Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

    Благодаря chavdarlk, но на мен ми трябва за Мапсорс, при това с всичките и възможности. Затова искам да я инсталирам, за ползването и в устройство нямам проблеми.
    Спортен магазин Sunny eXtreme - https://sunnyx3m.com

    Коментар


    • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

      За съжаление, пълноценна версия за MapSource никога не се е появявала по широкия нет...
      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

      Коментар


      • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

        Първоначално публикуван от chipset Преглед на мнение
        Благодаря chavdarlk, но на мен ми трябва за Мапсорс, при това с всичките и възможности. Затова искам да я инсталирам, за ползването и в устройство нямам проблеми.
        колега, не си мисли, че като свалиш картата от гръцкия сайт и тя е "exe" ще можеш да я инсталираш в мапсорс. това "exe" инсталира един img файл на устройството ти. вариант за мапсорс , офицялен, няма. ако искаш да разгледаш картата и да ползваш рутирането(без търсене) ползвай линка , който съм дал по-горе
        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

        Коментар


        • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

          Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
          новия ъпдейт на картата на Гърция. пускам го в нова тема, за да не пропуснат някои колеги последната версия.

          http://rapidshare.com/files/26193989...s_v1.80_en.exe

          или

          http://www.zshare.net/download/6344779620dd63b1/

          също от офицчлния сайт:
          http://www.autodrivehellas.gr/html/adh_dl_en.html



          1. AutoDrive Hellas 1.70 (en) MAPID 821
          2. Greek Anavasi 4.12 NO MAPID
          3. Bluechart Atlantic 2008 MAPID 295

          Code:
          http://d01.megashares.com/?d01=b89e9df

          допълнително - Гръцка карта 3 в 1:
          zdravei kolega,iskam da te pomolq za edna golqma usluga.poneje sam mn zle sas smakvane i instalirvane a ot skoro imam nuvi 765T koeto e sas vgradeni karti na evropa i na BG .jiveq v GREECE na Thassos i tuk mi pokazva samo edin glaven pat.6te moje6 li da mi pomogne6 da instaliram Auto drive Hellas 1.80.6te sam ti mn mn blagodaren,a kogato doide6 nasam i 6te po4erpq.po6tata mi e milko_minev@abv.bg.blagodarq ti predvaritelno

          Коментар


          • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

            Колега, мога да ти помогна с Auto Drive Hellas. Два пъти до Халкида на остров Evvoias без никакви грешки и проблеми.

            Изтегляш екзето, инсталираш го, не би трябвало да имаш проблеми. След това ако не е готов .img файл, ще са ти няколко такива с различни области от гърция. Можеш да си изтеглиш програмката GMapTool и да ги обединиш посредством Join функцията. Трябва да си осигуриш и отключване на картата, което е обяснено в тази тема:
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...33&postcount=2
            Даже е засегната част от употребата на GmapTool.

            След като свършиш тази работа, ще трябва да метнеш на устройството готовия файл с някое от съвместимите имена. Ако имаш (micro)SD карта и на нея става. Пиши ако имаш проблеми .

            Коментар


            • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

              Колега,моля за помощ,не разбирам много,но си копирах имг файла на Auto Drive HEllas 1.80 в SD картата и изтеглих Гармин кейгена и като му напиша на FID:821 генерирам код който го записвам в UNL файл,но като пусна ГАрмина и ми иска регистрационен код,който се състои от 8 символа,а този който ми генерира кейгена е 25 символен

              Коментар


              • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

                Колега моля за помощ,правя всичко което е написано с гармин кейген и генерирам код който го записвам като UNL файл,но като вкарам в картата,но като пусна гармина ми иска код,който е 8 цифрен,а този от кейгена е 25 символен.Моля за помощ,утре пътувам за Гърция

                Коментар


                • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

                  Е жалко, че не си имал много време, под "утре" разбирам, че вече си на път . Не знам какъв е този код, не съм имал такива проблеми. Но ако желаеш, все пак ако покажеш скрийншот, мога да помогна.

                  Коментар


                  • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

                    Картата е много добра, вчера се върнах от Гърция, и съм много доволен от нея.Нямам забележки!!!

                    Коментар


                    • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

                      Абсолютно се присъединявам към мнението на колегата.Пътувах до Халкидики и по точно Ситоня.Абсолютно никакъв проблем.Навигира си много точно.След 5 - дневен престой в Вурвуру поехме към о. Корфу и отново нямам забележки за картата.Само два пъти се опита да ме свали от магистралата, но животинчето няма вина, че гърците строят магистрали и пътища като обезумели и не са още отразени новите отсечки в картата.На о. Корфу перфектно се справи с пътната мрежа на острова.Доволен съм и благодарен на форума за точните и коректни описания на картите и начина на тяхното "монтиране" в устройството.С четене успях без проблемно да си кача и отключа картите.Благодаря Ви момчета, безаварийно пътуване и успехи.

