Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

    Изтеглих си ехе файла, екстрактнах го с UNIEXTRACT, но какво да кача на моето Nuvi от всичките файлове в папките и откъде да изтегля другите файлове, за да се вижда картата, че някои от линковете на предната страница вече не са активни.

    Коментар


    • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

      В папката Main има файл GMAPPROM.img , това е картата. Трябва и да се отключи. Ако имаш вече такъв файл , трябва новия да се преименува , защото ще заместиш ( изтриеш) някоя карта в уреда. Имената могат да бъдат GMAPSUPP , GMAPPROM и GMAPPROM1 във вътрешната памет.
      За новите уреди с четирицифрени модификации ( 1ХХХ , 2ХХХ, 3ХХХ) се прави папка MAP ( ако няма ) и в нея файла може да е с всякакво произволно име.

      Коментар


      • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

        моето Нюви е старо 660, имам карта на Гърция и като качах новия файл го преименувах на gmaprom2 - това име ок ли е. Обаче не се показва на менюто. Как се отключва? Трябват ли ми други файлове, освен този? Утре тръгвам, затова моля дай ми указания

        Коментар


        • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

          Ето го направо отключен:
          http://dox.bg/files/dw?a=b0a475f82e
          Имената може да са само три - GMAPSUPP , GMAPPROM , GMAPPROM1 .

          Коментар


          • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

            Стана, благодаря ти, както предния път и сега много ми помогна.
            Със същото име се оказа предната версия на AutoDrive Hellas.
            Този път си записах указанията, така че се надявам вече да се справя сама другия път.
            Изглежда подробна, ще видим - като се върна ще пиша впечатления.

            Коментар


            • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

              Извинявам се, но нещо не ми се отваря картата на Гърция от линка горе. Ако правилно разбирам е отключена но не се вижда на моя Гармин нуви 310.
              Слагам имидж файла в папка Гармин на картата с памет където е инсталирана картата на българия с unl. файла. Дали правя нещата като хората ?

              Коментар


              • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                Първоначално публикуван от gomez Преглед на мнение
                Извинявам се, но нещо не ми се отваря картата на Гърция от линка горе. Ако правилно разбирам е отключена но не се вижда на моя Гармин нуви 310.
                Слагам имидж файла в папка Гармин на картата с памет където е инсталирана картата на българия с unl. файла. Дали правя нещата като хората ?
                На картата памет не става, защото там имаш вече една карта с име gmapsupp.img. Измести я в паметта на апарата, ако имаш място и я кръсти с едно от имената дадени от Milstan. unl файл в случая не ти трябва.
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                  Мерси стана

                  Коментар


                  • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                    Трябва ми възможно най-подробната карта на остров КРИТ. Не за Тасос, обърках се.
                    Последно редактирано от gomez; 08-05-12, 20:07.

                    Коментар


                    • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                      Тасос в CityNavigatorEurope е сравнително подробна. Има ги и някои черни пътчета. Не съм проверявал Anavasi как е , но CityNavigator ми беше достатъчна на Тасос.

                      Коментар


                      • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                        За Крит ми трябва не за Тасос, обърках се извинете ме.

                        Коментар


                        • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                          Пак там , CityNavigator.

                          П.П. Сега погледнах и AutoDriveHelas , и тя е доста добра , че май даже по-додробна. Слагай и двете.
                          Последно редактирано от milstan; 08-05-12, 20:28.

                          Коментар


                          • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                            Търся АДХ 2.30 на гръцки.
                            Благодаря!

                            Коментар


                            • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                              Колега, на сайта им я има на гръцки и английски. Можеш да си я дръпнеш от там и после знаеш каво да направиш.

                              Коментар


                              • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                                Благодаря!
                                Оправих се със сайта, голям зар докато я намеря, нали мога да четем само на български.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X