Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade 5.60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFRM Geotrade 5.60

    Между другото не знам дали е проблем - за мен не, но ... Като идваш от Бояна по България десния завой след моста на НДК в посока Сити Център не го приема за завой. Просто не съобщава, че трябва да завиеш на дясно, а направо съобщава, че на следващия светофар - при хотел Хемус, трябва да направиш еди какво си... Странно ми се стори, но не е проблем, защото маршрута е оцветен и се вижда, че завиваш.
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • От: OFRM Geotrade 5.60

      Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
      Между другото не знам дали е проблем - за мен не, но ... Като идваш от Бояна по България десния завой след моста на НДК в посока Сити Център не го приема за завой. Просто не съобщава, че трябва да завиеш на дясно, а направо съобщава, че на следващия светофар - при хотел Хемус, трябва да направиш еди какво си... Странно ми се стори, но не е проблем, защото маршрута е оцветен и се вижда, че завиваш.
      Ами то не е само там - при пъруване от Плевен към София на разклона за Червен бряг (това е точно преди някакво село, ама не ме питайте за името), при правилно оцветен маршрут, вместо да ми каже ДРЪЖТЕ ЛЯВО, не казва нищо !!!
      nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

      Коментар


      • От: OFRM Geotrade 5.60

        И в Бургас се среща това за един такъв съм докладвал но не знам дали ще го оправят.

        И ако може пътя Ямбол Хасково бързия път да е през Стара Загора. Пътя е перфектен.
        В момента бърз път е заложено Ямбол,ТОПОЛОВГРАД,ХАРМАНЛИ,ХАСКОВО. Което според мен едно че е много бавен пътя, и е доста лош и тесен.

        Коментар


        • От: OFRM Geotrade 5.60

          Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
          И в Бургас се среща това за един такъв съм докладвал но не знам дали ще го оправят.

          И ако може пътя Ямбол Хасково бързия път да е през Стара Загора. Пътя е перфектен.
          В момента бърз път е заложено Ямбол,ТОПОЛОВГРАД,ХАРМАНЛИ,ХАСКОВО. Което според мен едно че е много бавен пътя, и е доста лош и тесен.
          Да, грешки са това и понякога може да те обърка. Получава се като имената на пътищата/улиците са еднакви и не го приема за маневра. Трудно се хващат защото ако няма зададен маршрут няма как да го разбереш. Казвайте ги и ще ги оправяме. Това за Бургас не е минало през мен, може и някой от колегите да го е оправил. Наско, дай го за всеки случай пак ако ти е под ръка да видя какво е направено.

          Коментар


          • От: OFRM Geotrade 5.60

            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            Да, грешки са това и понякога може да те обърка. Получава се като имената на пътищата/улиците са еднакви и не го приема за маневра. Трудно се хващат защото ако няма зададен маршрут няма как да го разбереш. Казвайте ги и ще ги оправяме. Това за Бургас не е минало през мен, може и някой от колегите да го е оправил. Наско, дай го за всеки случай пак ако ти е под ръка да видя какво е направено.
            Заповядай.
            На това кръстовище ако случайно не погледнеш табелите определено си се объркал.
            НЕ УВЕДОМЯВА ПР&#1.rar

            Коментар


            • От: OFRM Geotrade 5.60

              Сетих се и за друго за което да погледнеш.
              Пътя Бургас-СОЗОПОЛ В двете посоки е двулентов. Работата е там че локалния е с голям приоритет (Или там както му викате)
              И в навигацията ми го дава с същия цвят като главния път и излиза все едно карам в насрещното. Та ако може или намалете приоритета на локалния път или сложете и другата лента. Имам и тракове за него район ако ти трябват.
              Качвам ти да видиш за кой локални пътища говоря.
              за намаляване н&#1.rar


              Ето и снимка:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:167.jpg
Прегледи:1
Размер:25.3 КБ
ID:5306724
              Последно редактирано от Наско; 27-09-11, 22:56.

