Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Сега огледайте около 045. Това е табела-радар.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Колега казах ти да ми дадеш точни координати на камерата която е няма в моята база , за да мога да я видя.А ти сам си избирш коя база да използваш.
      Първоначално публикуван от niki_vd_86 Преглед на мнение
      Направих грешка вече поправих точните координати на трафик камерата разликата е около 400м може да има разлика с 20, 30м, но не са 80м от там съм минавал и аз има трафик камера на тези координати които съм посочил провери в google maps. Ако има камера с радар по на горе то трябва да дадеш точни координати и да се вкарат в камери за скорост като нови координати
      Ето какво те питах а ти ми даде координати на маркираната вече камера а не на таблото аз няма да оглеждам целия булевард за да търся табло или друга камера маи ти неси разбрал нещо
      Последно редактирано от niki_vd_86; 02-07-13, 22:50.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
        Сега огледайте около 045. Това е табела-радар.
        Приятел за това ли имаш предвид ? Че и аз вече се обърках.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:намалете скоро&#10.jpg
Прегледи:1
Размер:125.8 КБ
ID:5498551

        Моля някой с права да ми изтрие мненията от 3113 до сега. Мерси.
        Последно редактирано от Наско; 02-07-13, 23:08.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Точно за това става дума.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Така, че от самото начало те разбрах, но явно ти неси чаках и чаках координатите на простото табло а ти говориш за съвсем други неща.
            Последно редактирано от niki_vd_86; 03-07-13, 01:50.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Искрено се извинявам за проведения спор нета ми беше страшно слаб и ми изкарваше част от постовете ви понякога излизаше от сита чак се чудех как успявам да правя публикации и за това се получи недоразумение.
              Последно редактирано от niki_vd_86; 03-07-13, 02:04.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Да се вкара в трафик камери 50км/ч 23.28305,42.706541,ххх,София бул. Царица Йоанна.
                Последно редактирано от niki_vd_86; 03-07-13, 01:30.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                  А има ли мобилни камери , които да не се хващат от радардетектор? Те по принцип са си в комплект с микровълнов радар.
                  Има. 2 снимки през определено време. V=S/t

                  Въпрос относно камерата на Царица Йоанна: Не я ли премахнахме поради факта, че е табела-радар и като такава не е опасна?
                  SpeedCams за iGo, Garmin, sources: http://speedcams.biz.ht

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от hvdragon Преглед на мнение
                    Има. 2 снимки през определено време. V=S/t
                    Ако можеш да ми кажеш и кой модел се води тази мобилна камера , защото аз знам само един модел и той е микровълнов ?

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                      Ако можеш да ми кажеш и кой модел се води тази мобилна камера , защото аз знам само един модел и той е микровълнов ?
                      и аз си мислех, че са само:

                      1.Радар – скоростомер
                      Трафик радар TR4-D
                      Честота на работа – Х band (10.525GHz)

                      2.Мобилна система за видеоконтрол на нарушенията на правилата за движение
                      TFR1 – M
                      Скоростта се измерва с TR-4D, който е неделима част от TFR1-M,

                      3.Мобилна видео – радарна система за наблюдение и регистрация на пътни нарушения
                      RADAR AUTOVISION DIGITAL MPH-BEE ІІІ
                      Честота на работа – Ka

                      4.Стационарна видео – радарна система за наблюдение и регистрация на пътни нарушения
                      SITRAFFIC ERS 400
                      Честота на работа – K band (24.125GHz)

                      5.Радар – скоростомер
                      МУЛТАНОВА 6Г
                      Честота на работа – Ka band (34.360GHz)


                      докато не видях, как пляскат снимки на 0" и 0.8", а радардетектора мълчи. Разбира се кобрата може и да не хваща точно тази честота, но се съмнявам.
                      SpeedCams за iGo, Garmin, sources: http://speedcams.biz.ht

