Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade 5.60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFRM Geotrade 5.60

    --
    П.П. sabin , с Nuvi1300 съм , но е моднато до 1390 и JCV работи при мен.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от milstan; 22-07-11, 18:22.

    Коментар


    • От: OFRM Geotrade 5.60

      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
      --
      П.П. sabin , с Nuvi1300 съм , но е моднато до 1390 и JCV работи при мен.
      Затова е проблема. Ето линк към фтп-то за тези с моднатите уреди:

      http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa.../OFRM_jcv_560/

      Само внимавайте да не объркате версиите, че няма да се показват.

      ML версията е с 3 повече от останалите - така успя да се компилира. Другите версии не искаха с повече ... нямам думи просто...
      Последно редактирано от milstan; 22-07-11, 18:24.

      Коментар


      • От: OFRM Geotrade 5.60

        Благодаря и успехи!

        Коментар


        • От: OFRM Geotrade 5.60

          Чакането си заслужаваше! Браво момчета, продължавайте в същия дух

          Коментар


          • От: OFRM Geotrade 5.60

            Как да проверя дали са се заредили JCV-тата ?
            Записах TOPO CYR SPLIT картите в MAP папката, записах съответния JCV файл в JCV папката която е в .SYSTEM (там имам JCV от CNNTU 2012.20 което работи).
            Обаче като се опитам да прегледам маршрут завой по завой в режим на симулатор не ми се показва нито едно JCV (на европейската се показват), някой може ли да ми каже по кой път мога да намеря такова за да видя дали въобще ми е заредило файла.

            Коментар


            • От: OFRM Geotrade 5.60

              От Цариградско шосе на "Седми километър" към летището. При мен се наложи да преименувам файла . jcv като името на картата. Но аз съм с моднат firmware. При другите не знам как е.

              Коментар


              • От: OFRM Geotrade 5.60

                Браво за труда,но все пак гледайте и пътя

                Коментар


                • От: OFRM Geotrade 5.60

                  Първоначално публикуван от rexxxxx Преглед на мнение
                  Как да проверя дали са се заредили JCV-тата ?
                  Записах TOPO CYR SPLIT картите в MAP папката, записах съответния JCV файл в JCV папката която е в .SYSTEM (там имам JCV от CNNTU 2012.20 което работи).
                  Обаче като се опитам да прегледам маршрут завой по завой в режим на симулатор не ми се показва нито едно JCV (на европейската се показват), някой може ли да ми каже по кой път мога да намеря такова за да видя дали въобще ми е заредило файла.
                  И при мен не се получаваше и се оказа, че ако имам JCV на Европейската в същата папка и сложа и JCV на ОФРМ, то не ми се показваха.Проблема го реших, като изтрих Европейския файл, но пък тогава се лишаваш от JCV за европа.
                  Garmin Nuvi 860 T

                  Коментар


                  • От: OFRM Geotrade 5.60

                    Първоначално публикуван от barir Преглед на мнение
                    И при мен не се получаваше и се оказа, че ако имам JCV на Европейската в същата папка и сложа и JCV на ОФРМ, то не ми се показваха.Проблема го реших, като изтрих Европейския файл, но пък тогава се лишаваш от JCV за европа.
                    Тествал съм с няколко уреда и си работи без проблем заедно с европейският. С 860 не съм де.

                    Коментар


                    • От: OFRM Geotrade 5.60

                      Ето списък с местата с JCV да не ги търсите.

                      http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa..._Locations.gdb

                      Коментар


                      • От: OFRM Geotrade 5.60

                        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                        Тествал съм с няколко уреда и си работи без проблем заедно с европейският. С 860 не съм де.
                        Ще пробвам пак и ще споделя резултата!Може пък проблема да е само при мен!
                        След като поставих отново файла за европа, нещата си дойдоха на място и сега всичко е ОК!
                        Поздрави за труда!
                        Последно редактирано от barir; 22-07-11, 22:14. Причина: Допълнение
                        Garmin Nuvi 860 T

                        Коментар


                        • От: OFRM Geotrade 5.60

                          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                          От Цариградско шосе на "Седми километър" към летището. При мен се наложи да преименувам файла . jcv като името на картата. Но аз съм с моднат firmware. При другите не знам как е.
                          Aз не съм с моднат firmware /с оригиналния на 1390Т съм/ и при мен не поиска да го покаже докато не го направих на gmapsupp.jcv
                          Явно не на всеки модел, който си го може оригинално излизат с името, което е дал Събин. Въпреки, че името на огиналните jcv-та за Европа, нямат нищо с името на картата. Защо е така, не знам.....
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • От: OFRM Geotrade 5.60

                            Колеги, бих искал да ми разясните нещо . Аз съм с Nuvi 255W и до сега винаги съм слагал TOPO CYR картата. Днес обаче виждам още 3 нови варианта на карти - TOPO LT CYR, TOPO LT LAT и TOPO SPLIT CYR. Не можах да намеря информация за новите карти и по таблицата се препокриват с другите по екстри. Бихте ли ми разяснили с 2 думи какво има в тези трите и дали за моя е подходяща някоя от тях пред TOPO CYR , която съм ползвал до сега ?

                            Поздрави !

                            Коментар


                            • От: OFRM Geotrade 5.60

                              Малко пояснения относно разликите във версии topo cyr и topo split cyr, т.к. в табличния вид където са изложени всички версии няма разлика.
                              Доброто не струва скъпо, но много се цени !

                              Коментар


                              • От: OFRM Geotrade 5.60

                                На моят 3790 Кръстовищата се виждат супер (Браво Сабине и компания), преименувах JCV фаила да е с името на картатат (макар и да не съм сигурен че се налагаше, защото не бях пробвал преди това).
                                Поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X