Обява

Свий
Няма добавени обяви.

City Navigator Europe NT 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • City Navigator Europe NT 2009

    колеги излезе ли вече новата версия ;регистрирал съм се в сайта на Garmin ама нищо нема - някой не знае ли нещо повече

  • #2
    До: City Navigator Europe NT 2009

    поразгледай тук

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=24963&page=26

    Коментар


    • #3
      До: City Navigator Europe NT 2009

      От днес на сайта на Гармин вече официално е пуснат СНЕ2009нт ама за ъпдейт искат пари

      Коментар


      • #4
        До: City Navigator Europe NT 2009

        И моя ГПС е с оригинална карта на Европа 2008 обаче Гармин не пуска ъпдейта на аванта

        Коментар


        • #5
          До: City Navigator Europe NT 2009

          От днес на сайта на Гармин вече официално е пуснат СНЕ2009нт ама за ъпдейт искат пари
          можеш ли да дедеш линк, защото не успях да го намеря
          И моя ГПС е с оригинална карта на Европа 2008 обаче Гармин не пуска ъпдейта на аванта
          Знаеш ли преди време се поинтересувах относно политиката за новите версии на картите при другите компании като TomTom, Igo и т.н. В момента не ми се рови да изваждам цифри и да сравняваме, но все пак нека бъдем реалисти

          Коментар


          • #6
            До: City Navigator Europe NT 2009

            Когато се регистрираш в сайта на Гармин най горе на черната лента в моят гармин , там иска серийния номер на уреда (не ID номера) и ако е бил с оригинално заредена карта на Европа ти дава какви ъпдейти има
            Или на този линк пишеш серийния номер и пак ти показва дали има ъпдейти .НО САМО АКО ГАРМИНА ТИ Е БИЛ КУПЕН С ОРИГИНАЛНА КАРТА ЗАРЕДЕНА В НЕГО
            Моя е Nuvi660 FM и беше с СНЕ2008НТ

            Коментар


            • #7
              До: City Navigator Europe NT 2009

              Някой наясно ли е дали тази версия има опция за камион ( височини на мостове и други подобни ) нещо което до няма в старата версия

              Коментар


              • #8
                До: City Navigator Europe NT 2009

                Първоначално публикуван от stanislavd Преглед на мнение
                Някой наясно ли е дали тази версия има опция за камион ( височини на мостове и други подобни ) нещо което до няма в старата версия
                Не поддържа,опция камион имат само Нюви 3хх и 6хх серия и то не на всякъде.Идеалната навигация за камион е Map&guide ,показва и мостове и забранителни знаци за камиони,вече има версия на основните ЕU езици,както и версии за PC и PDA/PNA.

                Коментар


                • #9
                  До: City Navigator Europe NT 2009

                  Първоначално публикуван от ivobang Преглед на мнение
                  Не поддържа,опция камион имат само Нюви 3хх и 6хх серия и то не на всякъде.Идеалната навигация за камион е Map&guide ,показва и мостове и забранителни знаци за камиони,вече има версия на основните ЕU езици,както и версии за PC и PDA/PNA.
                  Аз съм с нюви 660 но ме интересува дали в самата карта е вкарана необходимата информация за навигация на камион, защото избора на камион от менюто на навигацията не върши никаква работа ако необходимата информация не е вкарана в картата. Та ме интересува някой зане ли дали в новата карта има необходимата информация

                  Коментар


                  • #10
                    До: City Navigator Europe NT 2009

                    Тъй като темата е за CNEU2009NT и реших , че тук може да я обсъждаме. Днес на една Nokia N95 8Gb видях голям зор. По никакъв начин не можах да накарам телефона да търси по българската OFRM. Винаги търсенето по адрес (и не само) ставаше по CNEU2009NT.
                    В менюто картата е изключена (няма отметка) , но ефект никакъв. Има още инсталиран и пакета от съседните ни държави. Общо три файла - GMAPSUPP , GMAPSUP2 , GMAPPROM.
                    Пробвах да им разменям имената , но без ефект. С Gmaptool и промених приоритета на "0" (иначе беше "30" , а на OFRM е "24") , но пак никакъв ефект. Това пак ще го пробвам , че не съм сигурен дали се получило.
                    Пробвах и с различни версии на програмата - 5.00.00 и 4.20.20 , но пак така.
                    Най лошото е , че сложих старата CNEU2008NT и с нея пак така. А с нея на Nuvi нямам проблем.
                    Сега ще пробвам на Nuvi с новата CNEU2009NT как ще е в комплект с другите карти.

                    Коментар


                    • #11
                      До: City Navigator Europe NT 2009

                      Пробвай да преименуваш останалите карти, така че програмата "да не ги вижда", тоест, остави само OFRM с правилно име и пробвай дали така ще иска да търси. Също можеш да пробваш с някой от другите 4 вариянта на OFRM, може твоята версия на картата да не се разбира особено с GMXT
                      [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                      Коментар


                      • #12
                        До: City Navigator Europe NT 2009

                        Това съм забравил да го напиша. Като махна CNEU2009NT всичко си е прекрасно.
                        А и телефона вече го няма. Ще пробвам после и на Nuvi-то.

                        Коментар


                        • #13
                          До: City Navigator Europe NT 2009

                          Току що разчовърках един Самсунг Омния. На него има качени Геотрейд-латиница и СН Европа 2009 НТ и не мога да го хвана, по коя карта търси, оставил съм чавка само на българската карта. Всичко което му задам го намира. Пуснах му даже и търсачка по № на блок с надеждата , че на Сити Навигатора "май" ги няма отразени и пак го намира
                          Имам чувството , че търси по всички възможни карти , които са монтирани на уреда, независимо дали са активни или не....

                          На нувито си търси по бг-картата, не е по Сити Навигатора.
                          Има качени Сити навигатор 2009 НТ и геотрейд-кирилица.Оставена е активна само бг-картата. Като пусна търсачката на обект , изписан на кирилица и го намира веднага, ако пусна същото да се търси на латиница и не го намира
                          Последно редактирано от ml500; 18-10-08, 17:07.
                          [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                          Коментар


                          • #14
                            До: City Navigator Europe NT 2009

                            Да , GMXT май по принцип си търси по всички инсталирани карти, независимо че са изключени , но изчислява само по включената в менюто. Или ако всички са включени изчислява по картата с по-голям приоритет. Обаче при мен нещо "принципът" не сработи.
                            Пробвай Yambol , ул. Bogomil дали ще я намери. При мен даже Yambol не можа да намери.

                            Коментар


                            • #15
                              До: City Navigator Europe NT 2009

                              Както и да ги търся , ги намира веднага. Омнията е с уин-мобиле 6,1 и ако ти пратя версията на ГМХТ, няма да ти свърши работа, тъй като твоята нокия е със Симбиян.
                              На твое място, ще пробвам с други версии на ГМХТ, по-нови или по-стари...мисля че проблема ще изчезне
                              Последно редактирано от ml500; 18-10-08, 19:56.
                              [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X