Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Поздрав на всички колеги! От днес може да намерите новата версия 065 на http://paralax.org/garmin/

    За сега само на кирилица.
    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Голямо благодаря! GPX файла на кирилица и той ли е 065 ? Датата е от вчера , предполагам , че е новия.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
        Голямо благодаря! GPX файла на кирилица и той ли е 065 ? Датата е от вчера , предполагам , че е новия.
        Да. Всичко на кирилица е ново.Снощи го завърших. Днес ще направя и варианта на латиница.
        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Ще може ли някой да пусне всички файлове направо като gpi?
          благодаря!

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
            Ще може ли някой да пусне всички файлове направо като gpi?
            благодаря!
            http://paralax.org/garmin/KIRILICA/p...ednokratno.gpi
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              оказа се при мен проблема, който преди имах, е че се оправи като смених версията на POILoader-а с по-стара(252)

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Две промени - Луковит на излизане от града посока София - тъпото ограничение на скоростта след табелата на града от 40 км./час е променено на 60. Русе - посока Бяла - първото голямо слизане /на времато имаше кръчма на отбивката в дясно, сега пак май има нещо/ е махнато ограничението от 50 км. и е 90 км/час.
                По неведоми пътища до мен достигнаха новини, че плевенската полиция се е сдобила с поне 3 мобилни камери, които снимат от спрели до пътя необозначени коли. Вече се получават и снимки от заснетите колеги. Карайте умната и късмет....
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Колите са две - чисто бели опел астра. Спират край пътя в насрещното платно и снимат.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Увеличете обхвата на 496-Засада-90км/ч Разград-Шумен, в двете посоки (между Каменар и Ушинци).
                    Снимали са ме с превишена скорост през май с мобилна камера... участъкът е хубав, прав и позволява както високи скорости, така и засичане отдалеч.
                    Радар-детекторът не помага, снимат "на пистолет"... преди два дни получих честитка по пощата със специална фото-сесия на автомобила ми на стойност 150 лв.
                    Петър Събев

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                      Две промени - Луковит на излизане от града посока София - тъпото ограничение на скоростта след табелата на града от 40 км./час е променено на 60. Русе - посока Бяла - първото голямо слизане /на времато имаше кръчма на отбивката в дясно, сега пак май има нещо/ е махнато ограничението от 50 км. и е 90 км/час.
                      По неведоми пътища до мен достигнаха новини, че плевенската полиция се е сдобила с поне 3 мобилни камери, които снимат от спрели до пътя необозначени коли. Вече се получават и снимки от заснетите колеги. Карайте умната и късмет....
                      би ли дал координати или номерата на точките?

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от SWave8500 Преглед на мнение
                        Ще направя нов .kml файл, но за да си правите сами новите версии (а и да си добавяте допълнителни точки междувременно) съм написал програмата - макрос за аналога на ексел от безплатния офис пакет OpenOffice.org. Прави се така: сваляте описанието от връзката "EXCEL файл" на paralax.org/garmin; копирате сваления файл "poi speed cams.xls" в някоя папка с кратък път (например "C:\Ndrive"); ако искате резултата да съдържа номера на версията, трябва да преименувате файла, като добавите трите цифри отред (например "065poi speed cams.xls"); отваряте този файл с OpenOffice-Calk програмата за електронни таблици; от менюто "Инструменти" -> "Макроси" -> "Управление на макроси" избирате "OpenOffice.Org Basic"; избирате "Моите макроси" -> "Standard"; ако това е първия ви макрос, избирате "Нов" за да създадете модул, иначе избирате съществуващ (напр. "Module1") и натискате бутона "Редактиране"; поставяте програмния код от текстовия файл на архива, запазвате (меню "Файл" -> "Съхраняване") и затваряте; и най-накрая стартирате "SCamsNDriveCreate" пак от менюто "Инструменти" -> "Макроси". Програмата прави необходимите за импортиране файлове в нова папка "to_NDrive" при ексел списъка (напр. "C:\Ndrive\to_NDrive").
                        Програмата работи на следния принцип: всички засади, означени като тип "2" стават скрити радари; всички останали точки (и спийд-камери "3", и камери на светофари "1") стават стационарни радари.
                        Новата версия 065 е направена за NDrive / bada и е качена (заедно с макроса) на адрес http://www.megaupload.com/?d=5CJVFDKV.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Новата версия 065 е на адрес http://www.megaupload.com/?d=5CJVFDKV (старата 064 е изтрита и долния линк е неактивен).
                          Първоначално публикуван от SWave8500 Преглед на мнение
                          За всички, които ползват NDrive: на адрес http://www.megaupload.com/?d=Q9F4WU7F съм качил архив, позволяващ качване в NDrive v.10 на всички камери и засади от последната версия 064. Архива съдържа и макрос за безплатния OpenOffice.org, с който можете да обработите екселския файл от paralax.org/garmin, така че да си правите сами файловете за импорт при излизане на следваща версия или от ваш собствен екселски файл с корекции и/или добавки (трябва да има същите колони, с данни от 3тия ред нататък). Повече инструкции има в текстовия файл HowTo.txt.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            М дам - по-лесно е с номерата на засадите, ама до сега не се бях пробвал с ексел да отварям gpx - дано съм уцелил точките:
                            Луковит - засадата е №321
                            Русе - Бяла - засадата е 325, но моля някой от колегите да потвърди точката.
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              291 - ограничението е 50 км/ч , в момента е зададено 60 км/ч.
                              LZ1IHM

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                N42 20.330 E25 39.592 - 60 км/ч - камера, но не знам дали е мобилна или статична.
                                Колежката са я снимали, когато е била командировка

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.JPG
Прегледи:1
Размер:38.7 КБ
ID:5289805 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.JPG
Прегледи:1
Размер:76.5 КБ
ID:5289806

                                Честитката пристигна с близо два месеца закъснениние. Номерът се вижда ясно, но не и кой кара. Прави ми впечатление, че КАТ ползват някакви карти, които не са актуализирани в близките 10 години.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X