              Коментар


              • От: OFRM Geotrade 5.60

                Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
                Сетих се и за друго за което да погледнеш.
                Пътя Бургас-СОЗОПОЛ В двете посоки е двулентов. Работата е там че локалния е с голям приоритет (Или там както му викате)
                И в навигацията ми го дава с същия цвят като главния път и излиза все едно карам в насрещното. Та ако може или намалете приоритета на локалния път или сложете и другата лента. Имам и тракове за него район ако ти трябват.
                Качвам ти да видиш за кой локални пътища говоря.
                [ATTACH]366043[/ATTACH]


                Ето и снимка:
                [ATTACH=CONFIG]366044[/ATTACH]
                Преди месец както и преди няколко дни ходих до там и при мен НЕ Е така. Така че според мен проблема е в софта на Гармина ти
                nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                Коментар


                • От: OFRM Geotrade 5.60

                  Преди няколко месеца пуснаха ЖП прелеза в кв. Христо Ботев, който свързва квартала с ул. "Източна тангента". На картата не е отбелязано и там няма път.

                  Коментар


                  • От: OFRM Geotrade 5.60

                    Първоначално публикуван от vorbara Преглед на мнение
                    Преди няколко месеца пуснаха ЖП прелеза в кв. Христо Ботев, който свързва квартала с ул. "Източна тангента". На картата не е отбелязано и там няма път.
                    Поне града да го беше споменал.
                    [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

                    Коментар


                    • От: OFRM Geotrade 5.60

                      Е как може да си от София и да не знаеш Христо Ботев и Източна тангента

                      Коментар


                      • От: OFRM Geotrade 5.60

                        Е само в София ли има кв. Христо Ботев? А знам ли дали в другите градове няма същата улица?
                        [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

                        Коментар


                        • От: OFRM Geotrade 5.60

                          Колеги, на изхода/входа на Плевен за София(от с.Ясен) ограничението от доста време е 70 км/ч, а показва на картата 50 км/ч.
                          На изхода започва след засадата отбелязана пък във файла със засади.
                          Така, че там трябва да се внимава как се преправя ограничението.

                          След края на града пак в посока с.Ясен продължава да показва на картата ограничение 50 км/ч, а по някое време изчезва - следва да се направи до входа на селото 90 км/ч.

                          Поздрави!

                          Коментар


                          • От: OFRM Geotrade 5.60

                            Днес от Ботевград зададох Сопот по най-бърз маршрут и навигацията ме насочи по заградения участък през Горно Камарци. В този участък кратерите са по-големи от лунните. Молбата ми е ако може още да се намали приоритета на пътя за да не попадне някой друг в моето положение. Според мен е по-добре да те върне обратно към София по магистралата и от там да се отклониш по "Подбалканската" линия.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: OFRM Geotrade 5.60

                              Наскоро и аз забелязах една грешка, която в предните версии я нямаше. Става въпрос за разклона в с.Крушовене за с. Горни Вадин. В предните версии маршрутът минаваше както е отбелязано в червено. Това е и нормалния път, асфалтиран, обозначен с табели и т.н.
                              Сега маршрутът го изчислява през една тревясала селска уличка (ограденото с черно), която не само, че няма асфалт, ами си е напрво черна, прашна, а по някога и кална. Изобщо по-удобна е за офроуд. Не знам, кое е провокирало тази промяно, но е доста досадно. Дано няма и на други места такива грешки.
                              Маршрутът е Плевен - с.Г.Вадин, чекната е отметка за отбягване на непавирани пътища и най-бързо.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:krushovene.JPG
Прегледи:1
Размер:34.9 КБ
ID:5316742

                              Коментар


                              • От: OFRM Geotrade 5.60

                                Искам да попитам аз имам nuvi 40 нов със версия на картата 5,61 модела поддържа фото реалистични изгледи на кръстовища но това не го видях до сега! Тази екстра ми беше доста рекламирана в магазина и може би тя наделя да си купа гармин .Защо след като я има екстрата не работи?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X