Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
    4. Наистина е добре да се направи нещо усреднено от модераторите, но всеки божи ден средния потребител е с променливи желания... В началото цвърчим от радост, че нещо говори и пищи, след това ни писва и го заменяме с нещо кротко, после пък налитаме на нещо трето, та не знам как ще се усреднят желанията на нови и нови потребители. Понеже те всеки ден се множат и всеки нов иска да опита от всичко, докато се спре на по-траен вариант...
    :
    Много вярно, аз затова и предложих анкета - за осредняване. Някой може да иска и вместо Левитан - Азис с "Напипай Го"

    Да вметна и за картонените коли и табелите ( понеже в другия форум има анкета, а и тук беше споменато ) - на мен лично не ми пречи да чувам "дрън - дрън", но компромисът може би е да са с други иконки за да се различават и всеки да си преценя с колко да кара. Оригиналният формат на файла предлазполага към разделяне по вид ( колонка 4, ако не се лъжа )

    Във всички случаи трябва да се оценява труда, който се хвърля, така че на всички работещи по файловете - голямо Благодаря!

    Коментар


    • До: Спид камери

      Няколко часа вече си играя с гласовете на Гармин , обаче за сега не става. Ето каква е работата:
      Намерих тази програмка:
      Код:
      http://tinyurl.com/238t6o
      Тя пръска гласовия файл *.vpm на съставните фрази и ги конвертира до *.wav формат ,а също така може да прави и обратното - да ги събере във *.vpm формат. Показват се 133 фрази , които имена завършват с номер от *_000 до *_133 (*_000 не е фраза , а нещо за опознаване). Фраза с номер *_032 е звуков сигнал - камбанка , който много прилича на предупреждението за радар. Промених го с друг сигнал , но в уреда си остана същата камбанка. Фраза с номер *_065 е съшият звук , но двоен. Променях и него , но пак без ефект. При обратното събиране не може да липсва нито една фраза (пореден номер) - програмата показва грешка за липсващ файл. Някой ако знае къде е скрит този тон да каже , че да не се мъча повече.
      Жената ще ме остави заради тези навигации!

      Коментар


      • До: Спид камери

        Milstan, и аз си поиграх. смених всеки звуков файл, който пискаше,скрибуцаше и т.н. - не стана. явно звукът не идва от тук(странно). и моята жена може да ме изгони - ще се съберем да го полеем
        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

        Коментар


        • До: Спид камери

          Махнах папката Voice и камбанките пак си останаха. Трябваше да се сетя още вчера да не си играя . Остава да е вътре в системата.

          Коментар


          • До: Спид камери

            Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
            Milstan, и аз си поиграх. смених всеки звуков файл, който пискаше,скрибуцаше и т.н. - не стана. явно звукът не идва от тук(странно). и моята жена може да ме изгони - ще се съберем да го полеем
            Забелязвам че не е само моята жена дето мрази навигациите, имало и други като мен
            [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

            Коментар


            • До: Спид камери

              Бих искал да се извиня на всички хора посетили сайта radari.eu
              За голямо съжаление имах проблем с SQL injection и за това някои от вас са имали проблем с това че антивирусната програма е засичала вирус.

              Сега проблема е решен
              Благодаря за разбирането

              Коментар


              • До: Спид камери

                оследния(036) вариант - на кирилица,без звук
                Прикачени файлове
                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                  оследния(036) вариант - на кирилица,без звук
                  За разлика от 035 този ми излезе на маймуница???

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Първоначално публикуван от krasi1606 Преглед на мнение
                    За разлика от 035 този ми излезе на маймуница???
                    не би трябвало ако си използвал моя файл преди. не съм променял нищо. ако си използвал файл на Kihi , значи ти трябва неговия вариант на латиница
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      И при мен не излизат правилно. Виж нещо с кодировките - UTF-8? И на английски интерфейс пак са нечетливи.

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                        не би трябвало ако си използвал моя файл преди. не съм променял нищо. ако си използвал файл на Kihi , значи ти трябва неговия вариант на латиница
                        Преди 36 ползвах 35 от пост 241 и всичко излизаше нормално за разлика от следващия 36.С кирилицата нямам проблеми също-с Nuvi 200 съм.

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                          И при мен не излизат правилно. Виж нещо с кодировките - UTF-8? И на английски интерфейс пак са нечетливи.
                          ok. поствам отново. кодировката беше ок. не знам какво е било. gpx файловете изглеждаха добре в мапсорс. дано този път е без проблем
                          Прикачени файлове
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                            ok. поствам отново. кодировката беше ок. не знам какво е било. gpx файловете изглеждаха добре в мапсорс. дано този път е без проблем
                            Пак маймуница .... с нуви 200 съм

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Пробвай тези:
                              http://rapidshare.com/files/14763431...r_GPX.rar.html
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                има грешка с 163 мисля беше ето точните данни
                                Баня- разклона с Михилци засада 60 км. N 42' 31.757
                                EO 24 '48.951
                                чернозем- м-у Карлово и Пловдив 40 км N42' 22.712
                                EO 24'46.587
                                м-у Труд и Пловдив засада 90 км N 42'12.861
                                EO 24'43.806

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X