Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade 5.60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFRM Geotrade 5.60

    Първоначално публикуван от panchev68 Преглед на мнение
    Може ли малко разяснения..
    Когато регистрирах картата на сайта ви Nuvi3790T не се поддържаше от сайта ви. И съм го регистрирал като GPS Nuvi (ако не знаете модела).
    Сега по никакъв начин не мога да променя модела на нувито. Някаква идея какво да правя. Има ли вариант да направите една инсталационна програма както са всички купешки карти. Не всички сме специалисти от Garmin.
    Отнема ми страшно много време и четене по форуми кое как се прави, което смятам че е недопустимо за професионален продукт за какъвто имате претенции. Не зная какво става със системата за оповестяването за нови версии на картата, но до ден днешен нямам е-маил от вас за 5.60.
    По тази причина на предният ми лиценз на картата изпуснах един update . Само да кажа че макар и при активен лиценз на сайта ви в момента ползвам JCV файлове от торент (дано това ви говори нещо). И от там разбрах че има нова версия на картата.
    Моля, използвайте формата за връзка с нас и ни изпратете 25-символния сериен номер на Вашата карта и е-мейл адреса на Вашия потребителски профил в www.karta.bg, за да актуализираме модела на Вашето устройство и да проверим статуса на Вашия абонамент за обновления.
    Последно редактирано от OFRM_Team; 01-08-11, 17:56.
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

    Коментар


    • От: OFRM Geotrade 5.60

      Първоначално публикуван от силвър Преглед на мнение
      Здравейте колеги!
      Nuvi 255 потдържа ли Junction View? И евентуално как се активира изчетох доста информация от този раздел но нищо не намерих по моят въпрос. Благодаря!
      Вашият модел не поддържа функция Junction View. Както споменахме и по-нагоре в темата, моделите от сериите nuvi, които поддържат функцията "изгледи на разклонения" са: 7х5, 8х5, 1390, 14х0, 16хх, 23х0 (без 2300), 24х0 и 37х0.
      OFRM Team
      Отдел за Борба с Организираните Клиенти

      Коментар


      • От: OFRM Geotrade 5.60

        А дали проблема е от картата или нещо от настройките някой ако може да помогне ...

        Коментар


        • От: OFRM Geotrade 5.60

          Първоначално публикуван от qni666 Преглед на мнение
          А дали проблема е от картата или нещо от настройките някой ако може да помогне ...
          Проверете дали сте задали подходящи навигационни настройки на Вашето устройство nuvi. Можете да видите видеодемонстрация задаване на препоръчителните настройки по следния линк в нашия уебсайт: http://video.karta.bg/news/156.html
          OFRM Team
          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

          Коментар


          • От: OFRM Geotrade 5.60

            Първоначално публикуван от qni666 Преглед на мнение
            Аз имам един проблем днес зададох на навигацията ( nuvi 250 ) да ме Упъти от Плевен до Дряновския манастир, но ме прекара през едни улици, които бяха много зле освен това, ми каза да завия надясно, но там път нямаше само дървета нито черен път нито асвалт... версията на картата ми е OFRM Geotrade TOPO v5.60 CYR Кординатите са N 42 56.216 и E025 26.072 ако някой знае защо се е получило така ...
            Изключена ли е европейската карта? Има ли други активни карти на БГ?
            Последно редактирано от Валери Недялков; 06-08-11, 13:20.

            Коментар


            • От: OFRM Geotrade 5.60

              Навигацията ми е 2350.Вчера си обнових новата карта на БГ и вече има нов файл с изглед на кръстовищата.Не успях да отворя тази папка Систем както е описано в карта.бг за да сложа този файл с кръстовищата и им се обадих.Казаха ми че щом немога по описания начин от менюто на Уиндоус да разреша да се виждат скритите папки.Разреших го както ми казаха но пак в навито не ми показа Системна папка.Моля ви за помощ как да я видя и отворя за да сложа файла.Моля за подробно описание че да мога да се справя.Предварително благодаря

              Коментар


              • От: OFRM Geotrade 5.60

                Използвай това "BulletProof FTP Client" 100% показва всичко скрито.