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Лоша работа ако е така , не обичам навигацията да ми говори на "всеки километър" , явно ще карам според правилата.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                          Лоша работа ако е така , не обичам навигацията да ми говори на "всеки километър" , явно ще карам според правилата.
                          Може и да правят врътки с камерите, също е опция. Имам едно наум, докато не се изчисти загадката!?!
                          SpeedCams за iGo, Garmin, sources: http://speedcams.biz.ht

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Тук N43 20.257 E25 38.221 някой знае ли дали има камера? Че аз не я виждам.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Получих 2 въпрос на личен и реших да ги публикувам

                              1 От къде да знам дали това което публикуваш за колегата gadev е реално ? направете сравнение на 2те бази и ще разберете, по принцип всеки прави грешки “ да се греши е човешко“ и аз като колегата също не оставам по на зад.

                              2 С каква цел публикуваш грешките на колегата ? целта ми е да му покажа, че ежедневното обновяване заслужава да му се обърне внимание, нямам за цел да го злепоставя дори ще направя повторен преглед на базата за да му помогна с още няколко точки а и на първия преглед направих сравнение и на 073 и 074. Този път ще погледна само новата база.

                              Колеги аз правя постовете за вас не го правя за пари нито пак някои ме кара да ги правя, все пак всички сме тук за да си помагаме. Базата ме спаси за последните 4 месеца над 20 пъти и см ви благодарен, че пускате координатите, но ако си мислите, че съм с цел за моя изгода то това не е вярно.
                              Последно редактирано от niki_vd_86; 04-07-13, 02:27.

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                База данни колегата gadev проверена Версия 074 грешките от 400м до 1500м в нея са поправени.

                                845 точки липсват 179
                                - премахнати грешки на координати около 45, премахнати са около 30 които не съществуват, реални точки са 815 така, че липсват 209 точки

                                49 камери за скорост , липсват 17 точки
                                - грешки на не точни координати с разлика от 20м до 150м са 12 с показаните по долу координати
                                Точката 683 вече не съществува. Реални са 48 камери, липсват 18

                                112 трафик камери , липсват 24 точки
                                - грешки на не точни координати с разлика от 20м до 300м са около 30 с показаните по долу координати. Да преминат в камери за скорост около 5

                                684 засади, липсват 138 точки
                                - премахнати са около 30, реални са 654 липсват около 168 точки

                                Част от Координатите за поправка:


                                Трафик камери

                                Точката 45 е спорна в новото сравнение на базите е премахната

                                25.692129973322153,43.077359972521663,692-KAMERA Sheremetya; kamera za nablyudenie,,;
                                Точните координати са 25.69125,43.07693,692 –с грешка от около 250м - Координатите на трафик камерата са между 2 стълба на разстояние 15м един от друг, точката е междина.

                                24.141260040923953,43.066499959677458,326-KAMERA Yablanitsa; kamera po noviyat pat Sofiya,Varna,
                                Точните координати са 24.14022,43.06544,326 –с грешка от около 300м



                                Камери за скорост

                                Точка 420 Намира се от другата страна на пътя


                                23.431166661903262,42.709033330902457,082--SP.KAMERA 60km/ch; Sofiya;sp.kamera Botevgradsko
                                точните координати са: 23.42961,42.70911,082 -с грешка от около 150м

                                24.530259976163507,43.040359988808632,418-SP.KAMERA 60km/ch s.Mikre,SPIYD KAMERA 60km/ch; SPIYD KAMER
                                точните координати са: 24.52932,43.04034,418 -Намира се от другата страна на пътя с грешка от 110м,


                                23.802669961005449,42.878169994801283,410-SP.KAMERA 140km/ch m.Hemus,SPIYD KAMERA 90km/ch; SPIYD KAMERA 90km/ch,;
                                точните координати са: 23.80359,42.87915,410 -Намира се от другата страна на пътя с грешка от 140м

                                24.639450022950768,42.198450034484267,510-SP.KAMERA 140km/ch Hepi Sever,Magistrala Trakiya v
                                точните координати са: 24.63767,42.19839,510 -с разлика от 150м
                                Последно редактирано от niki_vd_86; 04-07-13, 04:22.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X