Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Във влака София-Пловдив пътуват красива девойка, младеж и военен. Военният чете вестник, а младежът сваля девойката.
    - С какво се занимавате?
    - Ох, имам фирма в София и фирма в Пловдив. Един ден пътувам натам, един ден пътувам насам. Накратко с единия крак съм в София, а с другия в Пловдив. . .
    Младежът с палава нотка:
    - Ох как ми се дощя да се окажа някъде по средата, например в Ихтиман!
    Военният, който е хвърлял по едно ухо на разговора се обажда:
    - Хич не ти трябва, момче. Служил съм в Ихтиман. Не можеш да си представиш, каква смрадлива дупка е. . .
    ---------------------------------
    Тиква и Физкултурник влизат в аптека.
    Физкултурника: Два капута.
    Аптекарят: Виждам, виждам. А нещо ще купувате ли?

    ---------------------------------
    В Рая се Събрали автолюбители и си говорят:
    Французина:
    - Купих си рено вдигнах му 160 км/ч., загубих управление, ударих се в дърво и останах на място.
    Германеца:
    - Купих си мерцедес вдигнах 250 км/ч. изгубих контрол, ударих се в билборд, отидох си на път за болницата.
    Италианеца:
    - Купих си ферари вдигнах 320км/ч. не можах да го управлявам излетях в едно дере и до там.
    Българина:
    - Изтеглих кредит, купих си голф и... умрях от глад ...

    Коментар


    • От: Вицове

      От някой друг форум:
      XYZ:Търся бригада от непиещи майстори за пълен ремонт на апартамент.
      Админ:"Темата е преместена в раздел "Научна фантастика"

      Коментар


      • От: Вицове

        Бойко Борисов е на посещение в Англия и е поканен от кралицата на чай. По време на срещата Борисов пита кралицата каква е тайната на успешния политик. Кралицата му отговаря:
        -Много просто, трябва да е обграден от интелигентни хора!
        Бойко пита:
        -А как се разбира дали някой е интелигентен или не?
        -Много просто - отговаря му кралицата - трябва да се зададе адекватен въпрос, ето сега ще Ви покажа.
        ...
        Кралицата взема телефона, натиска копчето, за да може и Бойко да слуша разговора и звъни на Дейвид Камерън
        -Г-н Камерън, ще Ви задам един въпрос. Майка Ви има син, баща Ви също има син, обаче този син не е Ваш брат. Кажете ми, кой е този син?
        -Очевидно е, че това съм аз, Ваше Величество - отговорил Камерън.
        -Правилно, благодаря Ви - казва кралицата, затваря телефона и се обръща към Бойко:
        -Разбрахте ли сега, г-н Борисов?
        -Да, Ваше Величество, разбрах!
        Прибира се Бойко в България, вика Цветанов и го пита:
        -Абе, Цветанов, баща ти има син, майка ти има син, обаче този син не е твой брат, кой е той в такъв случай?
        Цветанов се затруднява да отговори и казва, че ще си помисли добре, за да отговори правилно. След това излиза и започва да разпитва министрите и депутатите от ГЕРБ, да му отговорят. Никой не съумява да отговори, затова след няколко часа мъки Цветанов се обажда на ректора на Софийския университет и го пита:
        -Г-н ректор, може ли да Ви задам един въпрос?
        -Разбира се, г-н Цветанов!
        -Майка Ви има син, баща Ви има син, но този син не е Ваш брат, кой е тогава?
        -Естествено, това съм аз - отговаря ректора.
        Доволен и щастлив Цветанов търчи при Бойко и казва:
        -Знам отговора на въпроса ти, това е ректора на Софийския университет!
        -Не, идиот такъв, това е Дейвид Камерън!

        Коментар


        • От: Вицове

          Бойко Борисов си поръчал специален модел бронирана лимузина.
          Кабрио.

          Коментар


          • От: Вицове

            В реанимацията приемат яко натрошен и насинен младеж. Докторът:
            - Кво стана? С мотор ли се преби?!
            - Не... кихнах в гардероба...
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • От: Вицове

              Майка вижда дъщеря си навъсена и я пита:
              - Защо си тъжна, моето момиче?
              - Приятелят ми предложи да се омъжа за него, но при условие, че съм още девствена
              - Ами добре, какво се мусиш тогава?
              ...
              - Вече не съм девствена, какво?!
              - Намерила за какво да се разстройва. Я сваляй гащите, обърни се, ще и побая, ще и пошепна туй-онуй и ще се оправи ...
              Речено-сторено ... След сватбата дъщерята пита майка си:
              - Мамо, не знам какво си шепнала онази вечер, но мъжът ми едва успя да влезе в мен, и ме болеше сто пъти повече, отколкото първия път!
              - Нищо не съм шепнала, само космите ти завързах на кръст!

              Коментар


              • От: Вицове

                Обява на мъж, във вестник за запознанства:

                Търся си

                Висока, добре сложена жена, с добри
                намерения, която може да готви пилешки
                крака, оценяваща доброто чу-
                вство за хумор, класическата музика и пор-
                кане, без да го приема твърде на сериозно.

