Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
    едва днес изпробвах файла на Milstan със синтезирания глас на нуви 250W - не работи гласовото предупреждение. някакви идеи? предполагам,че е от модела на нувито, но нека хора,които са го ползвали файла споделят как работи при тях и на какви платформи.
    Ето при мен как работи -Nuvi710. Качеството на записа е много лошо. Записвано с телефон и конвертация на видеото и аудиото.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Спид камери

      Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
      Колеги, поиграх си с данните ....
      При всяко положение, намирам, че .BMP файловете са ми се получили доста успешни, и предлагам да се заложат в бъдещите версии.
      Наистина са много добри и аз ги замених моментално bmp файловете... Препоръчвам на всички, които си играят с тези радарчета да сложат тези bmp файлчета за лимит на скоростта!!!
      Благодаря ти !!!
      Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

      Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

      Коментар


      • До: Спид камери

        това е добре че проблема е решен но къде и как се слагат тези фаилове.

        Коментар


        • До: Спид камери

          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
          Ето при мен как работи -Nuvi710. Качеството на записа е много лошо. Записвано с телефон и конвертация на видеото и аудиото.
          milstan,възможно ли е гласовото предупреждение да работи само на нувита, които могат да плейват mp3, като твоето 710 , например?
          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

          Коментар


          • До: Спид камери

            Другата база с гласа на Левитан не работи ли? Тя нали е пак с mp3 файл правена?
            Да не би да иска други параметри на мп3?

            Коментар


            • До: Спид камери

              при мен досега глас не е излязъл - мълчи си пущината като ремсист на разпит...

              Нуви200....

              а в режим на симулатор трябва ли да има войс?

              Защото аз пробвам през една точка само, и не ми е много удобно - минавам оттам един път дневно

              Ако има предупреждение и при включен симулатор, то ще е по-лесна анализата на експеримента

              Коментар


              • До: Спид камери

                При мен на филмчето е на симулатор. Край мен също няма точки за проба в движение , но на симулатора си излиза.

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                  Другата база с гласа на Левитан не работи ли? Тя нали е пак с mp3 файл правена?
                  Да не би да иска други параметри на мп3?
                  и Левитан не излиза. май нещата клонят към потвърждение на моите подозрения. моля всеки,който е ползвал файла с гласовото предупреждение да сподели опита си. така по-лесно ще стигнем до отговора
                  последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Да споделя своя опит дотук. При всяка излязла нова версия, която смятам че ме интересува, я слагам в GPS-a (Nuvi 250W). Досега глас не съм чул, нито сирена (т.е. нищо различно от стандартните звуци за предупреждение). Днес ми направи впечатление, че на 2-3 нови места, излезе предупреждение за ограничение от 97 км/ч. Доста от местата са просто ограничения (вярно, че понякога на тях има пост на КАТ), а също така някои са картонени патрулки (но съм виждал на други такива до тях и истински КАТ-аджии).

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Май ще се окаже, че устройствата без официална поддръжка на MP3 отказват да възпроизвеждат MP3 и от .gpi файлове .
                      Дали няма друг подходящ формат на аудиото в тези файлове (в какъв формат е българския глас например) .
                      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        То ми беше ясно, че така ще стане, ама сега вече съм убеден, че това е верния път... .
                        С няколко думи - направих си собствена база данни за спиид камерите на .gpx файлове. Отне ми един ден да я създам от версия 033 и да я проверя. От тук на сетне, само ще сравнявам с WinMerge за разлики и добавки (не повече от 5-6 минути работа), и ще си ги отразявам при мен. Оправих си имената/описанията и коригирах грешките, доколкото е възможно. За сведение, можете да разгледате какво е положението на следните точки в 033 (в предните версии беше още по-зле...):
                        Код:
                        #065 - изтрих я, дублаж с #51
                        #076 - 23.33076,43.69469, истината е 23.33076,42.69469
                        #112 - на 300 метра е от пътя, не открих къде трябва да се намира (в кой край на България...)
                        #114 - грешни координати, след поправката съвпадна с #57, изтрих я
                        #152 - намира се в морето, и за нея не открих истинските координати
                        #176 - 23.35695,42.69796, според мен истината е 23.32695,42.69796
                        Възнамерявам да ъпдейтвам до 1-2 дена след излизане на нова версия.
                        Пускам сега моя файл, дайте мнение дали да пускам и бъдещи версии .
                        Прикачени файлове
                        Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                        GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
                          То ми беше ясно, че така ще стане, ама сега вече съм убеден, че това е верния път... .
                          .
                          подкрепям те.
                          въпреки това ,за общото благо, можеш да помогнеш на колегите от http://forum.pocketbulgaria.com/view...=134168#134168 като публикуваш корекциите си на техния форум. все пак в 2 форума ще се съберат повече точки отколкото в един.
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Съгласен съм напълно, ще се регистрирам и там .
                            ---
                            Новата версия 034:
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от chavdarlk; 15-09-08, 22:59.
                            Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                            GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              ето и от мен: 034 на кирилица с гласа на Левитан
                              Прикачени файлове
                              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                стига с тази маймуница - на nuvi 760 (034] излизат само ироглифи

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X