Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade 5.60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: OFRM Geotrade 5.60

    Това е доста кофти, поне запомни ли къде са тези улички със знак минус вътре.
    Поне да ги оправят за следващата версия.
    Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

    Коментар


    • #62
      От: OFRM Geotrade 5.60

      Мога да ги видя на лога никакъв проблем ...

      Коментар


      • #63
        От: OFRM Geotrade 5.60

        Първоначално публикуван от panchev68 Преглед на мнение
        Мога да ги видя на лога никакъв проблем ...
        Супер. Дай ги да ги оправим. Сори!

        Коментар


        • #64
          От: OFRM Geotrade 5.60

          Я чакайте Изглежда някъде по трасето съм изпуснал информацията за трафика. Кои уреди (с трафик антена) може да се ползва и как. Имам 765Т.

          Коментар


          • #65
            От: OFRM Geotrade 5.60

            Първоначално публикуван от vorbara Преглед на мнение
            Я чакайте Изглежда някъде по трасето съм изпуснал информацията за трафика. Кои уреди (с трафик антена) може да се ползва и как. Имам 765Т.
            Ако ти е оригинален кабела за захранване към запалката на колата - нямаш проблеми!!! В него се намира и трафик антената...
            Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

            Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

            Коментар


            • #66
              От: OFRM Geotrade 5.60

              Всичко ми е оригинално. Само дето не знам как да активирам функцията.

              Коментар


              • #67
                От: OFRM Geotrade 5.60

                За повече информация прочети тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...39#post1526039
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #68
                  От: OFRM Geotrade 5.60

                  Привет,
                  сигнал за промяна на скоростта...преди Пловдив, като се идва от София, имаше един участък от магистралата, който май беше отцепен като евентуална писта за кацане и имаше ограниение 80 км/ч.Това сега е променено и там вече няма ограничение 80 а си е 130...

                  Коментар


                  • #69
                    От: OFRM Geotrade 5.60

                    новия път Михалково-Девин има ли го вече на картата?
                    минах скоро оттам но нямах GPS да проверя, а пътя е много добър - почувствах се като в Австрия...

                    стария е "невалиден", тъй като попада в язовир Цанков Камък.

                    та ако го няма, да го добавите в 5.60

                    Коментар


                    • #70
                      От: OFRM Geotrade 5.60

                      Преди да се появи 5.60 понеже има над 2 месеца до нея, възможно ли е другата седмица да направите едно извънредно издание 5.51 с включена АМ Люлин, понеже на 15 сега Бойко каза че ще я открива, което значи че от Понеделник вече доста коли може да минават от там, а и ако са с навигация е добре да я има магистралата а не да се чака до 5.60. Предполагам че няма да е трудно, защото видях че в 5.50 магистралата я има просто е забранено навигирането по нея, само трябва да се свържат двата и края.

                      Коментар


                      • #71
                        От: OFRM Geotrade 5.60

                        Първоначално публикуван от bebcho Преглед на мнение
                        Преди да се появи 5.60 понеже има над 2 месеца до нея, възможно ли е другата седмица да направите едно извънредно издание 5.51 с включена АМ Люлин, понеже на 15 сега Бойко каза че ще я открива, което значи че от Понеделник вече доста коли може да минават от там, а и ако са с навигация е добре да я има магистралата а не да се чака до 5.60. Предполагам че няма да е трудно, защото видях че в 5.50 магистралата я има просто е забранено навигирането по нея, само трябва да се свържат двата и края.
                        Мисля, че това е една много добра идея.
                        [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

                        Коментар


                        • #72
                          От: OFRM Geotrade 5.60

                          И аз така си мисля, но нямаме отговор на предложението. Утре я откриват иначе магистралата, тържествено в 15.00.

                          Коментар


                          • #73
                            От: OFRM Geotrade 5.60

                            Това за Люлинската ще е наистина крачка пред всички останали карти! Дано успеят от екипа.
                            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                            Коментар


                            • #74
                              От: OFRM Geotrade 5.60

                              Аз пак да помоля, да направите нови 3д сгради за гр.Ямбол.

                              Коментар


                              • #75
                                От: OFRM Geotrade 5.60

                                В Стара Загора, на едно от главните кръстовища картата дава НЕВЪЗМОЖЕН преход - там е надлез с ЖП линии!!

                                [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

                                Успехи и поздравления за картата !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X