Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Точка 122-засада-60км/ч Бургас/Сарафово не е актоална моля да бъде изтрита.Там ограничението отдавна е 90км/ч.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от apostolw Преглед на мнение
      Точка 122-засада-60км/ч Бургас/Сарафово не е актоална моля да бъде изтрита.Там ограничението отдавна е 90км/ч.
      Мисля че си стои знака 60 км преди отклонението за военната станция. Отдавна не съм виждал там КАТ-засада, но това е друг въпрос
      Последно редактирано от Pacific; 01-11-10, 16:01.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Точка 268, ограничението вече е 50 км/ч, не 60.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          От известно време има една петъчна засада на Боянската детелина в София. От поне 2 месеца, всеки петък след обяд дебнат вътре в детелината, в самия завой, като се слиза от Околовръстния път /при движение от Люлин към Младост/, за да се излезе на бул. България в посока център. Има ограничение 40 при излизането от Околовръстното и влизането в завоя на детелината. И патрулката дебне точно там. Спират така, че отгоре, от Околовръстното не се виждат. Също и при навлизане в отбивката. А когато вече се виждат, то е късно Да предупредя, срещал съм ги и в други дни, не само в петък, но инцидентно. А винаги в петък следобед са там. Завоят е остър, но доста хора се силят, дори изпреварват и вече един-двама пред очите ми налетяха право в капана!
          Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            с42*51.647-И025*28.154...С42*51.806-И025*28.620...С42*52.795-И025*29.957...С42*52.467-И025*30.875...С42*52.627-И025*31.238. Tова са петте точки в Tрявна на Полиция с радар, ограничение 50км, през 2 часа ги сменят и си отписват.
            Последно редактирано от Pacific; 02-11-10, 09:47.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
              Мисля че си стои знака 60 км преди отклонението за военната станция. Отдавна не съм виждал там КАТ-засада, но това е друг въпрос
              Ограничението от 60км. отдавна е премахнато.Преминаването от там е 90км.Точка 122 е излишна.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Говорено е вече, но пак да подхвана старата песен на нов глас...
                Няма ли как да се направят три версии, съответно всяка с кирилица и латиница, тоест следните 6 файла:

                bg speedcams v.060 CYR Beep.gpi - предупреждения на кирилица със звуков сигнал (пиукане за всичко)
                bg speedcams v.60 LAT Beep.gpi - предупреждения на латиница със звуков сигнал (пиукане за всичко)
                bg speedcams v.060 CYR Voice.gpi - предупреждения на кирилица с гласов сигнал (гласов сигнал за всичко: "Полиция 60 км/ч" "Камера 130 км/ч"...)
                bg speedcams v.60 LAT Voice.gpi - предупреждения на латиница с гласов сигнал (гласов сигнал за всичко: "Полиция 60 км/ч" "Камера 130 км/ч"...)
                bg speedcams v.060 CYR Mix.gpi - предупреждения на кирилица с комбиниран сигнал (пиукане за засади, гласов сигнал за камери: "Камера 130 км/ч"...)
                bg speedcams v.60 LAT Mix.gpi - предупреждения на латиница с комбиниран сигнал (пиукане за засади, гласов сигнал за камери: "Камера 130 км/ч"...)

                Мисля, че така всички предпочитания ще бъдат задоволени!
                Петър Събев

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  М'чи то начин има, ама време няма. Гадев и Пасифик само с това трябва да се занимават, което пък означава, че ще им плащаме. Ай с,я си избери сам - к'вот има но безплатно, или кво'т искаш ама с пари.
                  Последно редактирано от maystor; 04-11-10, 16:24. Причина: а
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от BORIME4KA Преглед на мнение
                    Говорено е вече, но пак да подхвана старата песен на нов глас...
                    Няма ли как да се направят три версии, съответно всяка с кирилица и латиница, тоест следните 6 файла:

                    .............................................

                    Мисля, че така всички предпочитания ще бъдат задоволени!
                    И какъв е смисъла ??? Като всеки може спокойно да прочете тук как се работи с POILoader и да си ги направи с бипкане, с глас ако ще и с музичка с определена дължина на файла и то за 2 мин.
                    Нали затова колегата gadev пуска и *.gpx файловете.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Варианта с плащането по ми харесва
                      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от apostolw Преглед на мнение
                        Ограничението от 60км. отдавна е премахнато.Преминаването от там е 90км.Точка 122 е излишна.
                        Съгласен съм, знака е махнат.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Точка 637-Любимец, засада може да бъде премахната, защото бате Бойко резна лентата на магистралата и вече го няма ограничението...

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Колеги, пускам нова версия - 061. Добавени и коригирани точки.

                            на кирилица:
                            v.61 - за точките за засадите ще предупреждава звуково само веднъж.Сп.камерите ще предупреждава многократно ако скоростта ви е по-голяма от ограничението.

                            v.61(1) - компилирано по нормалния до сега начин (по скорост) - предупреждава многократно при засади и сп.камери.

                            по-късно ще пусна и версията на латиница.
                            Прикачени файлове
                            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Благодаря за новата версия.

                              Защо големината на двата файла в последната версия се различава два пъти? Ако разликата е само в настройката за предупрежденията не трябва ли двата файла да са със сходен размер, както беше с v60?


                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от pvn Преглед на мнение
                                Благодаря за новата версия.

                                Защо големината на двата файла в последната версия се различава два пъти? Ако разликата е само в настройката за предупрежденията не трябва ли двата файла да са със сходен размер, както беше с v60?
                                прав си. Грешката е моя при компилирането. Тук слагам поправения файл. Извинявам се. Пообърках се с тези компилации вече.
                                Прикачени файлове
                                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X