Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade 5.60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: OFRM Geotrade 5.60

    Какво става с магистралата? Тя вече е факт. В картата всъщност я има, но двата й края не са свързани и не можеш да се качиш на нея според навигацията.
    GARMIN nuvi 2350 LT
    GARMIN nuvi 250W - broken display

    Коментар


    • #77
      От: OFRM Geotrade 5.60

      Първоначално публикуван от vangoran Преглед на мнение
      Какво става с магистралата? Тя вече е факт. В картата всъщност я има, но двата й края не са свързани и не можеш да се качиш на нея според навигацията.
      Вкарана е вече, но ще я видите за следващата версия.

      Коментар


      • #78
        От: OFRM Geotrade 5.60

        Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
        Това за Люлинската ще е наистина крачка пред всички останали карти! Дано успеят от екипа.
        Аз пуснах моята версия два дни предсрочно, вече с работеща магистрала Люлин
        "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

        Коментар


        • #79
          От: OFRM Geotrade 5.60

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          Плана за 5.60 е следният:

          1. Обиколка пак на по-големите градове, защото имат доста промени.
          2. Junction view и допълнителни Lane Assist-и.
          3. Нови 3D сгради.
          Възможно ли е да се показва Lane assist за кръстовища, през които се преминава направо? Или е въпрос на софтуер, а не на карта? Кофти е когато си мислиш, че си в "бързата" лента, а се окаже, че това е лента за ляв завой.
          Последно редактирано от javoresku; 19-05-11, 06:58. Причина: Запетайки
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • #80
            От: OFRM Geotrade 5.60

            Това го умеят и сега азиатските софтуери.
            http://forum.pocketbulgaria.com/view...p?f=53&t=45375
            http://www.gps-forum.ru/cgi-bin/foru...mode=flat&sb=5
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=97607

            Коментар


            • #81
              От: OFRM Geotrade 5.60

              Напълно подкрепям последното. Посоката "направо" също е посока на движение и задължително трябва да присъства в лайн асиста.

              Коментар


              • #82
                От: OFRM Geotrade 5.60

                Както написах в предния пост , "посоката направо" и сега присъства в картата OFRM , но европейските софтуери не я показват. Лентата на движение за "транзитните" кръстовища се показва само на азиатските (моднатите) версии на софтуера.

                Коментар


                • #83
                  От: OFRM Geotrade 5.60

                  Като бях в Щатите ми направи впечатление, че тяхната карта бе доста точно направена. Това което бе най-ценното из между всичките 'изходи' от магистралите бе (който не е карал там той не знае за кавко говоря), че в момента в който се появеше маркировката за даден изход и гармина ми правеше DONG - все пак доста полезно ако имашизход. В БГ случая каката казва нещо от типа 'след 50м изход дясно', но може ли да се добави на самата точка на свързването на 2та пътя да прави нещо такова като при шатската карта - предполагам че този сигнал ще е след казването на каката и ще е полезно за градско каране когато са на гъсто преките и трябва да гледаш дали не си спрял в бронята на предния докато се чудуш куде да завие сега или след 20м.

                  Говоря този сигнал да се чува САМО ако ще прави нещо различно от карането напред - демек не е POI точка, която да се чува постоянно...
                  nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                  Коментар


                  • #84
                    От: OFRM Geotrade 5.60

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Вкарана е вече, но ще я видите за следващата версия.
                    Не може ли да се направи една извънредна версия 5.51 с промяна спрямо 5.50 вкарана само магистралата, защото има доста време до излизането на 5.60, а магистралата би улеснила доста хора ако GPS ги прекарва през нея?

                    Коментар


                    • #85
                      От: OFRM Geotrade 5.60

                      Toку що си сложих 2012.10 Северна америка. Това с транзитните ленти го има там софта ми е Европейския... !!!
                      Предлагам Събин да даде мнение - май това с транзитните ленти Е от картата !!!
                      nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                      Коментар


                      • #86
                        От: OFRM Geotrade 5.60

                        Грешка си. Мислиш за друго! Това е("транзитните" ленти) да ти покаже лентите не на кръстовището на което ти е крайната маневра ( оставащите метри/километри в горния ляв ъгъл на дисплея до крайната маневра) , а на кръстовищата през които евентуално ще минеш (ако има такива) до маневрата за която изброява разстоянието в горния ляв ъгъл и показва лентите само за нея.
                        Последно редактирано от milstan; 20-05-11, 21:15.

                        Коментар


                        • #87
                          От: OFRM Geotrade 5.60

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          С някой уреди може с други не.

                          Принципно в повечето може да се избягват магистрали и черни пътища (тези които са с черен пунктир)
                          Аз съм с Nuvi 765T и при опция най-бързо от Берковица до София ме прекара през някакви третокласни пътчета между селата които имаха повече дупки от асфалт

                          Коментар


                          • #88
                            От: OFRM Geotrade 5.60

                            Първоначално публикуван от vlado_74 Преглед на мнение
                            Аз съм с Nuvi 765T и при опция най-бързо от Берковица до София ме прекара през някакви третокласни пътчета между селата които имаха повече дупки от асфалт
                            Трудна работа. То има един единствен път - през Петрохан.

                            Коментар


                            • #89
                              От: OFRM Geotrade 5.60

                              Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                              Грешка си. Мислиш за друго! Това е("транзитните" ленти) да ти покаже лентите не на кръстовището на което ти е крайната маневра ( оставащите метри/километри в горния ляв ъгъл на дисплея до крайната маневра) , а на кръстовищата през които евентуално ще минеш (ако има такива) до маневрата за която изброява разстоянието в горния ляв ъгъл и показва лентите само за нея.
                              Определено не съм грешка. Знам какво говоря все още.
                              За конкретния пример с картата за Северна Америка 2012.10 - ДА на крастовище на което съм на ПРАВО ми дава през цялото време всички ленти. За справка които иска и е с тази карта - симулация от
                              PHILADELPHIA International Airport, PA до град например READING, PA

                              По този маршрут съм минавал преди с 2011.10 и 2011.40, но уви не го е правило...
                              nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                              Коментар


                              • #90
                                От: OFRM Geotrade 5.60

                                Ето и малко снимки

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24132.png
Прегледи:1
Размер:254.5 КБ
ID:5279355Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16990.png
Прегледи:1
Размер:334.3 КБ
ID:5279356Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14969.png
Прегледи:1
Размер:278.8 КБ
ID:5279357Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11268.png
Прегледи:1
Размер:264.0 КБ
ID:5279358
                                nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X