Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    чудно арабите кога са виждали пингвин, че да имат дума за него ама щом казваш..............
    То туй беше виц, нали такваз е темата
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: Вицове

      Един рибар виси до реката с въдица. Минава някакъв и почва да го разпитва:
      - Как е водата?
      - Добре е.
      - А времето?
      - Добре е.
      - Хвана ли нещо?
      - Да, и после го хвърлих в реката.
      - Какво беше?
      - Един досадник като тебе.

      Чапаев и Ана Картечарката си говорят:
      - Абе, Ана, защо на Петка му е толкова бухнала и елегантна напоследък косата?
      - Защото всяка вечер си втрива в нея яйца!
      - Брей, голям гимнастик бил той…

      Магазин "Лидл". От ранни зори тълпи се трупат пред вратата.
      С лакти и нокти по-смелите си пробиват път напред.
      По някое време напрежението ескалира и хората започват да крещят към шефовете:
      - Бананите ще свършат. Не може ли по-бързо? Пуснете ни.
      Шефовете, които не са очаквали подобен наплив, кършат ръце и мислят как да излязат от ситуация.
      След още няколко часа положението става нетърпимо, хвърчат линейки, кметицата вика полиция.
      Хората пак крещят:
      - Пуснете ни, иначе ще изпотрошим магазина.
      Шефовете се оттеглили на съвещание и след малко обявили решението:
      - Добре, ще влезете всички, но на входа на магазина сме сложили един едър борец.
      За да влезете, трябва да ви опъне.
      Без да му мисли много, мъж от тълпата се провикнал:
      - По-добре сложете двама, за да върви по-бързо опашката.


      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Вицове

        Лясковски първолак се приближава до полицай и протяга към него кутийка Кока-кола.
        - Чичко, може ли да ми я отвориш?
        Униформеният взима кутийката и почуква по нея:
        - Отвори, полиция!
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • От: Вицове

          На немски "контрацептив" е "Schwangerschaftsverhutungsmittel".
          Докато го кажеш, и вече е късно.
          Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
          Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

          Коментар


          • От: Вицове

            Проблемът на чалгата е, че е по действителен случай............
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • От: Вицове

              Говорят си двама приятели:
              - Жена ти как е бе, кв'о прави?
              - Абе кво да ти кажа... добре еб@, ама слабо храни...
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • От: Вицове

                Ердоган: Затваряме Босфора за руски кораби!
                Путин към българите: Искате ли си Цариград?!
                SUZUKI VITARA V6
                HONDA CBR 919RR
                MERCEDES ML
                MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                Коментар


                • От: Вицове

                  Въпрос:
                  С кои държави граничи Русия
                  Отговор:
                  С които си поиска

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от feersum Преглед на мнение
                    На немски "контрацептив" е "Schwangerschaftsverhutungsmittel".
                    Докато го кажеш, и вече е късно.
                    Само дето няма как да е късно за устата
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Мъж се връща от командировка и заварва жена си с любовника. Влиза той в спалнята, вижда ги, пуска куфарите на пода и започва да се смее гръмогласно. Любовникът се свил от страх, а след това се обидил и попитал:
                      - Кво се смееш, бе?
                      - Абе... Аз разбирам за мен... Аз съм и мъж все пак... Ама теб пък кой те кара да спиш с нея?

                      Една жена отишла на лекар, защото не й харесвало като прави секс. Влязла в кабинета и видяла няколко човека с бели престилки. Попитала кой е лекарят и единият я попитал с какво да помогне. Като чул оплакването и казал, че най-вероятно е попадала на кофти ебачи и я качил на масата. На нея пак не и харесало и след това опитал следващия и следващия и накрая последният я попитал:
                      - Харесва ли ти?
                      - Не - отговорила жената.
                      - Леле, ти наистина си за лекар.
                      - А вие какви сте?
                      - Ами ние боядисваме болницата...


                      Жена се обажда на доктора посред нощ.
                      - Докторе, моля ви, бързо елате. Синът ми глътна презерватив.
                      Лекарят веднага се облякъл, но тъкмо излизал, когато телефонът пак иззвънял. Била същата жена.
                      - Не си правете труда - казала тя. - Няма нужда да идвате.
                      Съпругът ми току-що намери още един.