                Моля, чети само редове 1, 3 и 5 и ако отговаряш на тези критерии, се обади...
                Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Млад, неопитен и току що родил се сперматозоид си плувал весело и си махал с опашка. Видял един дърт сперматозоид и решил да го пита за съвет, за нещата от живота.
                  - Здрасти батка. Можеш ли да ме посъветваш, в крайна сметка, какво точно трябва да правя? Хич не ми е ясно. Можеш ли да ме научиш?
                  - Няма нищо кой знае, колко за учене. Всичко е много просто. Щом се отвори коридора тръгваш напред с всички сили. Ще видиш едно такова, голямо и черно. Ще го питаш: „Ти яйцеклетка ли си?” Ако ти каже: „да”, се вмъкваш вътре и там ще разбереш подробности.
                  Речено, сторено. Дошъл момента. Отворил се коридора. Младият юнак се впуснал с всички сили напред. Гледа едно голямо и черно пред себе си. Наближил го.
                  - Ти яйцеклетка ли си – изкрещял младокът?
                  - Абе оставете ме на мира бе досадници! КАРИЕС СЪМ АЗ! КАРИЕС!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Един мъж срещнал своя голяма стара любов и три дни не могли да се разделят един от друг. Накрая мъжът отишъл при свой приятел и го помолил за съвет:
                    - Кажи как да кажа на жената какво съм правил три дни?
                    - Вземаш едно тесте карти, слагаш молив на ухото отиваш при жена си и й разказваш всичко!
                    Прибрал се мъжът в къщи, позвънил на вратата, а насреща му жената:
                    - Къде беше три дни, говедо такова!
                    - Виж жена, срещнах една своя стара любов и три дни секс, секс...
                    - Да, да как не, пак си бил при комшията и си играл карти!
                    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Младеж се явява на изпит за възстановяване на контролни точки.
                      Изпитващият му задава казус:
                      - Така, значи, това е кръстовище: тук сте вие, тук има автобус, тук – камион, а тук - мотоциклетист. Кой трябва да мине пръв?
                      - Таксиджията!
                      - Какъв таксиджия??!! Откъде въобще се взе тоя таксиджия??!!
                      - Е, да, де! И аз все това се чудя – откъде изведнъж се вземат тия таксиджии?!
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                        Младеж се явява на изпит за възстановяване на контролни точки.
                        Изпитващият му задава казус:
                        - Така, значи, това е кръстовище: тук сте вие, тук има автобус, тук – камион, а тук - мотоциклетист. Кой трябва да мине пръв?
                        - Таксиджията!
                        - Какъв таксиджия??!! Откъде въобще се взе тоя таксиджия??!!
                        - Е, да, де! И аз все това се чудя – откъде изведнъж се вземат тия таксиджии?!
                        Ааа, във Варна немате ли маршрутки
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Ааа, във Варна немате ли маршрутки
                          Има, ама много малко и не се забелязват!
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Прибира се вкъщи силно почерпен мъж, а под ръка води младо, русо, дългокрако маце!
                            Вратата отваря жена му:
                            - Какво правиш бе, пияницо?
                            - Жена, 'ко си мой човек, шъ ка'еш, че си ми сестра!!!
                            Женя Вълчанова 0888272565

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Савана… Следобед… Лъв и лъвица се пекат на слънцето. Изведнъж заекът идва, удря шамар на лъва и побягва. Лъвът – нула внимание, лъвицата е в шок:
                              - Лъве, та ти си цар на животните, какво ти е? Догони го и го разкъсай!
                              - Остави, го, малък е, глупав, не си струва…
                              След време историята се повтаря, потретва и така десетина пъти. Лъвицата не издържала такава наглост и се втурнала след заека. Той обаче се мушнал в една тръба, лъвицата след него, но се заклещила и не могла да излезе. Заекът излязъл от другия край, върнал се при нея, оправил я по пълна програма и изчезнал.
                              Тя все пак се измъкнала от тръбата и тръгнала да се връща при лъва: опашката и подвита, ушите увиснали, засрамена…. Лъвът я погледнал въпросително и я попитал:
                              -Какво, при тръбата ли те заведе?


                              Семеен скандал. Жената:
                              - Виж се, колко си пропаднал, само пиеш и пиеш - изобщо не мога да продължавам да живея с теб - още утре отивам и подавам молба за развод!
                              - Добре де, върви, подай молба... А после, като излезеш на площада, хората ще викат - виждате ли я тая, и Киро пияницата даже я остави...


                              - Здравей, Мими! Чух, че си се омъжила?
                              - Аха.
                              - Поздравления! И как е семейния живот?
                              - Не е ок..Трети ден не си говорими.
                              - Какво е станало? Кога успяхте да се скарате?
                              - Веднага след гражданското.
                              - Стига, бе! И за какво?
                              - Заради чувството за хумор на моя…т.е. заради липсата му…С момичетата се уговорих: излизаме от гражданското, идва при мен Яна, дава ми шише “Собиески”, аз казвам:”За щастливия семеен живот! Най-после се омъжих, сега вече може да купонясвам!” и изпивам на един дъх цялото шише. Момичетата се смеят, на мъжете им увиснаха ченетата, свекъра и свекървата аритмия получиха…Другите не знаеха, че шишето е пълно с вода…


                              Млада дама, докато се къпела в басейна и се скъсала връвчицата на прашките. Дамата все пак бързо съобразила, хванала първата и попаднала табелка, прикрила се отпред с нея и тръгнала към хотела да се преоблече. По пътеката се чудела защо всички се хилят и я сочат. И когато и сервитьора, идвайки насреща и се захилил, тя му се скарала:
                              - Какво толкова се хилиш. Не може ли да се случи на всеки?
                              - Може госпожице, но не всеки си слага такава табела.
                              Поглежда се дамата отпред и чете:
                              „Само за възрастни! Дълбочина 2 метра! Не скачайте с главата напред! „
                              Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                              Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Срещнали се двама приятели и единият казал: Добро утро!
                                А другият: Какво добро утро - аз чистих, прах, проснах пране, готвих и сега отивам на пазар.
                                А първият пита: Е, га спа?
                                А отговорът -" га се жених.."
                                Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X