                Коментар


                • От: OFRM Geotrade 5.60

                  Ами само със тази карта е прбвах както колегата ми написа по-горе, но пак се опита да ме прекара през храстите ...

                  Коментар


                  • От: OFRM Geotrade 5.60

                    Здравейте отново!
                    Бях писал преди за лейн асиста на Раковска и Сливница, идвайки от Дондуков, дава ти директно наляво, респективно ще влезеш в насрещното. Вчера нови случки:
                    1. Ран Босилек мисля, срещу амер. посолство. Пътя за Черни връх го дава през него. Проблема е, че е задънена улица и няма как от Козяк да се влезе по нея. Близката Елин връх доскоро бе двупосочна, сега от Козяк не е, но пък на по-надолу няма подобни знаци. Т.е. евентуално да го имате предвид при следващата карта.
                    2. Слизайки от Радиокулата към Румънското, дава само ленти за направо, а дясната е хем направо, хем за дясно. Няма ли опция за смесен знак?
                    3. В Бургас разклона за Созопол - лейн асиста е само направо, но би следвало да хванеш дясна лента, после иди се престроявай, добре че беше късно.
                    Относно Junction-a доколкото видях са 12 картинки, но набързо не открих снимката от сайта за Свиленград, а зяпах доста, пътувайки за Бургас. Да не говорим, че качвах мапсорс в 2 през нощта само да ги видя и пак не остана време.

                    Коментар


                    • От: OFRM Geotrade 5.60

                      В гр. Банско означеният с червено участък липсва - там няма продължение на улицата и навигира през къщите към Найден Геров...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bansko.jpg
Прегледи:1
Размер:154.9 КБ
ID:5294244

                      Коментар


                      • От: OFRM Geotrade 5.60

                        Аз като гледам си с версия на картата 5.50, а най-новата е 5.60.
                        GARMIN nuvi 2350 LT
                        GARMIN nuvi 250W - broken display

                        Коментар


                        • От: OFRM Geotrade 5.60

                          Ами няма никаква друга включена карта освен тази OFRM Geotrade 5.60 TOPO CYR ... ето и снимка от къде се опитва да ме прекара - Натиснете снимката за да я уголемите

Име:425.jpg
Прегледи:1
Размер:31.1 КБ
ID:5294316Натиснете снимката за да я уголемите

Име:435.jpg
Прегледи:1
Размер:31.1 КБ
ID:5294315

                          Коментар


                          • От: OFRM Geotrade 5.60

                            Наблюдателен си..... , но на 5.60 е същото, просто снимката на екрана я напражих на 5.50 за да се убедя, че и там е било същото иначе на уреда съм с 5.60, ти предполагам също....така, че можеш да погледнеш

                            Коментар


                            • От: OFRM Geotrade 5.60

                              Първоначално публикуван от qni666 Преглед на мнение
                              Аз имам един проблем днес зададох на навигацията ( nuvi 250 ) да ме опъти от Плевен до Дряновския манастир, но ме прекара през едни улици, които бяха много зле освен това, ми каза да завия надясно, но там път нямаше само дървета нито черен път нито асвалт... версията на картата ми е OFRM Geotrade TOPO v5.60 CYR Кординатите са N 42 56.216 и E025 26.072 ако някой знае защо се е получило така ...
                              Или си в пешеходен режим или си с активирана функция да избягва обратните завой. Когато е с активирана функция за избягване на обратните завой уреда при липса на възможност почва да маршрутизира през каквито пътища има, без оглед на забраните. Така са всички уреди на гармин.

                              Коментар


                              • От: OFRM Geotrade 5.60

                                Инсталирах програмата.Къде от нейните настройки да дам да се виждат скритите папки?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X