Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

    Еуементарно - не се инсталирГа, а се екстратУва картата, не че след това работи.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

      Първоначално публикуван от kles Преглед на мнение
      http://www.gpspower.net/software-too...psource-2.html

      Почети тук да видиш за проблемите.
      Да, този проблем съществува, това го бях забравил. Конкретно при мен направената с Gmaptool инсталация за Мапсорс не се визуализира ВЪОБЩЕ при мащаб над 100 км. Ако е в режим Map отделните съставни части на картата се виждат. но понякога те са взаимно застъпващи се правоъгълници и кашата е голяма. И още нещо - в режим на маркиране на отделните съставни части често Мапсорса се разпада. Да, наистина това са досадни неща. Аз си мислех, че са от версията на Мапсорса, която при мен е 6.16.3 пачната., но след последните информации, които получих съм склонен да мисля, че са от упражнението с оригиналното img. Въпреки несгодите, според моя опит сглобките, получени по този начин рутират коректно и както писах в предния пост, мен лично това ме устройва тъй като аз винаги си набелязвам предварително местата, които ще посетя, както и тези, които евентуално ще посетя ако остане време и поставям на тези места Waypoints, които вкарвам във Favorites за съответното пътешествие. По този начин после търся само във фаворитите и никакви адреси и прочее не ми трябват. Този метод има още две предимства :
      - проверявам дали наистина желаните места са там, където картата указва (последното не винаги е така) и ако не е така ги поставям на реалното местоположение.
      - Waypoints поставям на най-близия път, защото понякога те са в нищото и могат да шашнат уреда. Пример : много от планинските манастири са на места, където няма път и за да не шашкам рутирането в уреда задавам най-близката точка, която е на път и като стихна до нея преценям докъде да карам след това.
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
        Еуементарно - не се инсталирГа, а се екстратУва картата, не че след това работи.
        Тъй като дори не съм Чирак в тази област ще се опитам да обясня, а майстори и калфи да не ме хокат :-),моля, тяхното величие е неоспоримо. Свалям картата от линка,излиза ми EXE file, кликвам 2 пъти връз,излиза прозорче на което пише искам ли да я запиша на диска,отговор да,нещата си продължават както обикновено с 2-ри диалогов прозорец, но всичкото маймун от джунглата е нахакан вътре с кирилицо подобна каша...... Ползвам мапсорс и така съм си свалил няколко карти,които работят перфектно,качил съм ги на уреда дори съм компилирал/joined няколко за експеримент с Мапсорс-качени успешно на уреда. Може би някаква настройка на браузъра, знам ли? Не, не знам-за това питам.
        ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

        Коментар


        • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

          Екзето не се стартира, а се разархивира с униекстракт в директория, която да е само за картата. В директория Main има файл gmapprom.img Този файл ти е картата. Ако искаш я ползваш, отключваш файла за твоето устройство, копираш го където трябва и това е.
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

            Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
            Екзето не се стартира, а се разархивира с униекстракт в директория, която да е само за картата. В директория Main има файл gmapprom.img Този файл ти е картата. Ако искаш я ползваш, отключваш файла за твоето устройство, копираш го където трябва и това е.
            Нещо отключвателя не я отключва, дава съобщение , че е ОК, но после Гармина казва , че не може да отключи картата, другата (ANADIGIT) си тръгва безгрижно.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

              Кой отключвател ползваш и на кое устройство го слагаш?
              Nothing comes from nothing...

              Коментар


              • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                Garmin Unlocker Alternative 5.52 - (24.08.2010)
                На Стрийт пилот под андроид.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                  Тоя е много стар. Имаш ЛС.
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                    Благодаря, ще пробвам веднага.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                      Екзето не се стартира, а се разархивира с униекстракт в директория, която да е само за картата. В директория Main има файл gmapprom.img Този файл ти е картата. Ако искаш я ползваш, отключваш файла за твоето устройство, копираш го където трябва и това е.
                      Благодаря за поясненията; помислих си, че имайки EXE разширение ще мине директно както другите в мапсорс, но явно алгоритъма е друг. Ще пробвам.
                      ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

                      Коментар


                      • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                        При ADHellas тоя пиниз с униекстракт е открай време...

                        Но, интересно, че тоя имг от последната версия, нещо ми се опъна, при разглобяването му за Мапсорс.
                        излезе само един img файл, не щя да се генерира mapset00 файла..

                        Кой го знае какво е, нямах време да ровя повече.

                        Коментар


                        • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                          При мен всичко мина нормално като друг път. Частите са си отново 9, същите като на предните версии, само дето обема е малко по-голям. Като всяка следваща версия.
                          Аз, обаче нямам файл mapset00, имам mapset.img. Вероятно става дума за същото.
                          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                          Коментар


                          • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                            Странно - със cgpsmapper трябва да се компилира mapset00.mp
                            утре ще си поиграя отново.

                            Коментар


                            • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                              Аз я разпадам с Gamptool, но той също минава през cGPSmapper. Ето съдържанието на директорията, където съм разпаднал AD Hellas.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ADH 330.jpg
Прегледи:1
Размер:75.3 КБ
ID:5597663
                              Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                              Коментар


                              • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                                все пак имаш mapset.mp - защо не е mapset00.mp - не знам..
                                Абе май има нещо странно в тая карта..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X