                      Коментар


                      • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

                        Въпрос е обаче, че City Navigator 2010 пише, че е с пълно покритие на Гърция.

                        Интересно е, дали някой е пробвал да кара с него в Гърция.

                        Коментар


                        • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

                          Края на Май направих едноседмична обиколка из Гърция по маршрут Свиленград-Александруполи-Кавала-Халкидики-Атина-Лариса-Метеора-Солун-Свиленград. АутоДрайв 1.80 не беше излязал още - имах 1.60, 1.70 и Сити Навигатор-а. Честно казано не видях голяма разлика между 1.60 и 1.70, освен че в 1.70 имаше значително по-малко POI. Аз лично се ориентирах много по-добре по Сити Навигатор-а и още от първи ден превключих на него и така до края. Единствено в градовете ползвах (предимно като пешеходец) Ауто Драйв 1.60 за POI (значително повече са). Единствено между Солун и Кавала имаше участък от магистралата, което беше чисто ново и го нямаше и на трите карти. Не съм проверял на 1.80 дали е отразено.

                          Коментар


                          • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

                            Първоначално публикуван от penkomitev Преглед на мнение
                            Въпрос е обаче, че City Navigator 2010 пише, че е с пълно покритие на Гърция.

                            Интересно е, дали някой е пробвал да кара с него в Гърция.
                            Зависи от ситуацията. ПОнякога Ситито е по-добра, но като цяло - все още не е напълно пипната. Там са наблъскани една камара неасфалтирани пътчета и понякога дава безумни информации. Например - "след 200 метра завий надясно", а то наляво никой, направо - само едно черно пътче, което и камъни по него няма... :-)). А основният път си е асфалтиран и няма защо да се съобщава каквото и да е..
                            Но пък от друга страна - като зададеш най-краткия път - Ситито се държи по-добре от Аутодрайва. Наистина те прекарва през най-кратките (и то асфалтирани) пътища. За разлика от Аутодрайв, която в по-новите си версии е сложила на доста по-заден план военно-стратегически (но прекрасни) пътища и все се мъчи да те заведе през по-обиколни маршрути. Жив пример за това е най-кратък маршрут до същото това Вурвуру, за което се споменава един пост нагоре. Наистина краткия (и много красив) път е на Ситито. Но като цяло - все още за момента е за предпочитане Ауто драйв. Най-добрият вариант е да се проверява според ситуацията на място - и едната и другата за конкретен маршрут...

                            Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                            Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                            Коментар


                            • До: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas 1.80

                              Мерси за инфото . Беше ми интересно. Аз два пъти бях в Гърция с 1.70 и ме караше точно както трябва . Това почти изцяло е магистрала с малък участък без, до остров Evvoias, гр. Халкида.

                              Но прекарване през Солун и т.н си беше доста добре . Не се наложи да гледам табелите.

                              Вторият път, на връщане, вместо да караме по обичайния път с баща ми се качихме по остров Евоиас и стигнахме до най-горния му град, откъде хванахме ферибот до отсреща. Оттам по нормалния път, но се отклонихме към Халкидики, за да видим родното село на доста далечни роднини :П). Съответно, в тези затънтени райони, латиницата нещо взе да намалява, тъмно и разчитахме само на Auto drive Hellas-a, но не ни обърка или закара някъде грешно. И да е станало така, както казва Събин "като знаеш пътя до едно място, аз какво ти е навигация. Като не го знаеш, няма как да знаеш, че те е излъгало" . Но общо взето си останахме доволни .

                              Единствено след като слезнахме на Глифа от ферибота, трябваше да се качим на магистралата за Солун. Продължихме по акъла на навигацията и се усетихме, че колите от ферибота нещо ги няма. Продължихме така известно време, 10 км и пътят чисто нов, покрай морето и баща ми вика "това не ми се харесва" и обърнахме. Самият път беше и на много нисък мащаб от картата и нещо ни усъмни. Обърнахме и карахме доста дълго и се озовахме на магистралата. Все пак, като се прибрахме в България и пуснахме Google Earth, се оказа, че наистина там е пътят и е доста по-кратък, ама като ги нямаше колите от ферибота и почти не срещахме коли, а и това, че пътят ту се показваше на GPS, ту го нямаше ни отказа .

                              Поздрави

                              Коментар


                              • До: карта на гърция за гармин

                                Kякой може ли да ми прати подобна карта на Гърция за GARMIN nuvi 750T
                                имейла ми е: hkom@abv.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X