                      Майка казва на 30-годишния си син:
                      "Сине, виждам, че ти е трудно да си избереш спътница в живота, затова реших да ти помогна.
                      На пет хубави момичета дадох по 100 лева за една седмица, за да видим какво ще направят с тях, а според резултатите ти сам ще прецениш коя е най-подходящата"..
                      .. След една седмица момичетата се явяват пред "журито" и отчитат резултатите.
                      - Първата: "Аз похарчих всичките пари за дрешки и козметика, даже не ми стигнаха, та взех назаем още 50 лв. от една приятелка".
                      - Втората: "Аз похарчих точно 100 лв. за развлечения - ходих на концерт на "Пайнер" и после се почерпихме с приятели".
                      - Третата: "Аз похарчих 50 лв. за двудневна почивка на морето, а останалите 50 си ги спестих".
                      - Четвъртата: "Аз не съм похарчила нито лев, защото си имам достатъчно пари за всички нужди".
                      - Петата: "Аз също не съм похарчила нито лев, даже добавих 50 лв. от себе си".
                      Майката попитала сина си: "Е, какво ще кажеш, сине, коя от петте си избираш?".
                      А синът отговорил: "Ей оная, с големите цици!"
                      Последно редактирано от borko_ruse; 21-03-14, 21:30.
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Македонските историци изненадаха света със своето съществуване.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Мъж отива при сексолог и си казва мъката :
                          - Докторе , нещо много странно се случва. Когато правя с**с със съпругата ми е много студено, а следващия път ми е много топло.
                          После пак ми е студено, пак ми е топло. И така се редуват.
                          Докторът:
                          - Никога не съм срещал такъв случай … Мога ли да говоря с жена Ви?
                          На следващия ден жената отива при лекаря.
                          Той:
                          - Г-жо, повиках Ви на разговор, защото вашият съпруг се оплаква от някаква странна патология, която за първи път срещам. Казва при сексът с Вас веднъж му е много студено, а следващия път му е много горещо…
                          Жената :
                          - Нищо чудно, докторе ! Веднъж през януари, втори път – през юли..

                          Професоре, какво казвате на завършилите студенти, които срещате в реалния живот?
                          -Два чийзбургера и средна кола, моля.

                          - Супер обувки! От каква кожа са?
                          -Пича кожа!
                          -Е-е-е, това късане нема!!!

                          -Много готин костюм! На "АРМАНИ" ли е?
                          -Не , бе мой си е!
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Долу ръцете от крим - той винаги е бил македонски !!!
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Вървят трима мъже по улицата. Пред тях крачи дългокрака красавица.
                              - Лелейййй, за да спя с тая не бих пожалил и пет хиляди...- възкликва единият.
                              - К`ви пет хиляди, бе.. За тая са малко и десет хиляди..-добавя вторият.
                              - Пичове, какви ги говорите, това е самата прелест. Такава жена трябва да се облича, обува, да й се подари хубава кола, да се води всяка вечер по ресторанти, по чужбина.....
                              Девойката спира и се обръща към тях:
                              - Извинете, кой го каза това последното?
                              И тримата в един глас:
                              - Ама я си ходи по пътя, ма! Ние тука само така си говорим....


                              Съпругата следи турски сериал. Обръща се към съпруга си и казва с укор:
                              - Виждаш ли колко много я обича Мурад?
                              Съпругът:
                              - А имаш ли представа колко му плащат за тая работа?!


                              Свиждане в затвора:
                              - Как се чувстваш, мило?
                              - Като вкъщи. Яденето не е вкусно, дрехите неизгладени, няма секс, не ми дават да излизам..


                              Бинарната математика са я измислили циганите: "Тука има, тука нема."


                              Пиян пилот се връща вкъщи. Звъни на вратата. Отвътре се чува гласът на жена му:
                              - Кой е там?
                              - Полет 587, иска за разрешение за кацане...
                              Отвътре се чува:
                              - 587 - направи един кръг над летището, 325 - трябва да освободи пистата...


                              Професор пита студент, който завършва медицина:
                              - Кое е най-важното, което трябва да знае един лекар?
                              - Да лекува по-бавно богатите пациенти, професоре!


                              Съученици
                              Срещат се двама съученици вече студенти. Единият пита другия какво учи и той му отговаря:
                              - Логика, психология и философия.
                              - Че то каква е разликата?!
                              - Ей сега ще ти обясня.
                              Значи срещаш двама мъже – един чист и един мръсен. Кой ще се изкъпе?
                              - Мръсният.
                              - Не е вярно! Ще се изкъпе чистият, защото така е свикнал! Това е психология.

                              Значи, пак срещаш двама мъже – чист и мръсен. Кой ще се изкъпе?
                              - Чистият!
                              - Не е вярно! Ще се изкъпе мръсният, защото е мръсен! Това е логика.
                              Значи, пак срещаш двама мъже – чист и мръсен. Кой ще се изкъпе?
                              - Че е*а ли му майката!!!
                              - А! Ето това е вече философия!


                              Двама българи, свалячи – на морето във Валенсия. Забиват се в една дискотека, виждат две дами и почват да ги черпят. Пили, веселили се, накрая се заклатушкали с испанките към хотела… Но още щом влезли в стаята, единият паднал и заспал мъртвопиян. Става той на сутринта, гледа гузно другия, а оня му вика:
                              - Брато, добре че бях аз, да отсрамя българската чест!
                              - Ама как… – пита невярващо нашият човек – Ти… и двете ли?
                              - Не бе, преди и аз да заспя им казах, че сме румънци…


                              Работник в международна компания отишъл на работа с бинтована глава и обяснил това като инцидент в банята. Колегите му се интересуват от подробности.
                              Колегата американец:
                              - Надявам се, че ще ти изплатят застраховка за случилото се.
                              Колегата французин:
                              - Нима нямаше с теб в банята жена, която да те хване?
                              Българинът - директор:
                              - Само не мога да разбера, каква работа си имал в банята във вторник?


                              Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                              Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Влиза Найденов с пушка в парламента и крещи:
                                - Кой от вас е спал с Мая!?
                                - Нямаш толкова патрони, пич! - дочува се от залата.
                                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X