направим картата още по точна

                              Здравейте в Бургас ул.АЛЕКСАНДРОВСКА цялата е пешеходна.
                              сущо така и ул.АЛЕКО БОГОРИДИ

                              Ако има бургазлий нека пратят малко тракове на Събин че има какво още да се дооправя
                              Последно редактирано от Наско; 01-02-10, 20:45.

                              Коментар


                              • До: Заедно да направим картата още по точна

                                Здравейте,
                                Да съобщя за 1 пропуск:
                                във Варна на ул. Радост блоковете: 6, 4 и 7, които се намират точно под блок 1 ги няма на картата. На предишната карта бяха сложени.

                                Иначе картата става все по-добре

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X