Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade 5.60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFRM Geotrade 5.60

    Да.

    Не очаквахме да се забави толкова много ъпдейта на софтуера, които оправя този проблем. Скоро ще има нова версия и ще пуснем и варианти без изо линиите след като пуснем стандартните варианти на картата.

    Коментар


    • От: OFRM Geotrade 5.60

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Да.

      Не очаквахме да се забави толкова много ъпдейта на софтуера, които оправя този проблем. Скоро ще има нова версия и ще пуснем и варианти без изо линиите след като пуснем стандартните варианти на картата.
      Благодаря за бързия отговор. Слоят с изо линиите си е доста полезен, но просто се изобразяват прекалено дебели при по-голям зуум. Според мен би било хубаво ако ги направите по-тънки в следващата версия.

      Коментар


      • От: OFRM Geotrade 5.60

        На изхода на Бургас към Созопол,последният светофар дето беше, кръстовището за гр. Средец. Сега вече е кръгово.

        Коментар


        • От: OFRM Geotrade 5.60

          Дребна, ама важна корекция: добавете POI "Проходът на Републиката", защото в момента е достъпен само под името "Хаинбоаз".
          Петър Събев

          Коментар


          • От: OFRM Geotrade 5.60

            Първоначално публикуван от bobyper Преглед на мнение
            На изхода на Бургас към Созопол,последният светофар дето беше, кръстовището за гр. Средец. Сега вече е кръгово.
            Да, така е, но това е временно решение докато построят естакадата за директното направление Бургас - Созопол. Кръгът ще обслужва другите две направления.
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • От: OFRM Geotrade 5.60

              Здравейте,
              Тук ли е мястото да се пращат корекции или само се дискутират? Имам възможност и аз от време на време да помагам.

              Коментар


              • От: OFRM Geotrade 5.60

                Първоначално публикуван от vencifcl Преглед на мнение
                Здравейте,
                Тук ли е мястото да се пращат корекции или само се дискутират? Имам възможност и аз от време на време да помагам.
                Най-добре на имейла на момчетата - info (маймуняк) karta.bg
                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                Коментар


                • От: OFRM Geotrade 5.60

                  Има ли шанс скоро да излезе новата версия.

                  Коментар


                  • От: OFRM Geotrade 5.60

                    Голям зор виждаме с JCV-тата. Много обработка много нещо. Малко ще се забави версията.

                    Коментар


                    • От: OFRM Geotrade 5.60

                      Няма значение, важното да стане.

                      Коментар


                      • От: OFRM Geotrade 5.60

                        Здравейте, искам дам едно уточнение относно един път, който съществува на картите на националната пътна мрежа, но на практика го няма.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Shot.jpg
Прегледи:1
Размер:83.3 КБ
ID:5289927

                        Този път е проходим от всякакви превозни средства в отрязъка Поточарка до разклона за Стари чал.От този разклон до село Бойник (Юрпек както му викат в онзи край) е проходим за ЗИЛ-131,Урал или верижна техника и то само ако няма много паднали дървета, като беше през лятото на 2010 година, когато се опитахме да стигнем до Бойник с джипове.
                        Значи от точка с географски координати северна ширина 41.594087° , източна дължина 25.644289° до точка с координати
                        северна ширина 41.587212° , източна дължина 25.594772° пътя е проходим с подготвен джип, от втората точка до село Бойник е много трудно проходим поради това, че е тесен, постоянно заблатен поради отичащи се води от склоновете и многото паднали дървета.
                        На нас ни се наложи да го минем пеша.Не можахме да се справим с падналите дървета и върнахме колите на втората точка.В Гугъл Ърт има две мои снимки от втората точка - беседка и кладенец.Според мен пътя е труднопроходим дори и през лятото, съдейки по хартиените карти на националната пътна мрежа обаче до там сякаш води стар асфалтов път.За мен този път е проходим пеша или на кон.
                        В село Бойник има само един жител, който се занимава със скотовъдство.Интереса ми към това място беше продиктуван от факта, че баща ми е роден в село Дарец, което през 1955 г. попада в чашата на язовир Студен кладенец, и като дете с баща си( моя покоен дядо) е обикалял тези места.
                        Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                        Коментар


                        • От: OFRM Geotrade 5.60

                          Гпс карта на абсолютно цяла България има ли? Имам предвид на всички градове, защото на Банско няма._На Копривщица няма
                          Последно редактирано от Pacific; 08-07-11, 23:05.

                          Коментар


                          • От: OFRM Geotrade 5.60

                            Още я правят, не видя ли какво са написали.
                            Ако в тази версия не се появи Банско, ще чакаш другата

                            Коментар


                            • От: OFRM Geotrade 5.60

                              Може ли да промените статута на пътя, който директно влиза в Гоце Делчев, на основен. Nuvi-то винаги иска да ме прекара през кръговото, но на практика всички ползваме прекия път. Мисля, че преди си беше в жълто. Не знам защо сте го променили на сив?!


                              Коментар


                              • От: OFRM Geotrade 5.60

                                @ nwm
                                А к'во пра'им ако пътуваме за Долен. Чрез влизане в Гоце-то ли !?
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X