Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nuvi® 3490LT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: nuvi® 3490LT

    На SD картата трябва да имаш папка Map - там ти отива картата + 3Дто+файловете за отключването им. Не е задължително да е в Garmin. Може да е в root.
    Пак на SD картата трябва да имаш и папка Garmin. В нея си правиш подпапка JCV и съответно там ти отива този файл.
    Работи без грешка.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • От: nuvi® 3490LT

      Така и съм направил. Мислех си, че след като ме пита дали да не ползва СД-то, автоматично ще си направи необходимите папки, а то само една Гармин и наблъска всичко там.
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • От: nuvi® 3490LT

        Заминавам за Щатите.Мога ли там да ползвам моето NUVI 3490 LMT с карти за Северна Америка и трафик ресивера,който имам дали ще ми върши работа и там ? Или може би е по-добре да го продам и там да си взема друга навигация с доживотно обновявани и трафик ?

        Коментар


        • От: nuvi® 3490LT

          Като навигация - няма проблем да го ползваш. Като трафик ресивер - едва ли има инсталирани аонаменти за трафик провайдърите в САЩ.
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • От: nuvi® 3490LT

            Здравейте , някой да има проблем като моя , а именно :
            В София , предимно по околовръстното и и периферните квартали квартали , постоянен рестарт . Отначало ми се случваше около летището ( само в него район имах ходене) , но последните няколко пъти , обикалях и в другия край на София и пак същото , изключвам трафика , ама ефект никакъв , постояненрестарт , през 10-на секунди , когато вляза към центъра , се стабилизира .
            Следващия път , ще се постарая да направя точни наблюдения , къде точно се случват рестартите, ако някой знае друг начин да реазбера това , без да пътувам до София ; нещо , като да се извади инфото от уреда.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: nuvi® 3490LT

              С коя карта караш, когато уредът се рестартира?
              Аз имам подобен проблем с OFRM на моето nuvi 3590. С европейската карта нямам никакъв проблем.

              Коментар


              • От: nuvi® 3490LT

                И за имах същия проблем с Q1 сити на уред 2455, на влизане с София преди отбивката за летището уреда направо си изгасва. Първият път си викам, сигурно е изгубило захранване и не съм го видял кога е загаснал, но при следващите ми пътувания пак си гасне все на едно и също място, не се рестартира, гасне и си стои.Навигацията е с най-новия софт, има и трафик за Бг, но само там ми го прави тоя номер.

                Коментар


                • От: nuvi® 3490LT

                  Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                  С коя карта караш, когато уредът се рестартира?
                  Аз имам подобен проблем с OFRM на моето nuvi 3590. С европейската карта нямам никакъв проблем.
                  Ами активни са ми и двете карти и ОФРМ и европейската .Следващия път ще пробвам да изключа ОФРМ-то
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: nuvi® 3490LT

                    Здравейте, не са ми активни и на мен MP3 video player, правя като това което е обяснено в другата тема, копирам и всички файлове за отключване и папки правя, но няма резултат, гармина е 3490 ъпдейтнат до последна версия, някви идеи моля?
                    Мнение на damyanitch

                    Здравейте! Отворете тази папка намерете файловете с който се активират аудио и видео плеъра,копирайте ги в папка Garmin направете си папки Music;Video на SD карта или в навигатора.Трябва да си ъпдейтнете управляващия софтуер до версия 4,8 с "WebUpdater", ако навигатора не се рестартира сам,го направете Вие.В меню Приложения трябва да се появят Видео и аудио плеъри,след това това в папките си копираш МР3 и Видео файлове. ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ!
                    Прикачени файлове


                    Всички тези неща съм ги направил, но не ми се появяват видео и аудио плеъра.

                    Коментар


                    • От: nuvi® 3490LT

                      Открих начина, за който се интересува
                      http://www.gpspower.net/garmin-recei...plication.html

                      Коментар


                      • От: nuvi® 3490LT

                        Здравейте. След качване на gpx точки през BaceCamp след рестарт на Nuvi 3490 LMT зависва на екрана с логото на Гармин и надписа "Зареждане на карти". Как може да се оправи този проблем?

                        П.П. Оправиха се нещата след Хард Ресет на устройството.
                        Последно редактирано от peanba; 08-01-15, 14:12. Причина: Проблема е решен

                        Коментар


                        • От: nuvi® 3490LT

                          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=133087&p=1742601#post1742601
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • От: nuvi® 3490LT

                            Аз отново имам "глобални" проблеми с обновяването на новата европейска (2016.20NtU). Качва си файловете в папка Garmin, аз ги местя в MAP, пробвам и в Garmin\MAP и къде ли не по SD картата, пробвам 3-4 инсталация - ефект никакъв. Някакви идеи?!
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • За да нямаш "глобални" проблеми правиш следното:
                              Слагаш SD карта, за предпочитане да е поне 8 ГБ.
                              На нея си правиш папка Garmin /основна папка/ и там слагаш: gmapprom.img, gmap3D.img, gmapprom.unl, gmapprom.gmа, gmap3D.unl и gmap3D.gma.
                              За да си освободиш още място можеш да си направиш в папка Garmin, папка JCV.
                              В нея слагаш всички *****.jcv файлове, вкл. и тези на ОФРМ и другите карти в папка Мар на устройството, ако имаш такива карти.
                              Тази операция освобождава има няма 4,5 - 5 ГБ място на устройството, където в папка Мар където можеш да си слагаш каквито решиш карти (сухоземни де ).
                              По принцип Express ползва SD картата, за да запише там само gmapprom.img, gmaoprom.unl, gmapprom.gma.
                              Всичко друго се налива в устройството.
                              Кое къде се слага и какви имена и разширения понася всяко устройство го пише във файла GarminDevice.xml.
                              Другото, което заема много място в паметта на устройството са *****.asr файловете. Тях Express-a нещо не ги долюбва и винаги оставя едни asr стари файлове в паметта на устройството. След като се налеят новите можеш да изтриеш старите - не следва да има проблем. Естествено преди това запазваш старите някъде на компютъра, за да ги върнеш, ако изпищи устройството. Нямам около мен такова устройство и карам за тези последните файлове по спомен, за това ти казвам за резервното копие преди да ги изтриеш.
                              Ето и снимка на моята SD карта:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Презентация1.jpg
Прегледи:1
Размер:45.6 КБ
ID:5689141
                              Последно редактирано от ISG; 29-10-15, 00:18.
                              Nothing comes from nothing...

                              Коментар


                              • От: nuvi® 3490LT

                                Супер стана, за пореден път - благодарности. Ще следвам вече тази подредба. Само не разбирам защо работи? Прехвърлянето на JCV и 3D-тата какво отношение има към четенето на карта?! Другите файлове си бяха там и само ги разкарвах насам натам предния път за да стане. С другите (zumo390 и 64s) нямам никакви проблеми.
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X