Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

    През юни и септември , карах из Гърция (включително Крит и Санторини) и ADH1,8 ми скъса нервите. През цялото време си ползвах Ситинавигатор 2009 - от тогава неща и да чуя за ADH ! За мен Сити-то е мноого по-добро
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

      Колеги, коя е последната версия на ADH, която не е във формат NT и къде може да се намери?
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

        Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
        Колеги, коя е последната версия на ADH, която не е във формат NT и къде може да се намери?
        Мисля, че е ADH1.30 - съдя само по размера на файла- 53МБ. След нея 1.40 е вече само 30 МБ. Може да се намери все още
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

          Имам и 1.60, която не е NT, но се надявах някой да ми посочи по-нова...
          Например поляците в последната си версия на GPMapa (2009.3) имат и двете версии. Какво пречи и другите да го правят. Все пак доста народ има GPS-и , които не работят с този формат. Какво, да ги изхвърлим ли?
          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

          Коментар


          • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

            Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
            Имам и 1.60, която не е NT, но се надявах някой да ми посочи по-нова...
            Например поляците в последната си версия на GPMapa (2009.3) имат и двете версии. Какво пречи и другите да го правят. Все пак доста народ има GPS-и , които не работят с този формат. Какво, да ги изхвърлим ли?
            За съжаление това, което аз имам като следваща версия е NT.
            Mapset: Greece v 1.70 (Latin NT) Skordilis-Geodata
            Не мисля, че са го правили в двата формата - поне на мен не ми е попадало.
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

              лятото бях до Халкидики и ползвах ауто драйв хелас 1.80, картата има грешки и неточност, като най-фрапиращите са: караш си по шосето и изведнъж, посред нищото, навигацията ти казва да завиен наляво, съответно път на ляво няма. продължаваш да се движиш, след малко преизчислява, опитва се да те върне на некъде и като разбере, че продължаваш намира пътя. това ми се случи на 3 или 4 пъти на определени отсечки в Касандра, на едното място минах и 2ри път за да видя дали ще се случи същото и се повтори.
              по въпроса за ползване на европейската карта - да, тя сигурно няма да дава такива проблеми, но ауто драйв хелас определено има повече неща. аз конкретно търсих обекти, които в европейския сити навигатор ги нямаше.
              нямам наблюдения за анаваси навигатора... не знам тя каке спрямо ауто драйв хелас.

              Коментар


              • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                eee, това се получава и на места с лош сигнал от сателита едва ли е картата. В Родопите ОФБГ 4,90 ме хвърли от стената на Голям Беглик , но като чукнах на точност и 78 метра. Казам го защото ADH - 1.7 май месец на Тасос беше перфектна докато CN 2010.10 се дънеше /само за Тасос/, иначе беше ОК никаква грешка никъде от КПП-то до ферибота, даже мацката вика "след 50 метра се качете на ферибот". Та мисълта ми е, че може да не е от картата

                Коментар


                • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                  ADHellas е много по-пълна от 2010.20, но лично аз съм констатирал на няколко места (мисля, че беше в 1.7), където например магистралата се прекъсва (разминава). Ако помниш точно местата със странно поведение, разледай ги с MapSource в максимално едър мащаб. Вероятно това е причината. Защо така ли? Предполагам, че са бързали при сглобяването на отделните части от картата и не са ги напаснали достатъчно.
                  Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                  Коментар


                  • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                    Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                    ADHellas е много по-пълна от 2010.20, но лично аз съм констатирал на няколко места (мисля, че беше в 1.7), където например магистралата се прекъсва (разминава). Ако помниш точно местата със странно поведение, разледай ги с MapSource в максимално едър мащаб. Вероятно това е причината. Защо така ли? Предполагам, че са бързали при сглобяването на отделните части от картата и не са ги напаснали достатъчно.
                    Възможно е и да не се видят. На по-предната версия на картата на Румъния в един участък упорито ме прекарваше през странни пътища, вместо по правия "царски" път. При максимално приближаване и детайлност както в Мапсорс, така и на апарата нищо нередно не се виждаше.

                    Коментар


                    • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                      Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
                      Възможно е и да не се видят. На по-предната версия на картата на Румъния в един участък упорито ме прекарваше през странни пътища, вместо по правия "царски" път. При максимално приближаване и детайлност както в Мапсорс, така и на апарата нищо нередно не се виждаше.
                      Ако маршрутът ти е бил от Русе през Букурещ на север към Украйна, и аз съм се натъквал. Но в последствие видях, че на едно място трасето на царския път бе прекъснато. Съвсем за малко, но достатъчно. Трябваше маскимален zoom, за да се види. Какво да се прави, все пак тези карти се правят от по-големи от нас, но въпреки всичко ентусиасти. Добре, че ги има. А ние, с каквото можем, трябва да им помагаме.
                      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                      Коментар


                      • До: Auto Drive Hellas 1.85 / 23.10.2009

                        Нищо не мога да сваля от тези адреси, които сте дали.зкарва ми код за достъп, които не се вижда или не се чува. Да го въведа и да тегля?_Ама как да стане....?

                        На първо време, започни да пишеш нормално, че нищо не ти се разбира !

                        Последно редактирано от Pacific; 28-11-09, 16:56. Причина: Правопис

                        Коментар


                        • До: Auto Drive Hellas 1.85 / 23.10.2009

                          пробвай да го изтеглиш от тук:
                          http://vwclub-bg.org/~handycam/
                          LZ1IHM

                          Коментар


                          • До: Auto Drive Hellas 1.85 / 23.10.2009

                            Ето ти един, който е безпогрешен:
                            Всъщност съвпада с този на simtanta. Използвай Free, a не premium.
                            Последно редактирано от tabak; 29-11-09, 02:33.

                            Коментар


                            • До: Auto Drive Hellas 1.85 / 23.10.2009

                              защо не си теглите от официалния сайт: http://www2.eranet.gr/Auto_Drive_Hellas_v1.85_en.exe

                              Коментар


                              • До: Auto Drive Hellas 1.85 / 23.10.2009

                                Първоначално публикуван от jorisko Преглед на мнение
                                защо не си теглите от официалния сайт: http://www2.eranet.gr/Auto_Drive_Hellas_v1.85_en.exe
                                щото jorisko, много хора не могат да се оправят с този exe файл, за да достигнат до img файла. за това хора търсете img файла, за да няма после молби за помощ
                                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X