Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Лютви Местан се събуди и рече: "В този екзактен час, в който слънчевият диск наднича зад линията на източния хоризонт и хвърля сноп светлина към сияйното ни европейско бъдеще, отчитайки липсата на непосредствени основания за тревога, в битността си на твой съпруг считам за оправдан оптимизъм да ти пожелая безоблачна екзистенция в предстоящата светла част от денонощието".
    "Добро утро и на теб", отвърна жена му, която му беше свикнала.

    Коментар


    • От: Вицове

      Димитър Пенев коментира новата тройна коалиция:
      - Ъ-ъъ партиите са три - оная на бабчетата, на ония с кебапчетата и оня дето не си е пил хапчетата.


      *******

      Отишъл Д. Пеевски на проверка в свинеферма по сигнал за злоупотреби! Фоторепортер (в. Монитор) отразил събитието.
      Редакторът се чуди какъв текст да сложи под снимката във вестника: "Пеевски сред прасетата", "Прасетата и Делян", "Делян и прасетата"... Все не стават!
      Накрая написал: "Делян Пеевски (третият отляво) посети свинеферма"!
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • От: Вицове

        Изгубил се турист в гората,изпаднал в паника че е сам самичък и започнал да вика за помощ.След десетина минути някои го потупал по рамото,обърнал се и какво да види-мечка.забравил ума и дума.
        В този момент мечката го попитала:

        Сега като знаеш че не си сам,ПО-ДОБРЕ ЛИ ТИ Е?
        . LRE Bulgaria.
        RRC SE V8 91г.

        Коментар


        • От: Вицове

          Звъни телефона, приятен женски глас:
          - Вие ли поръчахте "такси Блондинка" на адрес ...
          - да?
          - Моля, уточнете поръчката - искате да пътувате или да се посмеете?
          - Ами ... честно казано, да се посмеем...
          - В такъв случай, по-добре излезте. Таксито пристига след минутка и започва да паркира...

          ;--------------
          Една молба към модератора със забележката за превод: ако успее да преведе лафа за дупката и обицата на български без да се загуби смешното, да ми ковне още едно предупреждение. А ако не успее, да ми драсне едно лично какъв е смисъла от предупреждението.
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            ПП Понеже гледам някои люде мрънкат за вицове на чужд език - ми учете езици бе пичуви
            Аааа, не така, че веднага се сещам за оня виц:
            "Е тоз като знаеше толкова езици - оправи ли се?"
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • От: Вицове

              Двама си пишат по скайп:
              - Хайде да се видим утре да пием по кафе?
              - Tи си първият човек, който успя да напише “бира” с четири правописни грешки!
              Последно редактирано от Zahari007; 21-06-13, 10:38.
              LZ1ZAH

              Коментар


              • От: Вицове

                J
                - Ооо Пеше, здрасти ве! К'о прайш, бчакаш ли?
                - Ми, бачкам, почнах собствен бизнес.
                - Какъв, бе?
                - Едно бардаче отворих - свирка - 5 лв., отзад - 10 лв., комбинирана услуга - свирка и отзад мешано - 20 лв.
                - Що няма и отпред?
                - Малък ми бизнеса батка, ...работя сам.

                J
                Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от Насов
                  То най-добре се учи език... с вицове ...
                  Това ми напомни далечната 1987-а година. Аз млад студент с изключително повърхностни (да не кажа Никакви) познания по английски, в барче в Боровец, разказвам "страшен виц" на двама случайно срещнати англичани... след 15 минути яка борба и мускулна треска от ръкомахане англичаните възклицават, брато ти знаеш много повече английски от колкото ние Български

                  За да не съм офтопик мислих да ви разкажа онзи жесток виц, ама размислих, че тои бая се показва, а не само разказва

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Волен Сидеров (а.к.а Барон фон Луфтханза) с група симпатизанти влизат в ресторант. Салонният управител ги пита - Господата ще желаят ли маса? Отговор - Ааа, няма нужда, ние си носим.
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      - Пешо, изпий си ракията!
                      - Изпих я!
                      - По добре ли си?
                      - По-добре!
                      Не си ти, когато си трезвен...
                      LZ1ZAH

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Отива един при доктор и вика:
                        - Докторе, голям проблем имам - много ми е грозен бе. Ма толкоз грозен, че жените се плашат като го видят. На сумати години станах още не съм правил секс - кат` го видят и бягат
                        - Как тъй грозен бе, момче? Ми те всички са еднакви бе... Я сваляй гащите да видя..
                        (След малко доктора, озадачено
                        - Мдаааа... В твоя случай, момче, науката е безсилна... Нищо не мога да направя...
                        Тръгва си оня опечален и, понеже му се припикало, посетил най-близката обществена тоалетна. Влиза, пикае и таман като да си тръгва, гледа един до него се изпикал и си го изтръсква. Нашия учудено пита
                        - Кво прайш бе?
                        - Кво, кво... изтръсквам го, не видиш ли?
                        - (Нашия, върло учуден и с лееееки признаци на проблясък се пляска по челото и вика - Лелееее... а аз цял живот го изтисквам...
                        *****************************************************************************
                        Директор на фирма крещи на служител:
                        - Омръзна ми вече! От днес си уволнен!
                        Служителят /учудено/:
                        - Уволнен?! А, стига бе, аз си мислех, че робите ги продават..
                        Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Късно през нощта баща влиза с шут в стаята на 5-годишния си син и кресва:
                          - Ей, келеш! Да си пипал оная книжка "Кама Сутра"?
                          - Ъъъ... да, тате.
                          - А да си дорисувал нещо по картинките?
                          - Ъъъ... да, тате.
                          - А сега бягай оттатък да разплетеш майка си
                          ****************************************************************
                          Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            България, 2050 г. Двама пътни полицаи спират шофьор. Проверяват му книжката.
                            Единият полицай казва на другия:

                            - Хей, Шукри, виж какво странно име - "Иван".

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Майката на Марийка отива при бащата на Иванчо и започва да се кара:
                              - Знаеш ли какво са правили нашите? Знаеш ли? Играли са си на "чичо доктор"! А знаеш ли твоя ...
                              - Е, съседке, успокой се де - прекъсва я благо бащата на Иванчо - То на тая възраст е нормално да се опипват, след 2-3 години ще започнат и ...
                              - По добре да е беше нае@@л! - крещи в истерия майката - Тоя твоя тъпанар взел, че и ИЗРЯЗАЛ АПАНДЕСИТА!

                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Сит на джедай не вярва.
                                Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                                Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X