Обява

Свий
Няма добавени обяви.

City Navigator Europe NT 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CN Europe 2009.1 NT

    Благодаря- супер е

    Коментар


    • До: CN Europe 2009.1 NT

      Моля някой да даде линк за *.img файла без да е необходима регистрация.

      Коментар


      • До: CN Europe 2009.1 NT

        Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
        Никъде в нета няма информация , какво е обновено спрямо 2009.00
        ....
        Дръпнах от торент.ру мапсорс версията и замених CN Europe 2009.0 с нея. Направих си труда да прегледам на мапсорса какво е добавено. почти нищо. Има 216 локални карти вместо 215. Добавен е Хихон ,Испания - 8,31 МВ. Това за Гърция ,и по-специално за Керамоти,че било добавено - няма такова нещо...

        Коментар


        • До: CN Europe 2009.1 NT

          Първоначално публикуван от vhpvhp Преглед на мнение
          Дръпнах от торент.ру мапсорс версията и замених CN Europe 2009.0 с нея. Направих си труда да прегледам на мапсорса какво е добавено. почти нищо. Има 216 локални карти вместо 215. Добавен е Хихон ,Испания - 8,31 МВ. Това за Гърция ,и по-специално за Керамоти,че било добавено - няма такова нещо...
          Не знам откъде съдиш, че няма нищо добавено - само погледни картите на Гърция - преди бяха 24,5 МВ, а сега са 34 МВ (малко подобрение ли ти се вижда), според мен даже картата на Гърция вече е по-детайлна от "Auto drive Hellas". Относно Керамоти написах "има вече улици и в по-малки населени места , като Керамоти например" засега без имена но ги има като пътна мрежа - прилагам и две картинки, за да видиш разликата, защото явно не си си направил труда.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: CN Europe 2009.1 NT

            Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
            Съжелявам , явно нещо при качването се е повредило.
            Качих готов *img файл на новата версия.
            milstan,дай някакъв линк за такива като мен,които нямат достъп до спелеото.За готовия имидж файл става въпрос.Благодаря ти предварително.

            Коментар


            • До: CN Europe 2009.1 NT

              Не казах ,че нищо не е добавено. Има микроскопични увеличения на размерите на картите и на Унгария ,Словакия ,Румъния,Сърбия... Но има и намаляне - например на Скопие от 100 KB - намаленно на 99... За Керамоти си прав ,нещо не съм догледал. Извинения. В обобщение ,само исках да внуша ,че промените не си заслужават 3 часа даунлоуд + два часа инсталация за толкова малко отгоре. Специално за Гърция все още бих предпочел Аутодрайв Хелас 1,60 или Анавази.Поздрави.

              Коментар


              • До: CN Europe 2009.1 NT

                И някой ще даде ли нормално линк-че, че този руски форум нещо ме баламосва и не дава да се регистрирам след 12 (поне така разбрах) Хах тея руснаци явно на обяд се одрязват и затова не дава, да не правят глупости

                Коментар


                • До: CN Europe 2009.1 NT

                  Първоначално публикуван от z3f1r40 Преглед на мнение
                  И някой ще даде ли нормално линк-че, че този руски форум нещо ме баламосва и не дава да се регистрирам след 12 (поне така разбрах) Хах тея руснаци явно на обяд се одрязват и затова не дава, да не правят глупости
                  ...... Вярно е. Освен това , и като се регистрираш най-сетне ,внимавай с размера на данлоуда Имат коефициент 0,3 и като паднеш под него /примерно с тоя огромен торент/ -следва "замразяване"... Абе руска си работа. А ето нормален линк http://thepiratebay.org/torrent/4714..._Europe_2009.1

                  Коментар


                  • До: CN Europe 2009.1 NT

                    Жив и здрав Ще почерпя +

                    Коментар


                    • До: CN Europe 2009.1 NT

                      Хах и естествено аз не погледнах какво тегля и това е версията за Мапсорс а на мен той не ми работи (не знам при инсталация ми дава ето тази грешка ). Ако може някой да даде линк към .img файл или ако му е ясно за грешката да подскаже Може и на лично, мерси предварително

                      Коментар


                      • До: CN Europe 2009.1 NT

                        Линк за фаила има в първи пост. ПОзволявам си да да го дам и аз. http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1536826. Ако, не можете да се справите, обадете се.

                        Коментар


                        • До: CN Europe 2009.1 NT

                          Първоначално публикуван от rulin Преглед на мнение
                          Линк за фаила има в първи пост. ПОзволявам си да да го дам и аз. http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1536826. Ако, не можете да се справите, обадете се.
                          Да ако беше прочел малко по горе щеше да разбереш какъв лин търся Както и да е ще ставам рано сутрин да се регна Б..си тъпия руски форум

                          Коментар


                          • До: CN Europe 2009.1 NT

                            Ето и едно активно торентче, в момента тегля от него с 800кб/с
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: CN Europe 2009.1 NT

                              Ето и линк към работещ торент. Вътре има Map Source и img фаил, така че изтеглете което ви хареса
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: CN Europe 2009.1 NT

                                Ето ги новите допълнения във версията:
                                • Пълно покритие на Балтийските държави (Естония, Латвия и Литва)
                                • Подобрение на покритиета на Гърция - 83% (+40%)
                                • Основно подобрение на картите на Хърватска, Чехия, Унгария, Полша и Словакия
                                • Над 8 милиона км пътища в Европа
                                • Въведено е ограничението на скоростта за по-голямата част от Европейските пътища
                                • Включени са 1,2 милиона POI (Интересни обекти), както и над 1 милион градове и села
                                • Включени са над 8,000 къмпинга в Западна Европа
                                Eто ви торент файл, който съдържа версия за мапсорс, а също и готов ИМГ-файл за уреда
                                http://rapidshare.com/files/20110388...1.torrent.html
                                Последно редактирано от ml500; 22-02-09, 11:53.
                                [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X