Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    колеги - всичко е хубаво
    АМА ПУСНЕТЕ И НЕЩО НА КИРИЛИЦА ДЕ

    Коментар


    • До: Спид камери

      Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
      Гласът който ми казва "внимание" ми напомня на Левитан и едни други години. Доста стряскащо е и с тия сирени след това....? Въпрос на вкус разбира се.
      Да!!! Наистина е на Левитан!!!
      И сирените след това пак са нарочно.. За да е стряскащо...
      То нали именно това е целта. Да се предпазим от утрепване, от некоректно санкциониране на дебнещи за подкупи и т.н. ...
      Аз бях направил съобщението с моя глас, но се оказа доста мекушаво и реших да сложа именно поради тази приина Левитан...
      Има разлика, както и веднага се е забелязало...
      Значи идеята е постигната...
      Радост в моите сетива!!!
      Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

      Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

      Коментар


      • До: Спид камери

        OffTopic
        Най-добре ще се получи с гласа на Отец Нафарфорий, когато хазяина говори отгоре .
        В тази връзка, може да се сложи малко подобен ефект върху Левитан...
        ---
        който иска да чуе гласа, без да го пъха в устройството, може да преименува файла от .gpi на .mp3
        Последно редактирано от chavdarlk; 11-09-08, 11:28.
        Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
        GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

        Коментар


        • До: Спид камери

          Поиграх си с последната база радари на кирилица и сложих синтезиран женски глас от IGO за всеки вид ограничение по скорост. Иначе може да се направи и за типа засичащо средство - радар , камера , полицейска засада , но много играчка има по разделянето на базата. Който иска да ги пробва:
          http://rapidshare.com/files/144433764/poi.GPI.html

          Коментар


          • До: Спид камери

            Първоначално публикуван от nikolain Преглед на мнение
            колеги - всичко е хубаво
            АМА ПУСНЕТЕ И НЕЩО НА КИРИЛИЦА ДЕ
            ок.ето на кирилица. не знам дали работи. благодаря на kihi за гласа на Левитан.
            Прикачени файлове
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • До: Спид камери

              Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
              Да!!! Наистина е на Левитан!!!
              Значи идеята е постигната...
              Радост в моите сетива!!!
              Браво, находка е гласа на Левитан. Аз си мислех, че само ми напомня...

              Хубаво е да е стряскащо, но в града този глас говори през 1 минута. Аз лично предпочитам само да ми бипне и да се появи лентата в червено. Иначе, докато си слушам тиха музика.... "внимание, говорить Москва..." ????

              Коментар


              • До: Спид камери

                Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
                Браво, находка е гласа на Левитан. Аз си мислех, че само ми напомня...

                Хубаво е да е стряскащо, но в града този глас говори през 1 минута. Аз лично предпочитам само да ми бипне и да се появи лентата в червено. Иначе, докато си слушам тиха музика.... "внимание, говорить Москва..." ????
                Е, затова махнах - говорить Москва и оставих само Внимание...
                И на мене малко ми дотяга в града, но пък да си признаем реално - не е толкова нужно GPS-а да се ползва в познати места... И тогава - ако го ползваме само в ненапълно или напълно непознати пътища - няма да ни се набива толкова в главата... Това не означава, че аз съм прав де... Всеки е с неговото си право на избор!!
                :-)))
                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                  Поиграх си с последната база радари на кирилица и сложих синтезиран женски глас от IGO за всеки вид ограничение по скорост. Иначе може да се направи и за типа засичащо средство - радар , камера , полицейска засада , но много играчка има по разделянето на базата. Който иска да ги пробва:
                  http://rapidshare.com/files/144433764/poi.GPI.html
                  Подкрепям

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                    Поиграх си с последната база радари на кирилица и сложих синтезиран женски глас от IGO за всеки вид ограничение по скорост. Иначе може да се направи и за типа засичащо средство - радар , камера , полицейска засада , но много играчка има по разделянето на базата. Който иска да ги пробва:
                    http://rapidshare.com/files/144433764/poi.GPI.html
                    чудесна работа. отдавна си го мисля, но ме мързеше да разделям файла. като събера смелост ще се заема и с разделянето по тип. мерси за файла
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Колеги, поиграх си с данните и получих що годе читав резултат при правенето на .gpi файла...
                      Но... изчезва ми буквата "я" от текстовете. Отварях .gpi файла с HEX редактор, и виждам че действително я няма там където трябва . На нейно място откривам стойности или 0x02, или 0x04.
                      При всяко положение, намирам, че .BMP файловете са ми се получили доста успешни, и предлагам да се заложат в бъдещите версии.
                      На последно място, приканвам да се пускат и изходните файлове (.csv, .bmp и .mp3) заедно с .gpi файла .
                      Камери #51 и #65 се дублират, затова при мен са 180, а не 181.
                      Ето ги моите файлове:
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от chavdarlk; 12-09-08, 22:33.
                      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        последния 033 вариант. на кирилица с гласа на Левитан.
                        Прикачени файлове
                        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          едва днес изпробвах файла на Milstan със синтезирания глас на нуви 250W - не работи гласовото предупреждение. някакви идеи? предполагам,че е от модела на нувито, но нека хора,които са го ползвали файла споделят как работи при тях и на какви платформи.
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            и за днес пробвах BG SpeedCam Lat and voice 032 гласа го няма само внимание!и предупредителен сигнал и това е.пробвано е на нуви 200.някакви идеи .

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              да, тая работа с гласовото предупреждение нещо не уйдисва навсякъде

                              при мен също звук нЕма

                              нещо повече - при добавен при мене войс във формат мр3 - ефекта е същия

                              при спазване на всички инструкции, при качване на някакъв войс, обема на .gpi файла се увеличава, обаче звук не излиза

                              пациента е Нуви 200

                              я да атакуваме проблема, добре е да има войс в алерта

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
                                ...
                                Но... изчезва ми буквата "я" от текстовете. Отварях .gpi файла с HEX редактор, и виждам че действително я няма там където трябва . На нейно място откривам стойности или 0x02, или 0x04.
                                ...
                                Причината е открита - .gpx файловете трябва да са UTF-8 кодирани .
                                Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                                GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X