Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова карта на Гърция 2010 г.

    Колеги помощ. Имам проблем с картата на Гърция. С гармин нуви 205 съм. Копирам файла, правя УНЛ файла и го слагам в главната директория с картата. След рестарт устройството ми казва "no detailed maps found that support routing...." устройството не работи с нея. Не знам какъв е проблема, до сега съм имал Nokia N78 с нея и с картите проблем не съм имал. Изтрих старата българска карта, защото устройството не вижда гръцката и може би работи само с една карта и пак проблема е същия. Да не е проблема в киигъна, който ползвам. Помогнете!!!!

    Коментар


    • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

      Името на файла какво е? Пусни един скриншот от директорията. Иначе започваме да гадаем още няколко страници!

      Коментар


      • От: Нова карта на Гърция 2010 г.

        Първоначално публикуван от packoar Преглед на мнение
        На 1.95 показва ли магистралата от Аликсандрополи до Солун без прекъсване?
        Да, показва . На Гармин CN Europe 2011 няма новата отсечка от Солун към Серес.
        Така, че когато се излиза от Солун - по-добре е да си с Greece Auto Drive 1.95.
        Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

        Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

        Коментар


        • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

          Колеги има ли някой с гармин нуви 205. Пробвах и с друга карта - не става. Връщам българската и всичко е ок. Трябва ми карта за гърция с рутиране до сряда вечер. Не знам какъв е проблема.

          Коментар


          • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

            Преди две седмици ходих до Атон, и се улових, че предпочитам Гарминската ЕУ 2011 и си я ползвах само нея - прекара ме през Прекрасни пътчета в планините където по завойте си виждах задният номер, но беше ОК.
            Така че за мен само Европеиската карта!

            Коментар


            • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

              Оправих се колеги оставих файла само с име gmapsupp.img и вс. е ок. Благодаря за картата дано е подробна.

              Коментар


              • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                Първоначално публикуван от mirovas Преглед на мнение
                Колеги има ли някой с гармин нуви 205. Пробвах и с друга карта - не става. Връщам българската и всичко е ок. Трябва ми карта за гърция с рутиране до сряда вечер. Не знам какъв е проблема.
                Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                Името на файла какво е? Пусни един скриншот от директорията. Иначе започваме да гадаем още няколко страници!
                Помогни ни, за да ти помогнем.
                ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                LZ1YBB

                Коментар


                • От: До: Auto Drive Hellas 1.85 / 23.10.2009

                  Няколоко дни съм в Атина и пътувам насам натам из града. Прави ми впечатление, че има сериозен проблем с 1.95. Не са въведени съвсем коректно посоките на улиците и в много от по-малките улици те вкара от обратната страна. В същото време европейската карта е много по прецизна. Нямам за цел да коментирам коя е по-добра, просто споделям опит за Атина, а в града малки еднопосочни улици колкото щеш.

                  Местните ползват други карти на някакви измислени GPSи и там такива проблеми няма, да не говорим, че измислените GPSи рутират по много по-бързи маршрути в сравнение с гарминските.
                  Garmin nuvi 765

                  Коментар


                  • От: До: Auto Drive Hellas 1.85 / 23.10.2009

                    Първоначално публикуван от vtolev Преглед на мнение
                    Няколоко дни съм в Атина и пътувам насам натам из града. Прави ми впечатление, че има сериозен проблем с 1.95. Не са въведени съвсем коректно посоките на улиците и в много от по-малките улици те вкара от обратната страна. В същото време европейската карта е много по прецизна. Нямам за цел да коментирам коя е по-добра, просто споделям опит за Атина, а в града малки еднопосочни улици колкото щеш.

                    Местните ползват други карти на някакви измислени GPSи и там такива проблеми няма, да не говорим, че измислените GPSи рутират по много по-бързи маршрути в сравнение с гарминските.
                    А какви са картите/програмите на местните? IGO?
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • От: До: Auto Drive Hellas 1.85 / 23.10.2009

                      Сложен въпрос. Знам ли ги какви са. Всички карти са само на гръцки. От машинките познавам единствено Mio.

                      Това, което ме учуди, е че 1.95 е много сбъркана с еднопосочните улици. На някои места, за да влезеш от другата страна се обикаля 2-3 километра и GPS-а само те обърква. На Европейската карта съм забелязал 1-2 грешки от този тип. А рутирането направо ме уби. Примерно от центъра до Маруси техните GPS-и рутират по главните улици и стигаш за 20-30 минути. Garmin-а ме рутира уж по-напряко/бързо през някакви квартали и стигам за повече от час. Пробвах по-къс, по-бърз маршрут - все тая. Гадно!
                      Garmin nuvi 765

                      Коментар


                      • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                        http://www.navimania.gr/forumdisplay.php?f=9

                        Коментар


                        • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                          значи е истина, че дестинатор имат най-добрата карта за Гърция?
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                            Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                            значи е истина, че дестинатор имат най-добрата карта за Гърция?
                            Хайде светнете и нас де. Този линк е към някакъв гръцки форум...
                            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                            Коментар


                            • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                              Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                              Хайде светнете и нас де. Този линк е към някакъв гръцки форум...
                              от много време се носи слух по форумите, че най-добрата карта за Гърция е на Destinator. Понеже рядко се ползва в България и гръцките форуми не са толкова популярни у нас, този "слух" не е потвърден на 100%. Линка е към форум където се обсъжда Destinator и картата за него. Milstan явно иска да каже , че най-използвани и добри за Гърция са тези уреди и карта. Destinator за мен е пълна мъгла, не знам има ли версия за win CE , примерно, но който иска по-добра карта за Атина може да се замисли по въпроса.
                              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                              Коментар


                              • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                                Като стана дума за Дестинатор, се загледах по-подробно за този софтуер. Със сигурност мога да кажа, че повечето от Атинските таксита използват именно него. Виждал съм го качен и на PDA устройства с Wondows CE и на специализирани GPS устройства. Даже виждах и един GPS - MLS Destinator или нещо подобно. Тази карта имах предвид, като казах, че е много по-добра от гарминската. Така че, ако става дума за Атина, не само не е слух ами си е живата истина. Може да е така и за цяла Гърция, но нямам преки наблюдения.
                                Garmin nuvi 765

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X