Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade 5.60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFRM Geotrade 5.60

    Първоначално публикуван от enevi Преглед на мнение
    Малко пояснения относно разликите във версии topo cyr и topo split cyr, т.к. в табличния вид където са изложени всички версии няма разлика.
    TOPO SPLIT CYR вариантът е идентичен с TOPO CYR с единствената разлика, че картата, изолиниите и 3D сградите са самостоятелни .img файлове вместо слоеве в един .img файл. Тази версия е предназначена за четирицифрените модели от серията nuvi, при които поради недостатък на управляващия софтуер при изключването на един слой (например изолиниите) се изключва и самата карта. Чрез сплит варианта, при инсталирането на файловете може да не се копира .img файла с изолиниите и проблемът е заобиколен.
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

    Коментар


    • От: OFRM Geotrade 5.60

      Искам да благодаря за TOPO SPLIT CYR варианта на OFRM_Team, моето нуви не поддържа 3Д сгради и си обединих изолиниите с картата.

      Коментар


      • От: OFRM Geotrade 5.60

        Първоначално публикуван от killingtime Преглед на мнение
        Колеги, бих искал да ми разясните нещо . Аз съм с Nuvi 255W и до сега винаги съм слагал TOPO CYR картата. Днес обаче виждам още 3 нови варианта на карти - TOPO LT CYR, TOPO LT LAT и TOPO SPLIT CYR. Не можах да намеря информация за новите карти и по таблицата се препокриват с другите по екстри. Бихте ли ми разяснили с 2 думи какво има в тези трите и дали за моя е подходяща някоя от тях пред TOPO CYR , която съм ползвал до сега ?

        Поздрави !
        Как ще се препокриват по екстри? Погледни колко минусчета има под тези версии( LT)! Това е олекотен(орязан от към екстри , а не по покритие) вариант за по-слабите уреди. Ако при теб пълния TOPO вариант е работил нормално , използвай си него. Ако забележиш забавяне в изрисуването на картата , използвай LT вариант.
        За SPLIT версията разясниха по-горе.

        Коментар


        • От: OFRM Geotrade 5.60

          При SPLIT версията само основната карта ли иска .unl файл?
          Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
          Seat Leon 2007 1.9 TDI

          Коментар


          • От: OFRM Geotrade 5.60

            Може ли да попитам на Garmin Mobile XT може ли да се пусне това JunctionView и ако да къде да сложа файла?

            Коментар


            • От: OFRM Geotrade 5.60

              Има ли смисъл да слагам jcv файла на моето нуви 760

              Коментар


              • От: OFRM Geotrade 5.60

                Първоначално публикуван от plmko Преглед на мнение
                Има ли смисъл да слагам jcv файла на моето нуви 760
                Няма смисъл, тъй като Вашият модел не поддържа тази функция. Моделите от сериите nuvi, които поддържат функцията "изгледи на разклонения" са: 7х5, 8х5, 1390, 14х0, 16хх, 23х0 (без 2300), 24х0 и 37х0.
                OFRM Team
                Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                Коментар


                • От: OFRM Geotrade 5.60

                  Първоначално публикуван от qscwdvefb Преглед на мнение
                  Може ли да попитам на Garmin Mobile XT може ли да се пусне това JunctionView и ако да къде да сложа файла?
                  Garmin Mobile XT също не поддържа функцията "изгледи на разклонения".
                  OFRM Team
                  Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                  Коментар


                  • От: OFRM Geotrade 5.60

                    Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                    При SPLIT версията само основната карта ли иска .unl файл?
                    Да.

                    Коментар


                    • От: OFRM Geotrade 5.60

                      "Картата има вградена поддръжка за трафик известяване за София, както и частично за Пловдив, Варна и Бургас, а също и за цялата републиканска пътна мрежа."
                      Как мога да се възползвам от тази функция?

                      Коментар


                      • От: OFRM Geotrade 5.60

                        Здравейте! Поздрави към екипа на ОФРМ за новата карта! Инсталирах си версията TOPO LT CYR и JCV TOPO LT CYR. Но преди това от сайта на Гармин обнових фърмуера от 5.30 на 5.40. При симулиран маршрут JCV-то работи (показва се), поне разклона за летището. Уреда ми е 1390Т, оригинален софтуер, не ми се наложи да променям нещо, тръгна си от раз.

                        Коментар


                        • От: OFRM Geotrade 5.60

                          А добре аз искам да попитам имам нуви 765Т а то поддържа ли JunctionView защото аз съм си сложил карта 5.60 TOPO CYR а и сложих си също и файла обаче още не съм изпробвал функцията но все пак искам да ми кажете ще стане на моя модел!

                          Коментар


                          • От: OFRM Geotrade 5.60

                            Първоначално публикуван от vanio_93 Преглед на мнение
                            А добре аз искам да попитам имам нуви 765Т а то поддържа ли JunctionView защото аз съм си сложил карта 5.60 TOPO CYR а и сложих си също и файла обаче още не съм изпробвал функцията но все пак искам да ми кажете ще стане на моя модел!

                            Тествано работи! Само ако правиш симулация трябва по отдалече, че уреда е бавничък и ако го пуснеш много от близо няма време да зареди картинката.

                            Коментар


                            • От: OFRM Geotrade 5.60

                              Здравейте,

                              Може ли някой да направи примерна процедура как да тестваме дали се е заредил jcv файла? Примерно (аз поне така опитвам):

                              Garmin 1390Т / firmware 5.40 / OFRM Geotrade 5.60 Topo LT
                              GPS Simulator -ON, поставям се на Цариградско около Окръжна болница, и му давам да симулира път до летището (или до Пловдив).

                              Слиза си от Цариградско на разклона за Младост, но картинка не се показва.
                              Пробвах и с ofrm.jcv, и с преименуване на gmapsupp.jcv. В директория x:\.System\JCV е поставен файла. Изтрих и другите .jcv-та от директорията. Картата (gmapsupp.img) е в x:\Map.

                              Споделете ако виждате грешка някъде, или дайте предложения защо не виждам джънкшъна.

                              Коментар


                              • От: OFRM Geotrade 5.60

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Ето списък с местата с JCV да не ги търсите.

                                http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa..._Locations.gdb
                                За мен и останалите, които искат да допринесат за развитието на картата, имаш ли подобен файл с това кои кръстовища и разклонения имат описани ленти?
                                Така ще е много лесно да знаем откъде да ти пращаме - в mapsource към момента май няма как да се видят ленти.
                                Петър Събев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X